Ms. Анонимная• 23 августа 2023

Сайты знакомств

Кто какие сайты знакомств знает кроме мамбы? Поделитесь, пожалуйста.
Natalyfoxyn• 23 августа 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Вам повезло с кругом общения, у нас уже все 40+ остались, но не бриллианты точно))))
Может я просто тоже переборчива в общении, не знаю. Но свахой могу быть незамужним девочкам🤣 может хоть на свадьбу позовут

Грамотний хвіст• 23 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Я на сайті знайомств з чоловіком своїм познайомилася. Живемо разом вже четвертий рік. Все добре.
Свідок Перемоги• 23 августа 2023
На цих сайтах ’такий контингент’ що хочеться звідки тікати.
З Бадоо вже удалилася (але не можу видалити анкету з телефона) не має кнопки видалити профіль.
На тіндері іноді щось трапляється, але чи занадто молодший, чи щось несерйозне.