vinipywka• 22 августа 2023

У школі сказали, що немає книжок і думаємо що краще планшет чи читала

Поділиться відгуками як краще замінити книги : планшетом чи електронною книгою. Чи краще замовити друк ?
Рита-8e7c• 22 августа 2023
Краще друк + електронна версія у планшеті. І так постійні гаджети, зір буде у всіх поганий.

Штора с кисточкой• 22 августа 2023
У дочки планшет для книг. С режимом чтения. Лучше чем обычная читалка
барабанщица• 22 августа 2023
Планшет
ОливьЕЖечка• 22 августа 2023
Наші з планшетом.
Ондатрова шуба• 22 августа 2023
У нас планшет уже 4 года для школы. Носили в 5 кл вместо учебников.
Безпорадна Кроко• 22 августа 2023
В минулому році така ж ситуація з підручниками була. Купили планшет, а потім ще роздрукували підручники з основних предметів. Дочка сказала, що паперовими підручниками користуватися зручніше. В школу носила підручники, а не планшет.
Ирина_Конор• 22 августа 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну да тягать книги удобнее...
Слушайте больше
Штора с кисточкой• 22 августа 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я моя наоборот ходила с планшетом и радовалась, что не нужно тащить книги в школу. Рюкзак в разы легче был.
Твердая валюта• 22 августа 2023
Читалка не подойдет.. экран маленький, путаться страницы будут. + иногда нужен цвет.
Сын в прошлом году носил старый айпад в качестве ’читалки’. Все равно уже не обновляется и проги на него закачивать уже нельзя

Раздражевская• 22 августа 2023
Обычная электронная книга всегда на порядок выше, чем планшет. Мерцание экрана, цвет и так далее. Если рядом положить и сравнить, очень большая разница, кто бы вам что тут ни писал
Ручки-Крючки• 22 августа 2023
Ответ дляОндатрова шуба
павербанк с собой носит?
Губка Боб• 22 августа 2023
Я взагалі зла сьогодні за ці книжки, як так, в школі немає, а в магазинах по 400 грн ласкаво просимо. Хто там буде казати, що навчання безкоштовне? Доньці дають лише дві книги, всі інші де хочете там і шукайте.
Крошка Енот• 22 августа 2023
Дівчата, рекомендуйте, будь ласка, моделі планшетів для підручників. Дякую.
ЯНаПэПэ• 22 августа 2023
Дивлюся бу купити. Зір і так впав
ЯНаПэПэ• 22 августа 2023
Ответ дляГубка Боб
Теж саме, поки що є лише математика.
Жесть 😕
Перекус беру завжди• 22 августа 2023
Друкували, 5 клас, бо зір і так падає. Якщо з зором проблем немає, тоді планшет буде норм
Ондатрова шуба• 22 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
павербанк с собой носит?
Нет. Брала из дома заряженный.
Ручки-Крючки• 22 августа 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Нет. Брала из дома заряженный.
И хватает на 5 часов?
Свята• 22 августа 2023
Это 6 класс?

Безпорадна Кроко• 22 августа 2023
Ответ дляИрина_Конор
Ну да тягать книги удобнее...
Слушайте больше
Это мнение отдельного ребёнка. Я туда вообще не вмешивалась.
Не тягать книги удобнее, а пользоваться бумажным вариантом удобнее. Тем более у них спаренные уроки и учебников в день максимум 3.
Ондатрова шуба• 22 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
И хватает на 5 часов?
Да. Чисто учебник открыть.
Но взять с собой повер тоже не проблема была бы. Есть тонкие, легкие.
Твердая валюта• 22 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
И хватает на 5 часов?
Так если он как читалка будет работать, чего он за 5 часов разрядится?
У сына старючий айпад. Несколько дней без подзарядки в качестве читалки. А вот для телефона берет с собой маленький повербанк
Ручки-Крючки• 22 августа 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Да. Чисто учебник открыть.
Спасибо.
Безпорадна Кроко• 22 августа 2023
Ответ дляГубка Боб
Ми централізовано роздруковували в поліграфії. Підручники вийшли по 120-180 грн.
Але мене теж вибісив той факт, що цим питанням мають перейматися батьки.
Губка Боб• 22 августа 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Так нам щей не дають зараз, після 1 вересня, буде вчитель вирішувати кому давати, а кому ні. А тоді бігай як ошпарений, шукай чи друкуй. Я вже подумую про хабар бібліотекару дати
Безпорадна Кроко• 22 августа 2023
Ответ дляГубка Боб
Ми в минулому році ще десь місяць чекали чи взагалі щось дадуть, а потім вирішили надрукувати самостійно.
Цього року ситуація з підручниками думаю буде така ж сама. І не факт, що в наступних роках щось зміниться. Перший рік нуш
И_В_офигительных_штанах• 22 августа 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Сколько вышла распечатка книг?
Безпорадна Кроко• 22 августа 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Сколько вышла распечатка книг?
Вище писала, по 120-180 грн за книгу.
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вище писала, по 120-180 грн за книгу.
Спасибо
Шалена невинність• 22 августа 2023
Донька користувалася з 6-го по 11 класс планшетом, бо тяжкого носити їй не можна. Але раджу брати 10 дюймів планшет. Якщо фінінси дозволяють, то АйПад(навіть самий простенький). По перше, він дуже зручний, по друге, працює довно і безвідмовно. У доньки був перший планшет Асус, сама дорога на той час версія - 3 роки і помер. Взяли АйПад, вже 4 роки працює чудово.