САМ_ТАКОЙ• 22 августа 2023
Беременность до скольки недель - это легко?
Печальки.нет• 22 августа 2023
У мене до 29 неділі, потім швидко росте плід і стає реально важко.
Цирк на дроті• 22 августа 2023
До 3 триместру. Хоча, в мене зараз 34 тижні і якби не спека, то все було б практично ідеально))
Поторописька• 22 августа 2023
Зависит только от вашего состояния здоровья. У меня было 2 беременности в 19 и в 35. Обе пробегала, если бы не живот, не знала бы что беременна. Никаких токсикозов, обжорства определенным продуктом, слез, отеков и пр.
Единственное, очень хотелось спать на животе. И я нашла выход-;укладывала его в ямку из подушек
Пригощаю кашею• 22 августа 2023
Это субъективно. Все зависит от вашего физического состояния до беременности, вашего настроя. Я легко и до 38 недели с двойней ходила
Бджолина королева• 22 августа 2023
Второй триместр обычно легче всего.
В первом - возможен токсикоз. В третьем тяжело, живот большой, спать неудобно ю, ходить неудобно.
А так, как повезет)
Цирк на дроті• 22 августа 2023
Ответ дляПоторописька
А в мене мрія - поспати на спині, дуже чекаю цього моменту вже після пологів)
Цвіпканя• 22 августа 2023
Узагалі не було важко. Набирала по 8 кг за обидві вагітності. У другу ще й у декрет вчасно пішла, насолоджувалася тим періодом - їж, спи, керуй ремонтом у новій квартирі ))
Коварная Зая• 22 августа 2023
Кому-то всю беременность легко, нужно настраиваться на позитив.
Мне было нормально только с 14 по 30.
Но все это такая чепуха по сравнению с тем, как потом
Мне было нормально только с 14 по 30.
Щедрик• 22 августа 2023
Все дуже індивідуально, я була вагітна в 19 років і мені було легко усю вагітність, на 7 місяці з 5 поверха зносила диван з подружкою, а в день пологів клеїла шпалери та перемивала усю квартиру.
А невістка з 20 тижня мала загрозу і практично до пологів (народила на 35 тижні) мала лежати практично цілодобово і мінімально рухатися.
Залізна тьотя• 22 августа 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Це ще не скоро буде. Я також чекала пологів, але потім так болять груди, що спати на животі ви не будете, а ще це загрожує маститом
Сегодня сержусь• 22 августа 2023
у кожного по-різному. в когось вся вагітність важка з сильним токсикозом, в когось вся вагітність легка і навіть є можливість займатися спортом.
особисто в мене перший триместр був важкий, була загроза викидню, багато крапельниць і спокій. другий триместр було легко, робила все і бігала за маршрутками)
третій триместр ледь ходила, бо було багатоводдя, розходження симфізу, було важко сісти/встати/лягти, боляче навіть труси вдягнути. цей період трошки гуляла як черепаха, але більшість часу лежала, їла морозиво і мріяла як я схудну після пологів на гв 🤣 бо за всю вагітність набрала 30кг
Вапщета• 22 августа 2023
Мне было легко все 39 недель. Плод к задней стенке прикрепился и живота почти не было, красота
Фляшка на трьох• 22 августа 2023
По всем моим 4-м беременностям самый легкий второй семестр, третий чуть сложнее(труднее двигаться), первый - самый сложный(у меня всегда был токсикоз и ничего не хотелось кроме как спать)