Аленький носочек• 22 августа 2023

Як жити, коли твій чоловік жіночий угоднік

Батько в нього такий же.
Все для жінок.Чужих,.
І компліменти і щось допомогти.
Я не скажу що вдома відношення погане, не погане.
Але уваги менше, ніж до когось.
Він це робить без якіхось думок
Але всі за ним прям пісяють і закохуються.
І потім починається.
Все знаю від і до• 22 августа 2023
А шо починається?
Для драки• 22 августа 2023
Ведите себя так же, в чем вопрос? Заведите мужчину-друга, флиртуйте
Для драки• 22 августа 2023
Почему у нас женщины вечно что-то терпят? Мужчине можно, а женщине нет? Сфигали?)
автор Аленький носочек • 22 августа 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
А шо починається?
Заходимо в магазин ,наприклад,всі на нього вішаються, обнімаються, продавщиця просить номер тел, типу подзвонить якищось свіже привезуть.
З роботи дівчата дзвонять і т д
Сапай вазони• 22 августа 2023
Мабуть задатки собі питання, а чому я його вибрала? Чи готова я жити з цим чоловіком далі з таким його ’недоліком’?
Щедрик• 22 августа 2023
Забейте
Ответ дляСапай вазони
Я вибрала його за позитивні якості, да і спочатку вся увага була мені.
А потім як почали жити разом ,виявились такі особливості.
До цього я не бачила,як він окутує увагой всіз жінок,які трапляються у нього на шляху
Потішаюся• 22 августа 2023
А что вам мешает, отлично
Сапай вазони• 22 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
Тоді переходимо до питання 2.
’Чи готова я жити з цим чоловіком далі з таким його ’недоліком’?’
Все просто, автор.
Natalyfoxyn• 22 августа 2023
Хорошего любовника кто-то мешает завести?😉
Тундиринда• 22 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
З роботи дівчата дзвонять і т д
У меня кум такой, обожает когда от него в восторге все окружающие. Правда в вашем случае только женщины, а кум в почете еще и у детей с мужчинами. Всем помогает, для каждого слово хорошее найдет, деньги одалживает по первой просьбе, дорогие подарки... Душа компаний. Он действительно очень хороший человек, все к нему тянутся. Кума периодически пилит, но живут хорошо, у него куча друзей и знакомых, которые и ему с радостью помогут.
Ответ дляСапай вазони
Тоді переходимо до питання 2.
Все просто, автор.
От це я поки що вирішити не можу.
Бо по всьому іншому мене все влаштовує
Зоркая Зорро• 22 августа 2023
В мене брат такий. Ну що ж, всі люди різні. Його дружина терпе 15 років
Мене бісить, що йому подобається, коли на нього всі вішаються.
А так і до зради не довго
Зоркая Зорро• 22 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
А так і до зради не довго
Ну от жінки хочуть щоб добре заробляв і проводив час з сім´єю
Хочуть романтика але не гулящого
Щоб мав захоплення але не мотоцикли, чи рибалку чи охоту.
Просто прийміть для себе рішення. Чи готові прийняти перекоси
Володарка мрій• 22 августа 2023
Автор, не переймайтесь, це мине і навіть швидше, ніж здається. У мене свекор був таким (погуляв в молоді часи, бо жінки на нього прямо самі вішалися). А після 40 активність пішла на спад, і до 45 став нормальною людиною, вік своє бере хоч не хоч
Молода і нерозважлива• 22 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
З роботи дівчата дзвонять і т д
чоловік Терези?..
антонтна• 22 августа 2023
Близнецы Весы или Лев наверное )
А вы ему говорили что вам от этого неприятно ?
Ліплю вареники• 22 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
Тобто, ви одружилися нещодавно?
Ответ дляВолодарка мрій
Це одиничні випадки.
В віці це навпаки активізується, бо розуміють, що старіють і т д
Ответ дляМолода і нерозважлива
чоловік Терези?..
Так
Анти-анонім• 22 августа 2023
У мене такий чоловік. Я свідомо вибрала. Щоб не такий, як батько мій відлюдькуватий, ні грошей заробить, ні сім*ї увагу приділити. Грубий, неотесаний, майже не розмовляв зі мною, дівчинкою. Я до 40 перетравлювала ці травми відсутності адекватного чоловіка поряд в дитинстві.
Чоловік от такий. Завжди кругом нього купа дівчат, друзів, дуже легкий у спілкуванні. Так, компліменти і смол токи з продавщицями це постійна константа нашого життя. Я зазвичай роблю вигляд, що я не з ним, бо мені напряжно втягуватись в розмови. Такий характер має багато бонусів - знайомства, кар*єра. Все це є. Живемо 20 років, взаєморозуміння і любов, хоч я інтроверт пофігіст і людей не люблю. 3 дорослих дітей, мене все устраює, як то кажуть
Ответ дляантонтна
Близнецы Весы или Лев наверное )
Звичайно казала, але він каже тут немає нічого такого і це вихованість просто
А я зла.
І якщо раніше щось розповідав, що там на роботі і взагалі, то зараз нічого не розповідає,і не зоче зі мною нікуди ходити, бо я зла
Був взагалі скандал, після аптеки,як він сказав продавщиці ви дуже гарна і розумна
Ответ дляЛіплю вареники
Тобто, ви одружилися нещодавно?
3 місяці назад
Ответ дляАнти-анонім
А ви не ревнуєте його до інших?
Анти-анонім• 22 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
А ви не ревнуєте його до інших?
На жаль, ні. Але це не дуже добре, я занадто раціональна. Мені вигідно спокійно жити і я не люблю нервувати.
Це до речі чоловіка думаю тримало в тонусі, він мав вічно завойовувати мене, бо я пофігістка. Але це теж було видно зразу , що він з тих, хто любить завойовувати жінок і прикладає сили, але зразу ж втрачає інтерес, коли вона впала йому в руки. Коротше, непростий тип людини. Допоможе тільки егоїзм і безумовна любов до себе і своїх потреб.
Вам теж таке допоможе. Заспокойтесь і спробуйте сприймати чоловіка легше, ніби вам все рівно. Він відчує, що внутрішньо вас не поглинув і буде зацікавлений.
Тренуйте силу в характері, у вас вийде все з часом.
Ответ дляАнти-анонім
Я взагалі інша людина, мобі нічого,все для нього.
Дякую за пораду, спробую змінюватись
Анти-анонім• 22 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
Дякую за пораду, спробую змінюватись
Все вийде, емоційність стихає з часом, але треба втримати цю лінію поведінки
Дона Флор-0c73• 22 августа 2023
А фізіологічні показники дають підставу для звання чи просто угодник?