Барабасиха• 22 августа 2023
Тече каналізація між поверхами ЖЕК безкоштовно лагодить?
В Києві в квартирі від сусіда тече з каналізації, до нас, але виявилось десь протікає між поверхами, сантехнік каже треба міняти в сусіда зверху чавунний трійник, а там ставити пластик який натягнется на мою трубу зверху.
Підкажіть, чи робота сантехніків безкоштовна та хто якщо що має платити, може хтось стикався з таким?
Сіточка• 22 августа 2023
Тому що треба труби міняти разом із сусідами, бо потім між поверхами найпроблемніші місця
Нагайна• 22 августа 2023
Если работа по стояку, то это ответственность жэка. Течет тройник на стояке, к которому присоединяется труба соседа?
Зашла на 5минут• 22 августа 2023
Безкоштовно. Головне, щоб сусід пустив лупити стіну в нього. Бо латати її він уже за свої кошти буде.
Барабасиха
• 22 августа 2023
Ответ дляСіточка
Ми тільки купили квартиру і ще навіть не живемо там
Барабасиха
• 22 августа 2023
Ответ дляНагайна
Наче трійник в сусіда протікає, бо він туди пластик вставив і напевно погана герметизація
Витворунка• 22 августа 2023
И нам и соседям сверху жее все бесплатно поменял, тоже и сточки текли и между перекрытиями
Но это в Харькове. Ни копейки.
Витворунка• 22 августа 2023
Ответ дляШвидкоруч
Безоплатно те що поза квартирою.
Канализационные стояки, горячие, холодные итп и все что между плитами, это жековские дела.
Главное впустить в квартиру.
Вы хоть ересь не пишите если не знаете.
Главное впустить в квартиру.
Вы хоть ересь не пишите если не знаете.
Кава з адреналіном• 22 августа 2023
Это жековское. До кранов.
Но часто приходится самим все оплачивать, т.к. у жека нет денег. Им это не интересно ...
Нагайна• 22 августа 2023
Ответ дляБарабасиха
То трійник може стояти де завгодно. Якщо це трійник, що підʼєднує, наприклад, трубу від унітазу до загальної труби, в яку збирається каналізація з усієї його квартири, то це його проблеми і він платить. А потім його загальна труба приєднується вже до стояку, що іде вертикально, через весь дім, також через трійник. Ось цей трійник, що стоїть на стояку, то відповідальність жеку.
Барабасиха
• 22 августа 2023
Ответ дляНагайна
Дякую
Пухнасті штани• 22 августа 2023
Ответ дляБарабасиха
8 поверх
А я думала , що ви наша сусідка знизу . У нас така ж ситуація . Я теж узнавала , сказали що ящо це загальна труба по стояку то за рахунок ЖЕКу .
Барабасиха
• 22 августа 2023
Ответ дляПухнасті штани
Дякую, сподіваюсь за рахунок жеку, хоча за саму трубу ще можна заплатити пластикову, вона не дорога, за роботу головне що б не попросили тисяч пʼять
Пухнасті штани• 22 августа 2023
Ответ дляБарабасиха
Вони можуть запросити що завгодно , але не мають права .
Барабасиха
• 22 августа 2023
Ответ дляНагайна
Саме той загальний трійник в трубі через весь дім й тече видно
Може ще третю?• 22 августа 2023
Ответ дляБарабасиха
У нас так было, сверху у соседей текло к нам, образно говоря моча на голову, но они не хотели менять( это ж время, деньги), потом повезло что еще выше лопнул стояк, и уже все настояли на замене стояка, и им пришлось со всеми менять и заодно свой тройник. Работа по замене и сама стоимость стояка - это ОСББ, тройник у соседей - их витрати.
Нагайна• 22 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
У нас те саме було, тільки сусід зверху якось підтягнув до себе трубу (пластик), і у нас зʼєднання стало не щільним, і звідти усіляке лізло. Але так воно і лишилось.
Нагайна• 22 августа 2023
Ответ дляБарабасиха
Але я не розумію якось, як можна зʼєднати чавун з пластиком, та може в каналізації це можливо.
Нагайна• 22 августа 2023
Ответ дляБарабасиха
Тоді, це жек робить. Та я би ще порадила розібратись, як Жек збирається зʼєднувати пластик з чавуном.
Може ще третю?• 22 августа 2023
Ответ дляНагайна
И главное мы не могли повлиять никак, они не хотели и всё, долго это длилось, просто повезло, что стояк надо было заменить и другим соседям.