МадамОхмури• 22 августа 2023
Волосся. Як покращити ситуацію без салонів або порадьте дієві процедури
Дівчата, будь ласка, порадьте щось. Так, у мене повний набір. Підтримую блонд мас-маркетом. Зараз це гарньє олія, просто тому що мені шалено подобається масочка після фарбування. Волосся в мене дуже густе, трохи почало витися останнім часом, пористе і зараз уже сухе. Фарбую волосся сама, і до майстрів стосовно волосся йти не хочу, бо реально для мене це дорого і плюс є негативний досвід, свого парикмахера і колориста не маю. Як на мій погляд, фарбувати коріння один раз на 3 тижні - місяць я в змозі і самостійно, але стан волосся погіршився і це факт. У мене сухе волосся, жахливо сухе, і я не можу підібрати догляд. Хочу підібрати маску+бальзам, все, що я пробую, ну не працює так, як хочеться. З останньго, що пробувала - ши рідкий шовк, я його взагалі не зрозуміла. Олія для кінчиків - це взагалі не моє, після неї чисте волосся йде незрозумілими пасмами. Взагалі навіть засоби для укладання волосся ніколи не використовую, по-перше, вони моє волосся не тримають, по-друге, будь-який засіб виглядає, ніби я волосся не мила два тижні, одразу як нанесла на волосся. Єдине, що не пробувала - соляний спрей, от теж, може порадьте мені, який. Фух, виговорилась, буду рада будь-якому коментареві, дякую!
ЯблокоРаздора• 22 августа 2023
ну соляной спрей точно не надо пробовать, только хуже будет. послушаю советы вместе с вами
Балаболка• 22 августа 2023
Соль, масло не помогут сухим волосам, а только сделают хуже. Птдбирайте уход. Чем моете, тоже гарниер какой-то?
МадамОхмури
• 22 августа 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Серйозно? А мені здавалося, що як засіб для укладки якраз буде те, що треба, добре, дякую за пораду!
ЯблокоРаздора• 22 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
масла тоже не надо, они поначалу вроде ок, а потом накапливаются и волосы приходят в ужасное состояние. я многое перепробовала, пока не нашла свое, смотрю на дорогие марки, но в чудеса не верю.
Дайте подумать• 22 августа 2023
Автор,ви систематично вбиваєте ваше волосся і хочете чарівну пігулку?
Я б рекомендувала зістригти все сухе, а потім йти до майстра,який добре робить блонд на професійних фарбах. Купити в нього формулу для фарбування ваших коренів та набір фарби та окисник і фарбуватися вдома.
МадамОхмури
• 22 августа 2023
Ответ дляБалаболка
Так, ботанік терапі, але я готова слухати поради, і вкластися в шампунь :)
Балаболка• 22 августа 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Мне мало матрикс норм, но только на холодную погоду. Масла ещё хорошо в шампунь добавлять. Тогда мягкий эффект.
ЯблокоРаздора• 22 августа 2023
Ответ дляДайте подумать
я бы не ждала чудет от мастеров, не знаю насчет блонда, шатен что у мастера, что дома - результат идентичен
Пез Году Неделя• 22 августа 2023
, користуюсь вже більше року. Дуже підійшла ця масочка та шампунь. Також блонд і фарбую сама. Це спасіння для мого волосся.
Дайте подумать• 22 августа 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Має бути людина,що вміє фарбувати,а не просто той, хто працює у перукарні.
У мене такий майстер є, я довго його гукала, але може волосся дивно и блискуче,саме завдяки правильному фарбуванню і підбору фари
Замулена ріка• 22 августа 2023
Для вас принципово блонд?
Бо як не крути, після блонду волосся зазвичай сухе і ламке, тут складно порекомендувати якісь засоби для догляду, бо кардинально вони волосся не покращать і кожному підходить різне, лише пробувати (витрачати гроші)
ЯблокоРаздора• 22 августа 2023
Ответ дляДайте подумать
повезло
МадамОхмури
• 22 августа 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Пишіть одразу бюджет, бо зараз вам Kerastase та Lebel порадять
Чи дійсно допомагає керастаз?
