Пузата Хата• 23 августа 2023

медаборт на ранньому терміні

Звернулася в жіночу консультацію, думала, що мені дадуть направлення на узд, до гінеколога, на аналізи. Але мені написали просто номер телефону приватної клініки і до них з цим питанням звертатись. Це взагалі окей, дівчата і жінки, які пройшли медаборт?
Попереднє узд робила в держ.лікарні і хотіла в них це все продовжувати (єдина з кількох лікарок в яких я була, і яка реально хотіла допомогти, а не відмовляла від таблеток і тиснула на особисте) а зараз не дуже розумію як правильно вчинити. Чи йти в ту приватну….

p.s. прошу без моралізоваторства в коментарях, я розумію тих гінекологинь, чому вони так кажуть, але все ж в цій ситуації, я просто хочу отримати якісну допомогу
автор Пузата Хата • 25 августа 2023
Ответ дляdahashutka19
Що ви несете ? Роблять в державних також за власним бажанням. У нам слава богу з цим проблем немає
На жаль є, можливо в Києві або інших великих містах з цим легше і проблем нема. Але в своєму місті вже всіх кого можна обдзвонила і запропонувати можуть тільки вакуум.

автор Пузата Хата • 25 августа 2023
Але знайшла і домовилась у Львові, можливо продовжуватиму писати у цьому треді, як все проходить, може комусь пригодиться інфа і алгоритм дій, бо вже тиждень витратила суто на пошуки і непотрібні консультації, вже немає якогось страху, просто хочеться, щоб це закінчилось….
автор Пузата Хата • 25 августа 2023
І ще важлива ремарка, для тих у кого небажана вагітність раннього терміну.
Ви не зможете одразу перервати вагітність, на перший-другий тиждень. Потрібно чекати, щоб вже була затримка орієнтовно 4-5 днів, коли виключається позаматкова вагітність. Також можна орієнтуватись по ХГЛ (має бути більше 1000мМо/мл). Рівень ХГЛ в цей час подвоюється протягом 2-3 днів, тому теж можна приблизно розрахувати, якщо він нижчий.
автор Пузата Хата • 10 сентября 2023
Сьогодні зробила узд для того, щоб перевірити чи все вдало пройшло. Все окей. В мене все пройшло безболісно, без рясних виділень, навіть легше, порівняно з менструацією. Багато ірраціональних переживань було, точніше вони зумовлені статтями та наголошуванню лікарів на потенційні ризики. Важливо для себе зрозуміти, що якщо немає протипоказань і ви чітко слідуєте протоколу, не приймаєте алкоголь, ванну, фізичні навантаження, якщо це малий термін і тд - то все має бути гуд.
До речі, цікаво те, що принаймні другі ліки - не є оригіналом і більше спрямовані на шкт, їх можна в аптеці за рецептом купити. Це не реконмендація до самолікування, більше про те, що ви не прийматимете якусь отраву явну. Словом, бажаю, щоб цей тред читали якомога менше жінок, але якщо і так, то щоб він їх заспокоїв принаймні.