reb-bekka• 23 августа 2023

Боже як красiво зараз в Криму!Вот это экстрим отдых!

и обкакаешься и помоешься.7 взрывов в разные места.Еще б 200метров и на головы загорающим. А еще ж назад ехать по мосту,сердце колотится и не знаешь снизу или сверху в любую минуту.
СИРЕЛИ• 23 августа 2023
Ответ дляrybka21
ні в кого немає жалю, але хіба в цьому питання? для вас було б радісніше, якби ми знищували кацапський мирняк, а зброя їхня хай буде?
н1т. най би все разом палало !

СИРЕЛИ• 23 августа 2023
Ответ дляСмирноваН
Что за обесценивание достижений наших военных? То есть то, что с этого комплекса не полетят ракеты по нам, не убьют наших людей это так себе? По роддомам и садикам пускают ракеты террористы и потому их осуждают другие страны и помогают нам. Это не очевидные вещи на девятом году войны?
не надо давить на мою жалость, у меня ее уже нет. 3 недели назад друга похоронили. еле смогли забрать из бахмута. а неделю назад четвертого мужчину из семьи забрали. четвертого ! и все самые близкие и родные. вот за них у меня душа болит, а не за детей кацапских. через пару лет эти кацапята подрастут и уже наших внуков убивать будут. я все понимаю, сама раньше левую щеку подставляла. а сейчас... пусть бог простит.
rybka21• 23 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
ні в кого не болить за кацапських дітей
але треба знищувати не їх, а русняву зброю і військових
СИРЕЛИ• 23 августа 2023
Ответ дляI.vetrova
Бастионов осталось на одну две недели
ракет тоже 2 года назад на 2 недели оставалось. плавали... знаем..
СИРЕЛИ• 23 августа 2023
Ответ дляrybka21
ні в кого не болить за кацапських дітей
так т1, кому сьогодн1 17, п1слязавтра ж 1 будуть в1йськовими.
Filomena• 23 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Обіймаю❤️
Не дозволяйте собі опуститися на їх рівень!
Вони того не достойні(
СИРЕЛИ• 23 августа 2023
Ответ дляFilomena
Обіймаю❤️
Вони того не достойні(
дякую. пов1рте, я дуже стараюся. я молю бога, щоб не ожесточилося нан1вець сердце мое. але дуже важко.

Lor111etta• 23 августа 2023
Ответ дляAnaKol
Погано, шо командир 300, але сподіваюсь, шо швидко задвухсотиться чмонька)
Краще обміняти на кількох наших
jabubu• 23 августа 2023
Ответ дляannac
Как он до Полтавы долетел?
Читала Казанського сьогодні, він пише, що швидше за все самі здалися і сіли, де їм сказали, а то як так можна заблукати, що об аж 300 км в центр України долетіти
Марина111111• 23 августа 2023
Наш крайний отдых в Крыму 2013 год , дикарями , в палатках, на самом берегу , был именно на Тарханкуте, Оленевка.
sky-labs• 23 августа 2023
Ответ дляMede
Добре, звичайно. Але ми по мосту чи по складу БК в Криму, а кацапи будуть верещати про тероризм та рознесуть ракетами якийсь ТЦ або багатоповерхівку. А ООН та інші імпотенти видавлять з себе чергові занепокоєння х.. зна якого левела
А вы хотели тоже им в ТЦ или многоэтажку?
У нас много лишних ракет и мы террористы?
nezhinka• 23 августа 2023
Ответ дляjabubu
Як здалися? Їх же розстріляли, двох насмерть, одного поранено.
Filomena• 23 августа 2023
Ответ дляjabubu
І бутусов щось подібне пише
sky-labs• 23 августа 2023
Ответ дляjabubu
Могли прилететь по ’программе’, сдались в плен еще и денег подняли за приведенный самолет
annac• 23 августа 2023
Ответ дляsky-labs
так и біло Получается
🚁 Нещодавно гелікоптер Мі-8 Збройних сил РФ опинився в Україні внаслідок тривалої спецоперації ГУР Міноборони — високопоставлені джерела УП в спецслужбах.

Спецоперація тривала більше 6 місяців. Українська розвідка виманила пілота Мі-8 АМТШ в Україну. Борт здійснював рейс між двома авібазами і перевозив деталі до винищувачів Су-27, Су-30 СМ.

Разом із пілотом на борту були двоє членів екіпажу, які не знали, куди насправді летить гелікоптер. Мі-8 приземлився у Харківській області.

У результаті спецоперації двоє членів екіпажу були ліквідовані. Пілот і його сімʼя перебувають в Україні, родину завчасно вивезли з РФ. Мі-8 залишився в Україні і деталі до винищувачів теж.

Гелікоптер, за даними УП, вже у Києві

🔻підписатися
Дождливая• 23 августа 2023
Ответ дляГл@ша
Оце дуже цікаво, обовʼязково прочитайте

Чекаємо продовження історії 👀
💥 Сили безпеки й оборони України завдали удару по ворожому літаку в Чорному морі

☑️ У територіальних водах України поблизу острова Зміїний, в районі так званих «вишок бойка», відбулося зіткнення російського військового літака та українських бойових катерів.

👉 Літак окупантів спробував атакувати військові судна Сил безпеки та оборони України, але отримав відповідь.

❗️ Ворожа пропаганда поширила фейк про нібито ураження та затоплення українського катера.

☝️ Насправді російська ракета впала у воду та продовжила рух на зустріч із крейсером «москва» ― жодної шкоди українським військовим завдано не було.

😎 У відповідь на спробу атаки українські військовослужбовці завдали удару по літаку окупантів. Випущена з бойового катера України ракета пошкодила російський борт, який був вимушений одразу ж залишити місце події та летіти у напрямку найближчого аеродрому.

ГУР в інших соціальних мережах:
🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 TikTok
автор reb-bekka • 23 августа 2023
Это ж какой рак мозка нужно иметь,что бы поехать в Крым ,где война,с детьми на отдых.
Дождливая• 23 августа 2023
Блин, не то скопировала)
Про геликоптер вот у Ванька что пишут

Гелікоптер, за даними УП, вже у Києві

🔻підписатися
Киев_Елена• 23 августа 2023
Ответ дляelegante
Если честно , без разницы .. в Сумской области прилетело в школу убиты учителя . С 1 сентября .
Может в связи с этим сделают онлайн занятия?

Mede• 23 августа 2023
Ответ дляalena19842010
Какой кошмар ((( блин, к очке готовятся все, а те лупят по школам(((
Це мабуть було попередження згори про те, що очне навчання в Україні поки що точно не на часі. Шкода що такою ціною
Coffee is Love• 23 августа 2023
А що це так мало людей на пляжі?
Natall• 23 августа 2023
Ответ дляrybka21
а шо русня? шо пишуть
шо заблукали))