МадамОхмури
• 22 августа 2023
Ответ дляДайте подумать
ДЯкую, це дуже слушна порада, це страшно, але це правильно. Але я не знайшла ще майстра, може, порадите в Києві?
МадамОхмури
• 22 августа 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Дякую, я обов´язково спробую!
Балаболка• 22 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
Мне лично подошли разглаживающие серии. Волосы живее. Из недорогого brelil smoothing, фиолетовый. На мейкап около 170 грн стоил. И кондиционер из этой серии. Для пористых не плохо, но может быть лучше) если дороже, то матрикс тоже smoothing.
Несмываемый кондиционер erayba hydraker k10. Пока как-то так, из мочалки стоящей дыбом вышла в норм волосы. Не идеал, но лучше.
Любительница• 22 августа 2023
Тоже сама крашу гаренье, мне очень нравится краска, волосы выше плеч немного, вьются, пшеничный блонд,, крашу из-за седины. Через два раза растягиваю на всю длину для освежения цвета, а два раза только корни, раз в три недели.
Мне очень нравятся такие маски, чередую их.
МадамОхмури
• 22 августа 2023
Ответ дляБалаболка
Дякую, зберігла
Любительница• 22 августа 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Тоже самое с блондом. Перепробовала наверно все салоны в городе и не увидела вообще разницы. Деже пожалуй с гаренье волосы лучше у меня
ЗабежАЛОЧКА• 22 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
шампунь - это средство для очищения волос. да, некоторые шампуни более силиконистые и дают эффект сглаживания чешуек, но это не уход за убитым блондом
ПП-шница• 22 августа 2023
Рожева серія альфапарф, шампунь, маска, кондиціонер незмивний-все супер.
Тільки пшикалка рожева для кінчиків не дуже, я її не зрозуміла, шо вона робить, який в ній сенс
Червона ікорка• 22 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
Чи дійсно допомагає керастаз?
Дійсно допомогає не фарбувати а блонд
Або взагалі не фарбувати
У Вас сивина ?
Є фото волосся ?
Або взагалі не фарбувати
У Вас сивина ?
Є фото волосся ?
МадамОхмури
• 22 августа 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я це розумію, тому про шампунь і не питала, а лише про бальзами, маски, незмивашки.
МадамОхмури
• 22 августа 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Дійсно допомогає не фарбувати а блонд
Або взагалі не фарбувати
У Вас сивина ?
Є фото волосся ?
Або взагалі не фарбувати
У Вас сивина ?
Є фото волосся ?
Так, сивина є, але виходити з блонду я 100% не буду, якщо брати доглянуте волосся чи блонд, то я оберу блонд, а догляд буду підбирати. Але все одно дякую за поради
ИзЮмрудная• 22 августа 2023
Сам себе колорист, а потом чего волосы сухущие
Вам нужны средства с гидролизированным кератином, протеинами шелка, жирными спиртами в составе, Пантенолом, глицерином, маслами марулы, мурмура, арганы, ши. Это интенсивно увлажняющие маски делают пару раз на неделю, и ещё несмывные кремы, сыворотки. Шампунь подобрать мягкий, а не массмаркет.
Калинові вуста• 22 августа 2023
ви систематично знищуєте волосся гамняним масмаркетом і хочете гарне волосся? звідки? у фарбу треба додавати Олаплекс,щоб волосся не знищувалося. це дорога річ,але дієва.і додавати не у фарбу з Єви...скоро на голові вашій буде мочалка з сухоцвіту
МадамОхмури
• 22 августа 2023
Ответ дляКалинові вуста
дякую
МадамОхмури
• 22 августа 2023
Любительница• 22 августа 2023
Ответ дляКалинові вуста
Несколько лет крашусь этой краской, нормальные у меня волосы. Вообще не хуже, чем когда платила колористу тысячи.
И это еще летом, когда от солнца и так волосы блонд суше становятся