Вчителька з мікрорайону• 23 августа 2023

Пальто на зріст 155. Що скажете?

Доброго вечора, дівчата)
Дууууже хочу знайти довге, але не(!) оверсайз, класичне пальто на зріст 155)) Реально?
Може десь бачили на невисоку XS? Виручіть порадою! Дяка!
Дама_из_рекламы• 23 августа 2023
Это оверзайз
Анонимус Я• 23 августа 2023
Там буде більше пальта ніж вас)) я 155 також . Сама не знаю що носити більше
Шалена красуня• 23 августа 2023
Я в розмірі xs 160 брала в манго було до середини ноги, пальто-халат і пряме двубортне такої ж довжини в зарі теж xs. Але 2-3 роки тому.
Organic• 23 августа 2023
На фото оверсайз как раз
Vitamina1407• 23 августа 2023
Так смешно выглядят маленького роста девушки,женщины в таких огромных вещах,как колобки в одеяле.
Десь так, але...• 23 августа 2023
Ответ дляVitamina1407
А що на вашу думку буде доречно на такий зріст? Я 157 см, постійно в пошуці.
Хачапууури• 23 августа 2023
Ответ дляVitamina1407
Согласна, но крупной женщине или девушек вообще противопоказан оверсайз. Она в нем как гора. Только для худеньких, чтобы подчеркнуть хрупкость.
Чупа-чупс• 23 августа 2023
У меня 154 ,7 размер груди -заказала себе такой пуховик . Подшивать буду ,как и всю одежду
Чупа-чупс• 23 августа 2023
ДаЗдраПерма• 23 августа 2023
У мене такий зріст, довге пальто не можна. Ну хіба що на підборах тоді ходити. Для такого зросту найкраща довжина - до середини бедра. Навіть до колін - то буде вже не дуже.
Чупа-чупс• 23 августа 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Я всегда каблучки ношу .
Любовь Калистратовна• 23 августа 2023
Покупайте и подшивайте низ, рукава. Ну вы как только стали низкой и не знаете, что под рост надо почти все подгонять)) берете что нравится и в ателье
Вишиванка• 23 августа 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Это оверзайз
На Думе всё будет оверсайз
Йосип_молодий• 23 августа 2023
Я 161 і чітко розумію, що мені така довжина протипоказана. Це ж очевидно не пасує низькорослим.
автор Вчителька з мікрорайону • 23 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
І яке пальто тоді носити, якщо тренд на максі 🤔
Йосип_молодий• 23 августа 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Та мені наплювати на тренди, якщо воно мені не йде. У мене до коліна, класика.
Ответ дляЙосип_молодий
Ну таке. Якщо не дивитися на тренди, то можно скотитися в образах і виглядати не сучасно. Я так не хочу) хочу стильно і сучасно. Ех)
Йосип_молодий• 23 августа 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Є образи, класика, які ніколи не вийдуть з моди. Це і є мої вподобання) А тренди - то таке, постійно змінюються)
Плекаю думи• 24 августа 2023
Зверніть увагу на пальта ozze
Там можна вибрати тканину і колір, є класичні фасони , розміри від 40 (укр)
Ось таке наприклад
https://www.instagram.com/reel/Cui4KRNI-vh/?igshid...
Плекаю думи• 24 августа 2023
У мене зріст 162, брала собі іншу модель довжиною 115см 40 розмір . Верх добре сів і рукав не довгий .
Носяться чудово, вже прала - не сіло , не кашлатиться . Маю 3 шт цього бренду .одним словом рекомендую
автор Вчителька з мікрорайону • 25 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
Зверніть увагу на пальта ozze
Ось таке наприклад
Дякую!