Мальчун-задирун• 22 августа 2023

Як відрізнити тонус від загрози?

Хто може поділитись своїми відчуттями коли був тонус
4есотка• 22 августа 2023
Тонус тоже есть угроза.

автор Мальчун-задирун • 22 августа 2023
Ответ для4есотка
Тонус тоже есть угроза.
Я вже зрозуміла. Чомусь думала що це різне, але всеодно цікаво які відчуття при тонусі
4есотка• 22 августа 2023
Ответ дляМальчун-задирун
У меня был каменным живот и трясло переодически, как дрожало внутри.
Штора с кисточкой• 22 августа 2023
Матка - це мʼяз. Періодично напружується, потім розслаблюється. Тому діагнозу тонус матки/загроза вже немає навіть в наших протоколах. Лікар просто не має права його ставити і тим більше лікувати. Мені колись один сказав: “ну так, немає вже такого діагнозу, але тонус по узд бачу” Це більше не мій лікар.
Усю вагітність відчуваю ці напруження і розслаблення. На останніх тижнях відчувається як затвердіння живота. Але доки немає різкого болю чи кровʼянистих виділень - лікар мій спокійний, і я теж.
автор Мальчун-задирун • 22 августа 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Але якщо підниває живіт, поколювати може з правого боку, може в спині і ось поколювати або якось тагнути, то це нормально? Тобто якщо це періодично і не різкий біль то це норма?
Инфотуфелька• 22 августа 2023
Загрозливих станів не так і багато - наприклад, високий тиск, або кров´янисті виділення, або гострий біль - перейми ви ні з чим не сплутаєте, вони дууууууже виразні. Дуже.
Мені лікар чітко пояснював: матка - м´язовий орган, якби вона була вічно розслабленою, дитина просто випала б. Вона не повинна і не може бути постійно ненапруженою. Нормально - відчувати її напруження, вона ж реагує на рухи дитини.
Щодо ниття казав - дитина росте, матка розтягується. Ви ж жива людина, неможливо всю вагітність не відчувати НІЧОГО.
автор Мальчун-задирун • 22 августа 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Та в мене просто лише 6 тижнів, тому я розумію що там маленький ембріон, він не може я думаю так впливати як вже велика дитинка на якомусь 30 тижні. Тому єдиний мій варіант, що організм перелаштовується + гармони. Бо через дитинку ще явно не може бути. Я читала що лише вкінці першого триместру сама матка розміром з чоловічий кулак
Штора с кисточкой• 22 августа 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Озвучте це своєму лікарю. У моєму випадку це норма. Але ми всі різні. Моє поколювання в межах норми може здатися вам вже різким.
Ще бувають такі відчуття від кишківника. Поспостерігайте, чи не повʼязано з їжею, походами в туалет і тд

Який у вас термін? Під кінець буває навіть дуууже різкий біль (тренувальні перейми), але якщо це без динаміки, епізодично і без виділень - то про це просто кажуть лікарю на плановому прийомі. І це може означати, що ви скоро народите. А може і не означати.
автор Мальчун-задирун • 22 августа 2023
Ответ дляШтора с кисточкой

Та ні, мені ще дуже далеко, лише 6 тиждень. Але минулу вагітність ( невдалу) в мене такі болі було всі тижні, набагато більші. А зараз нічого не боліло і в один день занило то я хвилююсь. Але знаю що багато в кого тонус під час вагітності і все ок. От з кишківником і повʼязую, бо до вагітності завжди з ним проблеми були, якщо раз в тиждень схожу то добре) але під вас вагітності щось змінюється і я бігаю кожного дня в туалет, а вчора 2 рази, а вночі взагалі крутив живіт, прокинулась і знову побігла, їла все те саме, нічого такого, то не розумію що так на кишківник повпливало.

Штора с кисточкой• 22 августа 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Поколювання, потягування і тд в мене були весь перший триместр. Не сильні. Наче в півсили від ментструального болю. Це може бути і проростання плідного міхуря, і розтягування звʼязок. Матка починає рости і звільняти собі місце.
автор Мальчун-задирун • 22 августа 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Зрозуміла вас, дякую. Сходжу на днях до лікаря, як все добре перестану взагалі хвилюватись. Якщо по УЗД все ок, значить ніякої загрози немає
Инфотуфелька• 22 августа 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Підіть до вашого лікаря, розкажіть про те, що Вас тривожить. Побачите самі - аналізи і УЗД буде в нормі, а відчуття залишаться. Бо це ж живий орган, він поступово підростає, там утворюється плацента, проростають судинки, ембріончик швидко росте. Це новий стан, організм підлаштовується. В мене живіт нив всю вагітність - так, ніби скоро місячні мають початися. З часом звикла і перестала звертати увагу, жодних ускладнень, здорова дитина.
Переживаєте, що пропустите щось важливе - перевірте зайвий раз з лікарем, бо тривога теж користі не додасть. А так будете спокійні )
автор Мальчун-задирун • 22 августа 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Дуже дякую вам за пораду, там і зроблю 🤍 легше стає коли розумієш що в когось теж такий самий стан був, тоді надія що все добре і не треба хвилюватись