Позаземний розум• 24 августа 2023

я повна дура, що робити

шукала за кордоном житло 3 місяці.
і нарешті випав варіант, де власник не проти українку з дитиною, сам власник дуже адекватний, на завтра домовились про підписання, а мені ну ніяк не лежить душа і вже всередині вирішила відмовитись:
- квартира в дуже красивій зеленій зоні, але поруч живуть одні старики,
- найнижчий поверх і в квартирі взагалі нема руху повітря, хоча кімнати виходять на протилежні сторони будинку. вікна відкриті в квартирі постійно (є ще сітки москітні), але в квартирі ну взагалі при всіх відкритих вікнах руху повітря 0, воно як стоїть там),
- школа просто поруч. не дуже хороша, але ну дуже близько. і мене так мучить, що я не вирішую питання, не полегшую собі життя, а заганяю себе далі в глухий кут.
- в квартирі 3 роки жив кіт. а в мене алергія на котів (не така щоб аж різка, але є). за хвилин 40 в квартирі різкого погіршення стану не було, але це коротко досить.
і орендна плата в моєму бюджеті (не така висока), у що ж це зі мною таке...
Раніше знімала в Україні і було схоже. Але коли знаходила своє - сумніву навіть на грам не було.
Може тут такого не буде.
Я просто в якомусь розпачі.
Зараз є де жити, це село. Як тимчасово, дитина може піти на місяць чи скільки (поки не знайду житло) в 1 клас тут - це та ж група, де вона ходила в 0 клас (тобто той же колектив її друзів).
Але все одно мене всі засудять в такому рішенні пошуку невідомо чого
Скіфська пектораль• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
як варіант.
але є момент - якщо щось не те, то дитина змінить 3 школи:
- колектив в 0 класі,
- колектив в 1 класі на пару тижнів - місяць,
- колектив новий, якщо щось не підійде. але перед цим етапом буде період коли школи не буде, або буде знов повернення до колективу 0 класу, що просто треш
Снимайте и не дурите.
Сама в Польше и понимаю как тяжело матери с ребенком найти квартиру.
За сколько вам предлагают ?
Это однушка в хрущевке - распашонка, типа кухня с одной стороны , а комната с другой ?

Скіфська пектораль• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
ні, хвилювання нема.
є скоріше страх, що при алергії я буду ще б більшому глухому куті ніж зараз
Вам бы про кота не сказали и вы бы не знали. И никакой аллергии бы и не было.
Скіфська пектораль• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
просто навіщо їм цей тест-драйв..
вони мають піти в уряд після укладення договору - а їм не в прикол ходити туди двічі..
і як це документально оформити
Вы про 40+ или зачем им ходить в уряд ?
Вы можете только первые 120 дней получать 40+
автор Позаземний розум • 24 августа 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Вы про 40+ или зачем им ходить в уряд ?
Я не по 40+
Коханозадовільна• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
як варіант.
- колектив в 0 класі,
Капец
Ответ дляСкіфська пектораль
Снимайте и не дурите.
За сколько вам предлагают ?
2 кімнати я маленька кухня. 39 кв.м. фото вище вкладала.
Буде 1400+700+100газ +150 електрика.
В злотих
ЖонДуан• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Буде 1400+700+100газ +150 електрика.
В злотих
Какой город? Может я сниму?
Скіфська пектораль• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Цікаво чи власник погодиться внести в договір можливість розірвання в перший місяць. Як підстраховку для мене якщо виникла б алергія
И не заикайтесь даже - вас пошлют с дитями и котами и будете по хостелам до грудня ездить. Тут сдают на год. А если у вас аллергия, муж в Украине и надо срочно съехать, отзывают на офлаин работу в Украину и тоже надо срочно ехать, можете попрощаться с залогом. Никакие предупреждения за 2 месяца не помогут. В Польше с этим строго. Подписал на год - живи год. Их не колышит.
Два раза были на просмотре, спускались в подвал - это вам поляки все терпеливо показывали ? Я удивлена прям.
Ответ дляЖонДуан
Какой город? Может я сниму?
То маленьке місто близько кордону

