Бритоножка• Изменено 21 августа 2023
Коли в нас люди вже припинять викидати на вулицю кошенят та цуценят?
У Європі є таке? Які потрібні закони та що змінити у мисленні людей?
Бо це нескінченна історія вже!
Булку Дай• 21 августа 2023
В Европе расскажу вам , завоз животных только стерильных и с чипом , бесхозных животных там мало , если и есть просто убивают , помощи им нет . Увы ((
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
В мене в мами на дачі прибилась собака вагітна, народила 6 цуценят, четверо роздали, а стерлізація та ветпроцедури мені обійшлись в 10000, будка, щоб не мерзли взимку біля 3000, ще й бензин. Зараз прибились ще пес та кіт, але можливості нема стерлізувать, в самих тварини вдома. Волонтери не хочуть забирать.
Волонтери зараз і так завалені, беріть поки собі на перетримку, вони крім як вам нікому не потрібні, всі ж хочуть вЕсловухих....
Сунуся в чужі справи• 21 августа 2023
В ЕС и Сша все животные с улицы, которые не пристроились никому за какой-то определенный период, усыпляются. Там нет бездомных животных.
Мишка-шалунишка• 21 августа 2023
Село, приватний будинок, там проживає мій батько, ми з сестрою до нього приїжджаємо, і нам літом хтось підкинув котика(дівчинку), спочатку одну потім інше прибігло, деякий час воно жило у нас, я б не вивезла його, якось не наважилася, а сестра, зателефонувала і розповіла , що котів вона вивезла за село.
Жаль котів, але ми їх не розвели, нам їх підкинули, у нас є один кіт, більше мій батько не зможе утримувати.
Электричка• 21 августа 2023
Когда будет учёт животных и плата за их содержание, чтобы прежде чем заводить, думали, а потянут они оплату
Ганцю в кєдах• 21 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
1. Стерилизовать животных, которых не планируете размножать
2. Пристраивать/оставлять себе/ оплачивать передержку
Моим пожилым родственникам в селе постоянно подбрасывают, котят , щенят, а они там только летом, зимой уезжают в город. Пенсия 4 тыс, что вы им предложите?
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Усипляти здорову тварину? Оце вже негуманно, хоча б в притулок...
Плету корзинки• 21 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Я не можу взять працюю сутками, мама не хоче, дорослі вуличні пси, а ми в квартирах. Моєї провини нема, що хтось їх викинув, підгодовуємо усім дачним кооперативом.
Губи до вух• 21 августа 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
В моєму місті дуже багато переселенців, вони як виїджають кидають і дорослих і маленьких котят щенят. Вони бідні домашні з подушки а їх кидають і вони сидят чекают н том місті де їх викинули.Дуже багато породістих. Місцеві волонтери вже пищат від їх кількості.
Я в Днепре. И у нас выбрасывают животных не только переселенцы. Днепряне также убегая заграницу, бросали животных на улице. Я думаю, что такая же ситуация во многих городах Украины.
Дама-мадама• 21 августа 2023
І ще, треба якось цей культ породистих приспустити, бо поки нікому непотрібні дворняжки голодують на вулиці, у всіх британці, звісно ж виведені незрозуміло де і в яких умовах, бо ж треба як у куми....
Губи до вух• 21 августа 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Зачем вывозить за село? Для смерти? Что за люди.... и не ищите оправдание поступкам.
Оч@ров@Шк@• 21 августа 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Просто не брать щенят и котят. Естественный отбор решит эту проблему. А вот брать, не стерилизовать и выбросить щенков/ котят своего животного- это преступление
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ваша сестра вчинила неправильно, але якби був попит на звичайних котів, цього б не сталося, а так...
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дверной_Проем• 21 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
А хто їх викидає? Скоріш за все втекли.
У нас на дачи каждый год вывозили. Совершенно точно домашние котята, они очень отличаются от диких. И старший мой кот такой же, только городской. Я даже знала, из какой квартиры его выкинули. Ребёнку отдали котёнка, он принёс домой, а мама сказала ’нельзя’. Ну и жил котенок в подъезде три дня, зимой, пока я не забрала к себе домой.
