Муууумие• 21 августа 2023
Хто ходить в спортзал - скільки виходить за місяць витрачаєте?
М. Київ
Моська-слон• 21 августа 2023
Без тренера, абонемент на рік 4350 грн, виходить за місяць 362,50 грн.
Муууумие
• 21 августа 2023
Ответ дляМоська-слон
Це який спортзал? Якось дешево для Києва
парИла я парИла• 21 августа 2023
Ответ дляМоська-слон
Ого, в мене в місяць 4 тис..
Муууумие
• 21 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Ого, в мене в місяць 4 тис..
Та отож і у мене около 4-5 тисяч виходить з тренером
Думаю це дорог чи дешево))
Моська-слон• 21 августа 2023
Ответ дляМуууумие
Спортлайф, Індустріальний, але по факту ходжу в Караваєві дачі абонемент спорт (без басейну). Купувала в січні цього року, коли зал Індустріальниё був закритий але мав вже відчинятися, дали до відкриття доступ до клубу Караваєві дачі. Але Індустріальний досі не працює.
неДодекаэдр• 21 августа 2023
Ответ дляМуууумие
Думаю це дорог чи дешево))
Если вам нравится сама тренировка и результат, то значит - нормально. Если что-то не устраивает, то есть смысл искать новое. В таком деле цена- не главное
Моська-слон• 21 августа 2023
Ответ дляМуууумие
Думаю це дорог чи дешево))
Ну так звісно, з тренером дорожче. Мій син також в Спортлайф придбав одночасно зі мною за 4350, але 2 місяці брав тренера, 3 рази на тиждень по 500 грн за тренування. Виходить в місяць було 362 + 7000 грн.
Живчик-счастливчик• 21 августа 2023
Ответ дляМуууумие
Думаю це дорог чи дешево))
Нормально. У меня дешевле, но во-первых, я всего 2 раза в неделю хожу, во-вторых, зал недорогой. Неподалёку есть другие, там раза в 1,5 дороже.
Пиу!Пиу!• 21 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
12 тренировок с тренером=150 дол
Дешево біля мене така ціна за 6 тренувань
Пиу!Пиу!• 21 августа 2023
Ответ дляMarmu
Спортлайф тренес у басейні - 600 грн за одне.
Підскажіть що саме ви робите? Мені потрібна реабілітація спини і схуднення
Муууумие
• 21 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Реабілітація спини це в центр кінезітерапії
Пиу!Пиу!• 21 августа 2023
Ответ дляМуууумие
А от лікар направляє на плавання
неДодекаэдр• 21 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Так у меня они ещё и проходят один на один с тренером в пустом зале, никакой очереди на тренажеры- идеально я считаю
Летюча помилка• 21 августа 2023
Ответ дляМуууумие
Думаю це дорог чи дешево))
Одне індивідуальне тренування 600 грн, плюс абонемент.
Пиу!Пиу!• 21 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А что у вас за спортзал?
Ответ дляПиу!Пиу!
У мене тренер, вона проводить тренування. Спочатку кілька басейнів розминка, потім може бути на швидкість кілька, потім плавання тільки на руках з калабашкою між ногами, потім тільки на ногах з дощечкою, на спині. Такого плану десь до години. Дуже багато сил забирає, особливо, коли тільки починаєш, але самопочуття класне, рекомендую дуже.
ВундерКИНГ• 21 августа 2023
890грн под домом зал, сетевой, можно ходить в разные залы. Мне удобно. Тренируюсь без тренера
ВундерКИНГ• 21 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
А от лікар направляє на плавання
А вы будете плавать лицом в воде? Иначе будет еще хуже
неДодекаэдр• 21 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
А что у вас за спортзал?
Спортзал открыл мой тренер, он занимается реабилитацией и подготовкой проф спортсменов