Воленс-неволенс• 21 августа 2023
Мне интересно для статистики, удалось ли вам купить свою недвижимость?
Именно не жить в квартире которая перешла по наследству или куплена с помощью помощи семьи
Результат:
вже голосів:
72 (34.95%)
Да
68 (33.01%)
Да, куплено с мужем
52 (25.24%)
Нет
14 (6.8%)
Да,куплено при помощи родителе
Я натуралка• 21 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
6 тисяч $
Вы наверное инвестировали на котловане, а потом продавали по переуступке?
Байрактарна• 21 августа 2023
Ответ дляЯ натуралка
Ні, це був перший внесок по іпотеці, квартира працювала подобово + ще 7 в суборенді, через три роки була друга паралельно в іпотеці, далі вже все пішло поїхало
Я натуралка• 22 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
Ви дуже смілива.
Байрактарна• 22 августа 2023
Ответ дляЯ натуралка
Ви дуже смілива.
Ні то я була молода і безстрашна, з цілою купою амбіцій, але фігачила я ці роки знатно. Зараз вже можу розслабитись, але ні не прпускає
Леннон_Жив!• 22 августа 2023
Ответ дляПерша на селі
Мы с мамой купили 2 квартиры с 2017 года, начиная. Жили вместе на съеме
Как голосовать???
Скажите пожалуйста вы занимаетесь бизнесом?
Леннон_Жив!• 22 августа 2023
Ответ дляСтефанія
Купили з чоловіком 2 квартири, плануємо купити ще одну.
І ні, не держчинуші, гроші бюджетні не крадемо. Просто багато працюємо.
Кем работаете если не секрет?
Моя мечта отдельное жилье
Стефанія• 22 августа 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Кем работаете если не секрет?
Моя мечта отдельное жилье
Обидва бухгалтери).
Леннон_Жив!• 22 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
Вдалось і не одну, в мене дім і 13 квартир
А сколько вам лет?
Стефанія• 22 августа 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ні, на жаль немає таких здібностей.
Звичайні наймані працівники, але гарні фахівці.
Перша на селі• 22 августа 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Нет, наемные работники
Перша на селі• 22 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
Ого , прикольно
Я только за!• 22 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
В етой то в якой?
Мої квартири в Україні, за час війни купила ще дві, щоб працювали і заробляли. Це при тому що останні два роки я живу в США
Ну вы ж писали про Украину ,вот и спрашиваю зачем они теперь здесь ? Еще и в таком количестве. Вы что жена Гордона?
Байрактарна• 22 августа 2023
Ответ дляЯ только за!
Я не знаю хто такий Гордон і не розумію вашого питання, затєм зачєм були і до того. Для чого люди купують нерухомість?
Я только за!• 22 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
Все в Украине знают кто такой Гордон,только матрешки не знают. А вы коммуналку платите за все 13 квартир?
Байрактарна• 22 августа 2023
Ответ дляЯ только за!
У вас всі національності до матрьошок зводяться?що вас так веселить? Я не лише комуналку, а і податки плачу за них