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
А ще гірше, брати кошеням, стерилізувати, та кішка в житті двору не бачила, а потім викинути, бо захворіла... Але і те і те - злочин
ВундерКИНГ• 21 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Коли рак на горі свисне. В нас низькоморальне суспільство, яке вважає що тільки людина чогось варта, а кіт- то лише іграшка дітям або предмет інтер´єру. Не підійшов - викинули на смітник
людина? он в сусідній темі розмірковубть чи варто дев´яносторічного родича лікувати чи вже все, хай подохне швидше і нарешті спадок лишить
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляВундерКИНГ
От бачите, і як така ’людина’ вчинила б з кошеням? Страшно подумати
Танцепесенная• 21 августа 2023
Ответ дляКапризуля
Коли всі тварини будуть чіповані, ОБОВ´ЯЗКОВО СТЕРИЛІЗОВАНІ і коли штрафи за розведення тварин, які не несуть племінної цінності будуть як 5 мінімальних зарплат.
Именно так
Мишка-шалунишка• 21 августа 2023
Ответ дляГуби до вух
У всіх є гріхи за душею .
По сусідству з нами жила бабуся, така світла і приємна, вона була віруюча людина, і я до неї приходила маленькою дівчинкою, бабуся жила сама одна і була у неї кілька Маркіза, і от кицька приводила кошенят часто і бабуся та розповідала, що топила їх коли були ще сліпі.
Раз так зробили ми значить так потрібно, кому їх віддавати ?
В селі у кожного коти є.
Ми там наїздами живемо, раз в місяць приїжджаємо, така у них доля.
В селі у кожного коти є.
Ганцю в кєдах• 21 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так их никто и не берет, подкидывают через забор. В Прошлом году 4 щенка, в этом беременная кошка.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 21 августа 2023
А Вас тільки викидання тривожить? А те, що сердобольні тітоньки прикормлюють бездомних собак та кішок, не стирилізують їх, тим самим сприяють безконтрольному розмноженню тварин, Вас не хвилює? А ті, хто розводить у себе вдома полчища котів та собак, а потім приплод десятками в рік закопує або топить, Вас не злять?
Оч@ров@Шк@• 21 августа 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
У всіх є гріхи за душею .
В селі у кожного коти є.
Бо ще років 30 тому котів не стерилізували, не було інформації про те , що так можна
БезникаЯ• 21 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
Так куда волонтеры то заберут?
Надо искать организации где бесплатно делают стерилизацию
Ua animals например
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Чому претензії до автора? Все що ви описали рівноцінно викиданню
Все возможно• 21 августа 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Яс родными ругаюсь много лет, чтоб стерилизовали животных. Они считают, что это издевательство. Просто непробиваемые. И таких людей много. Потому поток котят и щенков на улицах будет вечно...
А котят/щенков приводят?
Моя кошка тоже не стерилизованная, 9 лет, котят приводила один раз 7 лет назад и всё.. мы с мужем шутим, что она поняла, что материнство это не её, поэтому не гуляет больше..
Чип и прививки все есть.
Мишка-шалунишка• 21 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так, знаю.
Але у нас дома кицьки не було,у нас кіт, котів нам підкинули, але мій батько з ними не впорається,бо старий, тому було прийняте таке рішення.
Губи до вух• 21 августа 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
У всіх є гріхи за душею .
В селі у кожного коти є.
Вы себе придумываете оправдания. Зачем равняться на каких-то неадекватных бабок.
Раз так сделали, значит так нужно было? Кому нужно?
Не нужно было прикармливать, а потом вывезли на смерть за село. Или вы думаете, они там семью найдут? Судьба.... кому это решать?
БезникаЯ• 21 августа 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
У всіх є гріхи за душею .
В селі у кожного коти є.
Вот такой же знакомый родственник,очень верующий,зажал на стерилизацию,и по несколько раз в год закапывает котят.
Противно....
Рассказывает что Бог поставил людей выше животных....
Противно....