Бритоножка• Изменено 21 августа 2023
Коли в нас люди вже припинять викидати на вулицю кошенят та цуценят?
У Європі є таке? Які потрібні закони та що змінити у мисленні людей?
Бо це нескінченна історія вже!
Плету корзинки• 21 августа 2023
Ответ дляЦвірінь
У волонтерів зараз просто аншлаг, повірте. Такої кількості безхатніх тварин не було вже давно (((( UA Animals безкоштовно стерелізує тварин з вулиці, пошукайте інформацію, чи є десь у вашому місті, спитайте у волонтерів
Це дачне поселення, це питання я вже вивчила, мені тих собак возити немає часу зараз, є нагальні сімейні потреби, які важливіше, та й працюю багато. Сусіди ті,хто з авто, не хочуть їх везти, бо дорого.
Губи до вух• 21 августа 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Це добре, але ж ви там проживаєте постійно, а я у місті проживаю і не має кому їх доглядати, а батькові 75 років, він сам ледве ходить..
Я в квартире живу.
Смешнюча• 21 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
І ще, треба якось цей культ породистих приспустити, бо поки нікому непотрібні дворняжки голодують на вулиці, у всіх британці, звісно ж виведені незрозуміло де і в яких умовах, бо ж треба як у куми....
Море дітей в сиротинцях теж голодує.
Візьмете їх на виховання, замість того, щоб своїх народити?
Плету корзинки• 21 августа 2023
Ответ дляПффф 100%
Шукайте волонтерів, які допоможуть стерилізувать.
Знайшла, треба везти в Київ, ніхто не хоче, я не можу зараз.
Цвірінь• 21 августа 2023
Ответ дляКотики-муркотики
У меня есть знакомая, она довольно обеспечена. Никак не может стерилизовать свою собаку. К ней во двор лезут кобели и чпокают эту суку. В смысле собаку, не хозяйку, конечно.
Два раза в год выбрасывает щенков возле трассы. И ничего страшного в этом не видит.
Краще б хазяйку ))))))
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Море дітей в сиротинцях теж голодує.
Це ніяк не пов´язано, кота ви не народжуєте. Між шотландцем та дворнягою вибір очевидний, нормальна людина вибере того, кому потрібна допомога
Бритоножка
• 21 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Часто це вже не британці, а схожі на них, без документів. Розведенці заробляють( І могуть викинути вже стару хвору породисту тваринку(
Цвірінь• 21 августа 2023
Ответ дляБабульція
Я переселенец и вот в группе переселенцев чуть не каждый день котята/щенки бездомные. Просто интересно, людям переселенцам без кола и двора что делать с этой информацией??? Видно местных групп нет, так ’репосты’ рассчитаны на впо.
Пройдіть мимо і все. А може, хтось і візьме собі тварину і буде піклуватися. Ми, коли були ВПО, так їздили зі своїми трьма кішками, бо як же їх кинути?? А всі троє - врятовані маленькими кошенятами з вулиці
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляБритоножка
Бізнес такий собі, дуже прибутковий. Якщо люди перестануть його спонсорувати, він зникне, але ж ні, тут всі поціновувачі естетики, сиріток тільки лохи підбирають...
Сунуся в чужі справи• 21 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Усипляти здорову тварину? Оце вже негуманно, хоча б в притулок...
Кто их там будет содержать? За чей счет?
Бритоножка
• 21 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Просто не брать щенят и котят. Естественный отбор решит эту проблему. А вот брать, не стерилизовать и выбросить щенков/ котят своего животного- это преступление
Я стерилізую всіх, кого знайшла та змогла спіймати. Диких випускаю потім, але вони вже не народять.
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
За рахунок того, хто шукає господарів. Усипляють лише хворих, приречених на смерть, щоб не мучились
Мишка-шалунишка• 21 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Які ви стереотипні, в мене живе 9 підібранців, і мені якраз дуже до котиків, хоча в мене і робота, і город
Так, я виросла в селі і я знаю, що у кожного в селі є котик, 2 котика і більше, і люблять їх і як можуть так і доглядають за ними, але котик в селі і котик в місті то різний догляд.
В селі котам легше , там вони можуть вполювати мишку, пташку, риба якась перепаде.
Просто дамочка обізвала мешканців сіл бидлом ну і нехай.
Булку Дай• 21 августа 2023
Ответ дляБезникаЯ
Вот такой же знакомый родственник,очень верующий,зажал на стерилизацию,и по несколько раз в год закапывает котят.
Противно....
Рассказывает что Бог поставил людей выше животных....
Противно....
Его точно нет
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
В мене кошенята поки що на яблука полюють, в мене садок великий з огорожею, є де погуляти)
Котики-муркотики• 21 августа 2023
Ответ дляЦвірінь
Краще б хазяйку ))))))
Наверное. Ей этого точно не хватает, у собаки более насыщенная жизнь.
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляБезникаЯ
Противно....
Я теж віруюча, але те, що людина вище - це нісенітниця. Життя є життя, чиє б воно не було
Бритоножка
• 21 августа 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
У всіх є гріхи за душею .
