ЛолитаНеРазлита• 22 августа 2023
Ви б залишили дітей самих?
Раніше ніколи не залишала , 14 і 6 років, давно сплять, пляж в 50 м, хочеться прогулятися
Результат:
вже голосів:
102 (72.86%)
Так
29 (20.71%)
Ні
9 (6.43%)
Результат
Цукрові вишні• 22 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Зато не тепличные
Моя дочка тоже совсем не тепличная, но до подросткового возраста сама нигде не оставалась и не ходила
интайм_не_предлагать• 22 августа 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Мої з 6 і 4-х років самі дома лишалися, коли ми з чоловіком на роботі були.
І старший малий в свої 6 років меншу дитину забирав з садочка (його школа напроти) і 15 хв вів за руку додому. Переходячи дорогу і тп. Його тато добре наінструктуровав.
Так, це рано.
Але малий в таких справах був досить відповідальним.
Зате, коли, наприклад, йому було 12, а меншій 10, він дуже чітко орієнтувався на любій дорозі і запоминав маршрути.
А донька, яка привикла, що її за руку водять, гав ловила.
До 14 дома саму дитину не лишати = тепличну ростити , імхо.
Так, це рано.
И чем вы хвастаетесь? Странно что службы вами не заинтересовались. У меня 13-ти летнему не отдают из сада 6-тилетку и правильно делают, многие правила написаны кровью.
2410diana2410• 22 августа 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Так, це рано.
Ну вы даете… Ваши нервы стоили тех денег, которых вы заработали?
постою_послушаю• 22 августа 2023
Ответ для2410diana2410
А похоже, что они нервничали? Мне нет. Вон, даже хвастаются
Все знаю від і до• 22 августа 2023
Ответ дляничевока
У меня дети и на неделю, дома одни оставались, и гуляют до 12 ночи, детям 10 и 13
Дети должны спать в 10:00 . Почитайте про гормональный фон детей и как это работает.
МАМА НИКИТКИ-2• 22 августа 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Так, це рано.
А як 6-річній дитині в садочку іншу дитину віддавали?
ЛолитаНеРазлита
• 22 августа 2023
Ответ дляНе зви чайна
Чи це ви тролите?
Пляж, немає комендантської години, чоловік поруч. Ну-ну
Ми за кордоном , гарно погуляли, діти не прокинулися
ЛолитаНеРазлита
• 22 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Так можно сказать, предупредить. Но я ответила на то, что для меня странно, что ребенок 14 лет ни разу не оставался сам дома
Не було такої нагоди, щоб вона на ніч сама залишалася