Голена блондинка• 23 августа 2023

Якшо зранку жовті соплі, чи можна бризкати носа Назонексом?

І тізіном?
Ніс не дихає взагалі вже п´ятий день, до лікаря тільки на завтра можна
автор Голена блондинка • 23 августа 2023
Є ще Тобрадекс дома
Крошечка-хаврошечка• 23 августа 2023
Не можна. Максимум антигістамінку
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Не можна. Максимум антигістамінку
а Тізін?
Крошечка-хаврошечка• 23 августа 2023
Ответ дляГолена блондинка
а Тізін?
Ви розумієте що таке антигістамінні препарати ?
Госпожа_тамагочи• 23 августа 2023
Промити носа сольовим розчином і все. Колір слизу не говорить ні про що.
Якщо забитий ніс, то судинозвужуючі препарати
Крошечка-хаврошечка• 23 августа 2023
Спочатку змініть набряк
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Л-цет даю, нічого не допомагає
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Спочатку змініть набряк
Чим?
Крошечка-хаврошечка• 23 августа 2023
Вік ? Я не лор. Я медік студент
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вік ? Я не лор. Я медік студент
8 років
Ane4ka-9cee• 23 августа 2023
Моїй дитині при жовтих соплях призначали Ципрофарм декс. Але спочатку гарно вимити ніс фізрозчином, або соляним розчином
Госпожа_тамагочи• 23 августа 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
Починається 🤦‍♀️
Крошечка-хаврошечка• 23 августа 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
Це антібіотик
Ane4ka-9cee• 23 августа 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Починається 🤦‍♀️
Що починається? Ви свою думку до кінця дописати не можете?
Крошечка-хаврошечка• 23 августа 2023
Можна спочатку отривін або фармазолін або називін. Три - п´ять хвилин почекати .А потім промити носа каплями на основі морської солі
Госпожа_тамагочи• 23 августа 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
Да можу, навіщо ви рекомендуєте антибіотик, якщо він тільки за призначенням лікаря. І то, ці всі протимікробні в носа, з недоказовою ефективністю.
Жовті соплі, ні про що не говорять, жовті вони чи зелені, спокійно можуть бути вірусні. 5 діб нежиті, це норма, якщо без болей і підвищення темп. От якщо пару тижнів, тоді міняють тактику лікування. І то, не антибіотиком.
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Тизин це ж аналог Отривіна?
Крошечка-хаврошечка• 23 августа 2023
Ответ дляГолена блондинка
Тизин це ж аналог Отривіна?
Так.
Наездница• 23 августа 2023
Я б перед ліками ще добре спринцовкою вимила ніс - тим же сольовим розчином або теплою водою з додаванням розчину календули (воно не зашкодить).
nahaka• 23 августа 2023
Автор, назонекс не настільки безобідний препарат, щоб його використовувати без призначення лікаря. Поки ви можете лише промивати ніс та судинозвужуючі за віком. І то останні - не більше 5 днів, максимум 3 рази на день