Вельшановна• 23 августа 2023
Який одяг купити дівчинці в 4 клас
Доброго дня, потрібно купити доньці одяг до школи, дрес коду немає, але вчителька просить вдягати дітей у діловому стилі або casual smart, тобто без джинсів, блискіток, і тд. У п"ятницю вільний стиль одягу. Самій дитині поки що байдуже, що вдягати, аби було зручно. Де Ви купуєте одяг для школи онлайн і який саме? Зайшла на Next та George, там як на мене дуже офіційний одяг, напевно, буде вже недоречно в 4-му класі. До цього було навчання переважно онлайн, тому купувати треба все нове.
Нічна ненажера• 23 августа 2023
Нам навпаки сказали одягати в зручний і комфортний одяг, щоб швидко можна було добігти до укриття. Навіть форму відмінмли
Вельшановна
• 23 августа 2023
Ответ дляyulcha01
Який рост в дитини? Маю дуже класний сарафан з джорджа, вдягнутий два рази.
Дякую, 135 см, якого типу сарафан?
Мій не такий• 23 августа 2023
Все купувала в секондах, в магазинах такого зручного одягу не знаходили
ksu_ermoshenko• 23 августа 2023
H&M и Next покупаю дочке. Правда у нас джинсы разрешали. В основном это футболки поло (с воротничком) и джинсы были.
задумчивая мордочка• 23 августа 2023
Авто, Вайкікі, дуже гарний одяг , можна поміряти, де факто.
Вельшановна
• 23 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
Але що саме купити? Хочеться і щоб гарно було і зручно.
В нас форми і не було, тільки рекомендації щодо стилю
задумчивая мордочка• 23 августа 2023
Ответ дляВельшановна
Купуйте, що дитині подобається.
Головний кошак• 23 августа 2023
Наша донька теж йде у 4 клас та теж останні півтора року був онлайн. Але в нас взагалі немає вимог до одягу, лише вчителька попросила не водити в спортивних костюмах. Тому у нас джинси (класичні, без дірок та інш, є 2 пари кюлотів). Наверх звичайні лонгсліви Манго, Зара. Зараз якраз дивлюся щоб ще замовити в Некст. Але то буде звичайний кежуал
Вельшановна
• 23 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
Дякую, зараз гляну в цих магазинах, і ще Вайкікі вище порадили
Головний кошак• 23 августа 2023
Ответ дляВельшановна
Подивіться на сайті Zironka. До війни я там купувала донці деякий одяг в школу, переважно темні спідниці та білі блузки та сорочки
Головний кошак• 23 августа 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
В Дніпрі у Де-факто прибрали дитячий одяг. Але чесно кажучи він не дуже був якісний. Моделі цікаві, але на приклад спортивні костюми катишками миттєво бралися, проте джинси на флісі відмінно носилися
мадамГрицацуева• 23 августа 2023
Ви будете всі забаганки вчительки виконувати? Одягати треба так щоб дитині було зручно і комфортно. А вчителька може собі вибирати стиль якій їй довподоби кежуал смарт, діловий, може навіть в уніформі ходити.
задумчивая мордочка• 23 августа 2023
Ответ дляВельшановна
В мене донька худенька носить лосини чорні, як брючки з Вайкікі, джинси темно-сині, верх - поло білі, блакитні, рожеві, футболки блузочного типу, бомбер, худі, сукні стриманих відтінків.
задумчивая мордочка• 23 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
Я своїм брала футболки, доньці -лосини, джинси, носочки, то все чудово відносили, але бавовна 100%, якщо є частка поліестеру в складі, то будуть катишки.
Головний кошак• 23 августа 2023
Ответ дляВельшановна
Мені Вайкікі для школи не подобається, як каже наш дорослий син «циган-пакет» 🙈 на літо якісь футболки ще можна купити, іноді такі нейтральні лонгсліви. Минулої зими купила там 2 гольфи, то сірий норм, а рожевий розтягнувся та взявся катишками. Ну таке, можна купляти, але вибірково
задумчивая мордочка• 23 августа 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Підтримую - не ходити в спортивних брюках, а моїм зручно, коли фізкультура - спортивні брюки одягати, щоб швидко переодягнутися, особливо першокласникам. Якщо раптом тривога, то бігом в укриття, а не - дитина в одних трусиках.
Мочалкин блюз• 23 августа 2023
Джинсы и худи, удобно и бегом в укрытие. Удобство и тепло в приоритете. Наряды в деловом стиле по праздникам. Некст оч нравится
задумчивая мордочка• 23 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
Так, потрібно дивитися склад, мені низ для дочки ідеально сідає, але все потрібно міряти, бо якось дивно у них з розмірами.
Мир Мир Мир!• 23 августа 2023
Съездила в ТРЦ, сейчас скидки, очень выгодно. Кул клаб, Резервд, Котон, Атлетикс, Дефакто, во многих магазинах есть строгая одежда. Так же смотрю на торговых площадках, здесь, Олх, Шафа. Когда-то заказывала на инсайтах через посредников, но сейчас дочке 11 и все нужно мерить.
Одежду берите в первую очередь удобную и из натуральных тканей. Мне, например, нравятся сарафаны универсальностью: когда тепло, поддел футболку или поло, когда холодно - реглан, гольф. Своей покупаю преимущественно трикотаж.
Головний кошак• 23 августа 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Ось 2 гольфа Вайкікі, склад не скажу, етикетки всі зрізаю, бо дитину вони дратують. Купувала два одразу, носилися однаково, але як бачте стан різний
Головний кошак• 23 августа 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Моя взагалі сарафани не хоче та з першого класу не хотіла. Хоча як на мене, то зручний варіант, саме як ви написали. Вони такі гарні були у Next та M&S. Моїй зручно джинси та джегінси, іноді сукні та святковий варіант спідниця +блузка чи вишиванка
ГейТуда• 23 августа 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Моя першокласниця в минулому році ходила в спортивних штанах у дні, коли фізкультура. Ніяких зауважень зі сторони вчителя не було. І, судячи з фото, більшість вдягались, як хотіли. Для мене на першому місці зручність в одязі, особливо для менших дітей.
КучМала• 23 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
мальчику брала гольф вязанный и с вырезом , утепленные джинсы . очень классные и цена была по 250 грн. Еще и отдала коллеге ребенку. А спорт там не очень, ну сразу же видно.
ГейТуда• 23 августа 2023
Вам ще повезло, що дитині поки що байдуже, що вдягати. Моя в 7 років не довіряє моїм смакам) і в усьому слухає старшу сестру, що стосується одягу.
Джулияробертс• 23 августа 2023
Коли молодша школа була, то легше значно. Зараз підліток і я не знаю, що купувати... І де... Знаю, що точно ніяких спідниць і сарафанів не хоче... Шукаю зручний, простий з родзинкою одяг, поки не знайшла)
задумчивая мордочка• 23 августа 2023
Ответ дляДжулияробертс
Був би у нас ТЦ Зара, Манго і HM, я б купила точно щось там...
Манго є, не знаю, чи дитяче там є.
Головний кошак• 23 августа 2023
Ответ дляДжулияробертс
Я все з сайтів замовляю. Н&М рідко, а ось Зару та Манго постійно. Навіть іноді кроси чи демі-боти купую як другу чи третю пару взуття