и обкакаешься и помоешься.7 взрывов в разные места.Еще б 200метров и на головы загорающим. А еще ж назад ехать по мосту,сердце колотится и не знаешь снизу или сверху в любую минуту.
Ответ дляСмирноваН
Что за обесценивание достижений наших военных? То есть то, что с этого комплекса не полетят ракеты по нам, не убьют наших людей это так себе? По роддомам и садикам пускают ракеты террористы и потому их осуждают другие страны и помогают нам. Это не очевидные вещи на девятом году войны?
не надо давить на мою жалость, у меня ее уже нет. 3 недели назад друга похоронили. еле смогли забрать из бахмута. а неделю назад четвертого мужчину из семьи забрали. четвертого ! и все самые близкие и родные. вот за них у меня душа болит, а не за детей кацапских. через пару лет эти кацапята подрастут и уже наших внуков убивать будут. я все понимаю, сама раньше левую щеку подставляла. а сейчас... пусть бог простит.
Ответ дляСИРЕЛИ
ні в кого не болить за кацапських дітей
але треба знищувати не їх, а русняву зброю і військових
Ответ дляСИРЕЛИ
Обіймаю❤️
Не дозволяйте собі опуститися на їх рівень!
Вони того не достойні(
Lor111etta• 23 августа 2023
Ответ дляAnaKol
Погано, шо командир 300, але сподіваюсь, шо швидко задвухсотиться чмонька)
Краще обміняти на кількох наших
Марина111111• 23 августа 2023
Наш крайний отдых в Крыму 2013 год , дикарями , в палатках, на самом берегу , был именно на Тарханкуте, Оленевка.
Ответ дляMede
Добре, звичайно. Але ми по мосту чи по складу БК в Криму, а кацапи будуть верещати про тероризм та рознесуть ракетами якийсь ТЦ або багатоповерхівку. А ООН та інші імпотенти видавлять з себе чергові занепокоєння х.. зна якого левела
А вы хотели тоже им в ТЦ или многоэтажку?
У нас много лишних ракет и мы террористы?
Ответ дляsky-labs
Могли прилететь по ’программе’, сдались в плен еще и денег подняли за приведенный самолет
так и біло Получается
🚁 Нещодавно гелікоптер Мі-8 Збройних сил РФ опинився в Україні внаслідок тривалої спецоперації ГУР Міноборони — високопоставлені джерела УП в спецслужбах.
Спецоперація тривала більше 6 місяців. Українська розвідка виманила пілота Мі-8 АМТШ в Україну. Борт здійснював рейс між двома авібазами і перевозив деталі до винищувачів Су-27, Су-30 СМ.
Разом із пілотом на борту були двоє членів екіпажу, які не знали, куди насправді летить гелікоптер. Мі-8 приземлився у Харківській області.
У результаті спецоперації двоє членів екіпажу були ліквідовані. Пілот і його сімʼя перебувають в Україні, родину завчасно вивезли з РФ. Мі-8 залишився в Україні і деталі до винищувачів теж.
Гелікоптер, за даними УП, вже у Києві
🔻підписатися
Гелікоптер, за даними УП, вже у Києві
🔻підписатися
Ответ дляГл@ша
Оце дуже цікаво, обовʼязково прочитайте
Чекаємо продовження історії 👀
💥 Сили безпеки й оборони України завдали удару по ворожому літаку в Чорному морі
☑️ У територіальних водах України поблизу острова Зміїний, в районі так званих «вишок бойка», відбулося зіткнення російського військового літака та українських бойових катерів.
👉 Літак окупантів спробував атакувати військові судна Сил безпеки та оборони України, але отримав відповідь.
❗️ Ворожа пропаганда поширила фейк про нібито ураження та затоплення українського катера.
☝️ Насправді російська ракета впала у воду та продовжила рух на зустріч із крейсером «москва» ― жодної шкоди українським військовим завдано не було.
😎 У відповідь на спробу атаки українські військовослужбовці завдали удару по літаку окупантів. Випущена з бойового катера України ракета пошкодила російський борт, який був вимушений одразу ж залишити місце події та летіти у напрямку найближчого аеродрому.
ГУР в інших соціальних мережах:
🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 TikTok
ГУР в інших соціальних мережах:
Блин, не то скопировала)
Про геликоптер вот у Ванька что пишут
Гелікоптер, за даними УП, вже у Києві
🔻підписатися
Про геликоптер вот у Ванька что пишут
Гелікоптер, за даними УП, вже у Києві
🔻підписатися
Киев_Елена• 23 августа 2023
Ответ дляelegante
Если честно , без разницы .. в Сумской области прилетело в школу убиты учителя . С 1 сентября .
Может в связи с этим сделают онлайн занятия?