все по ГОСТу!• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Сітки на вікна теж помию..
А шкаф, меблі? Просто водою чи вода з милом, чекали і потім водою?
Меблі мити просто водою. Пил прил має до вологої ганчірки. Чим більше хімії, тим більше провокаторів алергії.
Ответ дляСкіфська пектораль
Так. Хороший поляк, тому і не хочу втрачати їх
Скіфська пектораль• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Вони не зовсім маленькі
Господи это у вас на фото спальня в двушке или у вас однушка? Такая комната маленькая ..
все по ГОСТу!• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
просто там могла шерсть осісти, піт кота впитатись
Піт кота в стіни не впитуеться. А якщо все ж впитався, то у повітря він не вивільниться.
ЖонДуан• 24 августа 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Можно при подписании договора учесть моменты с ’срочно съехать’
Скіфська пектораль• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Буде 1400+700+100газ +150 електрика.
В злотих
Бляха цены за комуналку конские. Это ж хрущ? Я столько же за 40 м. в новострое клубном с охраной и ТРЦ на первых этажах плачу в Варшаве. 650 +150 свет +50 вайфай
1400 за саму аренду это дёшево. Но подозреваю, что городок малюсенький.
Гладиолус• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
так, квартира виглядає нормально. якраз пару років тому був ремонт
Автор, нормальная у вас квартира. Зимой, возможно, прохладно будет, так как первый этаж. Насчет аллергии- если ее не было при посещении, возможно она и не проявится больше, особенно когда все вымоете и пропылесосите.
Ответ дляСкіфська пектораль
Мені сказали, що у Варшаві з норм ремонтом дешевше ніж 3500 з усім я зараз не знайду
Ответ дляЖонДуан
Але треба написати чому
ЖонДуан• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Але треба написати чому
Это хозяин так сказал?
Переезд в другой город- чем не аргумент?

Ответ длявсе по ГОСТу!
А чому тоді люди пів року не можуть жити в домі, де жив кіт
Скіфська пектораль• 24 августа 2023
Ответ дляЖонДуан
Нее не не в Польше это не работает.

Написано в объявлении 6 мес или год и их не волнуют ваши обстоятельства. Это так и с поляками кто снимает.
Тут такого нет: а мне надо уехать, а я не знаю что будет через 3 месяца - вам просто откажут в аренде и все.
Не знаешь - или в хостел иди или посуточно снимай.
Я знаю 6 семей, кто прожил не полный год и съехал - никому залог не отдали.

Ну и тут очень строго принимают квартиру. Никакого ’нормального’ износа стен, мебели и вещей не предусмотрено. С вашего залога возьмут за любую риску на стене или вмятину от спинки стула - причем красить будут всю комнату. За ручку на кухонном шкафчике, которая отпала - тоже из залога вычтут.
ЖонДуан• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Потому что лень сделать генеральную уборку пару раз
Ответ дляСкіфська пектораль
39 кв м
І я одна з дитиною, а там жили 3 і квт
ЖонДуан• 24 августа 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Нее не не в Польше это не работает.

Прикол.
Сколько раз вы снимали жилье в Польше?)

Я 12
Ответ дляЖонДуан
Это хозяин так сказал?
Хочуть договір на рік
Ответ дляЖонДуан
Это хозяин так сказал?
Попередити за 2 міс
ЖонДуан• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Хочуть договір на рік
И шо?
Это обсуждается при подписании договора.
ЖонДуан• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Попередити за 2 міс
Ну это да.
Скіфська пектораль• 24 августа 2023
Ответ дляЖонДуан
Это хозяин так сказал?
Их не волнуют отъезды и переезды.
Это не в Украине, когда предупреждает за месяц и съезжаешь.
На 11 месяце аренды и то должен хозяина предупредить : продлевает или съезжаешь. А если так среди года у тебя изменились обстоятельства , то их это не волнует. Скажут мы сдавали на год и вы согласились на год. И тю тю два залога автора.
Ответ дляСкіфська пектораль
Нее не не в Польше это не работает.

Я б залог просила. В мене залог + 2 міс попередити