Советничаю тут• 22 августа 2023
як думаєте, буде доллар ще по 28 чи 30?
ПотеряласЯ Я...• 22 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
що смішного?
та задовбали ви вже
був доллар колись по 2 гривні.
Мошей ницца• 22 августа 2023
Ні, думаю навпаки. Не за горами різке його підвищення десь до 42-45.
Дадосвидания• 22 августа 2023
Никогда доллар еще не падал. Всегда растет. Может быть откат на пару грн максимум
Нафаня Маня• 22 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Почему так думаете?
Вічний двигун• 22 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
та задовбали ви вже
був доллар колись по 2 гривні.
И по 1,68 был...
Долго нам ждать придется,пока он по 28 будет,автор(((
Г@Л@В@ломка• 22 августа 2023
Конечно будет! Ждите.
Ведь наша гривна с каждым днем укрепляется, экономика в стране растет с каждой минутой
Советничаю тут
• 22 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
И по 1,68 был...
та я не жду . люди купують по 38 думають щоб в гривні не тримати . ось думаю , а що якщо він через 3 роки буде 28 ? вдруг збитки
Мамина корзиночка• 22 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Ви юморна😄
ТигрЛьвович• 22 августа 2023
Легко. Можно сделать денежную реформу. И поменять на новые деньги 1 к 10
ПотеряласЯ Я...• 22 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
почитайте що таке диверсифікація
Советничаю тут
• 22 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Ви юморна😄
це просто думки . всі купують по 38 щоб в гривні не тримати , а якщо через 3-5 років буде пляха по 25 . це ж збитки , вдруг всі наживаються що всі купують по 38 чи по 40
Дама_из_рекламы• 22 августа 2023
Наступного року можливо буде. В цьому році вже точно не відкотиться
VivaForever• 22 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
звідки знаєте це?
НБУ намерен отпустить курс. приватбанк уже сейчас без всяких оснований поднимает курс, а обменники за ним
Советничаю тут
• 22 августа 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Завтра
зіште шось смачного! чи сходи пройдись на вулицю
Дама_из_рекламы• 22 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Долар купують не для прибутку, а просто для збереження коштів, бо він стабільніший, ніж гривня. Якщо є бажання, то можете купувати й інші валюти, щоб не тримати яйця в одній корзині.
Та і якщо він буде по 25, то всім вже буде пофіг на ті збитки, бо то вже серйозна криза.
Пес Патрон• 22 августа 2023
Ответ дляVivaForever
Так уже ж отпустили. У нас нет валютного регулирования.
ОхиИВздохи• 22 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
звідки знаєте це?
Кум брата через свата в сбу сказав