Ms. Откровенность• 23 августа 2023
Отримання допомоги по програмі Турбота
Хто знає як можна подати на отримання допомоги Турбота назустріч киянам для особи з інвалідністю?
Солоденька цукОрка• 23 августа 2023
Щоб отримати допомогу від держави чи від міста потрібно особисто звернутися до органів соціального захисту населення (районних управлінь праці та соціального захисту населення) за місцем реєстрації.
Не довіряйте шахраям в інтернеті.
Аноним_Русалка• 23 августа 2023
Собирайте все документы, копии,справка ивалидеос ты и несёте в Совбез,и ждёте выплаты
Все это делать нужно в начале года,январь,тогда есть деньги и быстро выплачивается