По сусідству з нами жила бабуся, така світла і приємна, вона була віруюча людина, і я до неї приходила маленькою дівчинкою, бабуся жила сама одна і була у неї кілька Маркіза, і от кицька приводила кошенят часто і бабуся та розповідала, що топила їх коли були ще сліпі.
Раз так зробили ми значить так потрібно, кому їх віддавати ?
В селі у кожного коти є.
Ми там наїздами живемо, раз в місяць приїжджаємо, така у них доля.
В селі у кожного коти є.
Іноді думаю, що це краще, ніж викинути. Менш страждають перед смертю.
Бабуся про стерилизацію не знала, думаю?
katya-lucky• 21 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Ну да. Проблема именно в породистых.
А то, что на улице много метисов, которые массово рожают котят и щенков - то тоже виноваты породистые? То, что менталитет наш ’поигрались и выбросили ’ - тоже виноваты породистые. То, что жлобятся на кастрацию, или кошечке обязательно нужно родить...так тоже ж породистые виноваты.
Ёшки_Матрёшки• 21 августа 2023
ну так какое у нас правительство.
нужно издавать законы, а они только крадут и набивают свои карманы,
вся компашка боневтіка
Бритоножка
• 21 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Бо ще років 30 тому котів не стерилізували, не було інформації про те , що так можна
Я таким бабусям зараз допомогаю стерелизувати, іноді безкоштовно.
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляkatya-lucky
Ну да. Проблема именно в породистых.
Не породисті винні, а бізнес, коли в квартирі два на два виводять породистих, і менталітет що треба британця як у подруги, щоб всі обзавідувались. Тварини ні в чому не винні.
katya-lucky• 21 августа 2023
Для того, чтобы не было никому ненужных котиков и собак на улице должны быть:
1. Правила содержания животных, ответственность и штрафы.
2. Мозги в голове, ой то есть осознание своей ответственности перед конкретным животным.
3. Контроль за разведением
Хомо_сапиенс• 21 августа 2023
Девочки, я все понимаю, животные от нас зависят, они невинные, у меня всю жизнь дома по несколько котов и собак, сейчас кошка и две собаки. Но сейчас не до них, честное слово! Сотни, а может тысячи наших ребят лежат неделями мертвые в серой зоне, никто их не убирает, тк это новые смерти. И раненых-то часто не вывезти и они умирают до больницы. И тысячи в плену. Простите, но это сейчас важнее кошечек и собачек, по-любому. Не до них.
katya-lucky• 21 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Без законов и штрафов это не будет работать.
У меня есть знакомые заводчики, которым пришлось переехать в Европу. И многие из-за этого закрыли питомники. Потому как официально не могут иметь питомник. А рисковать и работать нелегально- не хотят.
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Наші хлопці рятують зараз цих ’кошечек-собачок’, а вам не до них? Зараз, особливо зараз, треба і до кошечек, і до хлопців, бо всім потрібно допомагати, без розбору
Сунуся в чужі справи• 21 августа 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
100 проц 🙏🏻
Дама-мадама• 21 августа 2023
Ответ дляkatya-lucky
Є попит - є пропозиція, наші люди підтримують цей бізнес, і він буде існувати поки його підтримують. Закони змінять все, крім того , що в головах в людей. Я вже писала више, це йде з сім´ї з виховання, повага до життя, усвідомлення цінності всього живого...
katya-lucky• 21 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Не совсем так. Идеальная картинка. Сейчас котик аля британец стоит 100 дол, а от нормального заводчика -500+ долларов.
Появился закон, регулирующий деятельность и контроль. Например, Беларусь до войны. Должна быть лицензия. Олкс мониторят, к тебе могут прийти с контрольной проверкой. Нет лицензии - животных изымают, тебе штраф выписывают. К чему это привело? Разведенцев стало очень мало. И цены у них поднялись к ценам питомника. Что делают наши любители аля британцев? Или покупают в нормальном питомнике и дорого. Или берут у волонтеров или в приюте.
ГендиреХтор• 21 августа 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Село, приватний будинок, там проживає мій батько, ми з сестрою до нього приїжджаємо, і нам літом хтось підкинув котика(дівчинку), спочатку одну потім інше прибігло, деякий час воно жило у нас, я б не вивезла його, якось не наважилася, а сестра, зателефонувала і розповіла , що котів вона вивезла за село.
Жаль котів, але ми їх не розвели, нам їх підкинули, у нас є один кіт, більше мій батько не зможе утримувати.
А у нас во двор прибилась дикая кошка и через неделю родила 3 котят, мы 2 месяца ее подкармливали, потом удалось словить (котята тоже дикие выросли), отвезли кошку на стерилизацию, котят обработали от паразитов, кошку снова во двор выпустили (она взрослая и дикая, поэтому шанс на пристройство нулевой), Котов кормим регулярно (я когда своей корм покупаю, то и для уличных обязательно беру), котят за месяц удалось пристроить
Поэтому то, что вы написали - это просто оправдание своей жестокости