Всюди влазю• 21 августа 2023

Виплати для новонародженого закордоном онлайн

Напишіть будь ласка, хто нещодавно зміг оформити виплати на дитину, яка народилася закордоном, онлайн. є запитання.
Місячне Сяйво• 21 августа 2023
Боже, какие все молодцы) сидят в ЕС на пособии. Налоги не платят. Армии не помогают, но ещё ж выплаты на ребёнка украинские оформить онлайн хотят. Автор, бесплатного жилья, питания и пособия недостаточно в ЕС? Ещё надо ’урвать’ выплаты? Одна я, видимо, тупая. Все оплачиваю в ЕС сама. Работаю на 2х работах. Доначу тк больно и страшно за людей и страну

Хропочка з гривкою• 21 августа 2023
А дитина громадянство яке має?
автор Всюди влазю • 21 августа 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
А дитина громадянство яке має?
звичайно ж українське
Мальчун-задирун• 21 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Жарко выгуливать белое пальто. Если вам станет легче, то я и в Украине налоги не платила
Вмію заміряти найкраще• 21 августа 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Так а чем вы гордитесь?
Мальчун-задирун• 21 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так а чем вы гордитесь?
Что я не одна, в отличие от вашего «Одна я, видимо, тупая. Все оплачиваю в ЕС сама»
Місячне Сяйво• 21 августа 2023
Автор, ви ж у Ірландії. Там гарні виплати. Не позорьтеся

автор Всюди влазю • 21 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
я не в Ірландії. Тому позорюсь.
Вмію заміряти найкраще• 21 августа 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Вы вообще смотрите, с кем ведете диалог? Или читаете тем местом, на котором сидите?
Мальчун-задирун• 21 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так я не с вами его вела, но вы влезли. Бывает
Вмію заміряти найкраще• 21 августа 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Это публичный форум. Я не влезала! Вы не вели личную переписку.
Забула що?• 21 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
А что значит урвать выплаты? Если по закону автору они положены - так в чем проблема? Она использует свое право. А если нет - значит нет. Она не нарушает закон. То, что вы сами оплачиваете все в ЕС - ваш личный выбор, значит вы выбрали то, что лучше лично для вас и вашей семьи. Донатсвто - это прекрасно, но пока те, кто нас призывает донатить - закупают барабаны, игры и прочую белиберду.
Мальчун-задирун• 21 августа 2023
Ответ дляВсюди влазю
я не в Ірландії. Тому позорюсь.
В группе есть кому подсказать? Наши мамашки делали апостиль документов и носили в консульство. Там получали свидетельство о рождении. Как работает e-малятко не знаю. Но они уже получают что положено по законам Украины.
автор Всюди влазю • 21 августа 2023
добре. шо тут форум публічний. а не дом)
автор Всюди влазю • 21 августа 2023
Ответ дляМальчун-задирун
це все я отримала в консульстві. але ніхто не хоче сказати з місцевих українок. бо я ж тоді зможу дітям шось купити гарне взутися. )
Сиреневая цапля• 21 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Возьмите с полки пирожок. И ешьте аккуратнее, чтобы не испачкать белое пальто:)
пьЯНА• 21 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Я буду народжувати в Німеччині, і планую також оформити дитячі в Україні. По перше, це моє законне право, по друге, невідомо що буде далі. Може через деякий час ці 800 грн мені при повернені в Україну дуже знадобляться. А поки я краще буду їх отримувати і переводити на ЗСУ. До речі тут виплати отримуватиму тільки дитячі.
пьЯНА• 21 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Краще чим ці гроші підуть до карману нашої влади
автор Всюди влазю • 21 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
Для влади це копійки. Круасанів купити в магазині в Монако. :). якби ви бачили їх справжні маєтки та статки. Відео на ютубі, то про бомжів порівняно з реальністю. Мій чоловік працював на будівництві деякий час.

Бавовна• 21 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
Так у Вас вирахують цю сумму з допомоги в Німеччині. Бо регулярні надходження на картку вираховують. І навіть, якщо спочатку не вирахують, то потім перерахують і будете віддавати назад переплачені кошти. Дивує те, що багато хто живе в рожевих окулярах. Німецький zoll може перевірити і через 4-5 років.
автор Всюди влазю • 21 августа 2023
Ответ дляБавовна
Про Німеччину написана правда. У моєї знайомої тепер пенсію вираховують. І як же ж міжнарожний фонд тоді? Ці гроші назад німцям повертають? :) Але так не в усіх країнах.
пьЯНА• 21 августа 2023
Ответ дляБавовна
Я не отримую соц.допомогу, а кіндергельд (дитячі) виплачуються кожній дитині, яка проживає в Німеччині без будь-яких умов
автор Всюди влазю • 22 августа 2023
А в Іспанії не виплачують дітям допомогу.