Голена блондинка• 23 августа 2023
Якшо зранку жовті соплі, чи можна бризкати носа Назонексом?
І тізіном?
Ніс не дихає взагалі вже п´ятий день, до лікаря тільки на завтра можна
Голена блондинка
• 23 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Не можна. Максимум антигістамінку
а Тізін?
Крошечка-хаврошечка• 23 августа 2023
Ответ дляГолена блондинка
а Тізін?
Ви розумієте що таке антигістамінні препарати ?
Госпожа_тамагочи• 23 августа 2023
Промити носа сольовим розчином і все. Колір слизу не говорить ні про що.
Якщо забитий ніс, то судинозвужуючі препарати
Голена блондинка
• 23 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Л-цет даю, нічого не допомагає
Голена блондинка
• 23 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Спочатку змініть набряк
Чим?
Голена блондинка
• 23 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вік ? Я не лор. Я медік студент
8 років
Ane4ka-9cee• 23 августа 2023
Моїй дитині при жовтих соплях призначали Ципрофарм декс. Але спочатку гарно вимити ніс фізрозчином, або соляним розчином
Госпожа_тамагочи• 23 августа 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
Починається 🤦♀️
Крошечка-хаврошечка• 23 августа 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
Це антібіотик
Ane4ka-9cee• 23 августа 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Починається 🤦♀️
Що починається? Ви свою думку до кінця дописати не можете?
Крошечка-хаврошечка• 23 августа 2023
Можна спочатку отривін або фармазолін або називін. Три - п´ять хвилин почекати .А потім промити носа каплями на основі морської солі
Госпожа_тамагочи• 23 августа 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
Да можу, навіщо ви рекомендуєте антибіотик, якщо він тільки за призначенням лікаря. І то, ці всі протимікробні в носа, з недоказовою ефективністю.
Жовті соплі, ні про що не говорять, жовті вони чи зелені, спокійно можуть бути вірусні. 5 діб нежиті, це норма, якщо без болей і підвищення темп. От якщо пару тижнів, тоді міняють тактику лікування. І то, не антибіотиком.
Голена блондинка
• 23 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Тизин це ж аналог Отривіна?
Наездница• 23 августа 2023
Я б перед ліками ще добре спринцовкою вимила ніс - тим же сольовим розчином або теплою водою з додаванням розчину календули (воно не зашкодить).