Позаземний розум• 24 августа 2023

я повна дура, що робити

шукала за кордоном житло 3 місяці.
і нарешті випав варіант, де власник не проти українку з дитиною, сам власник дуже адекватний, на завтра домовились про підписання, а мені ну ніяк не лежить душа і вже всередині вирішила відмовитись:
- квартира в дуже красивій зеленій зоні, але поруч живуть одні старики,
- найнижчий поверх і в квартирі взагалі нема руху повітря, хоча кімнати виходять на протилежні сторони будинку. вікна відкриті в квартирі постійно (є ще сітки москітні), але в квартирі ну взагалі при всіх відкритих вікнах руху повітря 0, воно як стоїть там),
- школа просто поруч. не дуже хороша, але ну дуже близько. і мене так мучить, що я не вирішую питання, не полегшую собі життя, а заганяю себе далі в глухий кут.
- в квартирі 3 роки жив кіт. а в мене алергія на котів (не така щоб аж різка, але є). за хвилин 40 в квартирі різкого погіршення стану не було, але це коротко досить.
і орендна плата в моєму бюджеті (не така висока), у що ж це зі мною таке...
Раніше знімала в Україні і було схоже. Але коли знаходила своє - сумніву навіть на грам не було.
Може тут такого не буде.
Я просто в якомусь розпачі.
Зараз є де жити, це село. Як тимчасово, дитина може піти на місяць чи скільки (поки не знайду житло) в 1 клас тут - це та ж група, де вона ходила в 0 клас (тобто той же колектив її друзів).
Але все одно мене всі засудять в такому рішенні пошуку невідомо чого
ДелиВерка• 24 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Бо в Польщі є ще 0 поверх іноді, цокольний, з вікнами на рівні земли . І там теж живуть.
Польша тут при чём?

автор Позаземний розум • 24 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
Я так знайшла квартиру за кордоном. І свідла і гарна і з балконом. Але далеко від школи, хоча транспортом добратися можна все ок. Але не лежала душа і все... Одним словом ми прожили рік , було важко, вилізло багато нюансів. Більше не змогли. Я активно через пів року почала шукати квартиру. Знайшла. В цій квартирі зовсім інші відчуття. Не скажу що все тут ок, але жити можна.
Якщо ви вже на цьому етапі відчуваєте що щось не так, то відмовляйтеся. Далі буде гірше. Ще один переїзд, це все не просто. Шукайте далі.
Ви одразу відчули, що Ваше? Прям в першу хвилинку? І сумнівів було 0?
ДелиВерка• 24 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
Но если нету совсем где жить, так лучше переехать и если не понравится искать дальше
Злюсь до кипіння• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
І собак так само?
Автор, алергія у кожного має індивідуальні прояви і симптоми. Лікар на очному прийомі з пакетом аналізів на руках не завжди може відповісти на такі питання. Тож тількі ’’методом тику’’. Ви ж раніше вже мали двоколісну реакцію на котів? Тож мачете знати за якій час вона проявляється.
Мій син, наприклад, на собачок взагалі не мав реакції, на пухнастого кота починав дихати вже за 15 хвилин, за 2-3 години мав закладений ніс, а за добу вже напад.
З песиком (тойтер´єр) не розлучався 8 років і жодних проблем. До речі, на сфінкса теж не було реакції.
Усміхайлик• 24 августа 2023
Ответ дляДелиВерка
То в автора є де жити
Злюсь до кипіння• 24 августа 2023
Ответ дляДелиВерка
Польша тут при чём?
Автор у Польщі
Усміхайлик• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Відчула. Не подобалась чому. Але якраз отак сумнівалась, бо думала що тому що нова країна нове житло і я просто не привикла. Сама себе заспокоювала. Але ні, все марно. Відчуття не пройшло а тільки посилилось.
Оксана_12• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
двічі до години.
квартира на першому поверсі (найнижчому).
от основна причина в тому і в коті. переживаю що робити все підписано, а почалась алергія
Яка біда. Ви приміщення не плануєте прибирати взагалі? Тоді,звісно, зовсім погано. А так миючий пилосос на до у в оренду зі спецзасобами - було б бажання.
КротоТо• 24 августа 2023
Яка Ви душна. Хай Бог милує!

Оксана_12• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Так. Пишу ж, сама дуже здивована. Думала, що алергія- причина в самому коті. А люди пишуть, що місяцями тіло реагує
Ага. Люди б не знали про кота, то і ’алергії’ не було б.
Оксана_12• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Вже за 2 години не вивчу))
Маю золоту медаль в школі, але нічого не пам´ятаю. Любила математику)))
Дивна у вас золота медаль. Це базові знання. Елементарніше вже нікуди.
Злюсь до кипіння• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Тут теж в кухні маленьке і в одній кімнаті.
В іншій балкон.
Мабуть через те, що напроти будинку зразу інший та дерева - нема де вітру розігнатись
Вентилятор купіть. І буде вам протяг
Пожмаковна• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
як варіант.
але є момент - якщо щось не те, то дитина змінить 3 школи:
- колектив в 0 класі,
- колектив в 1 класі на пару тижнів - місяць,
- колектив новий, якщо щось не підійде. але перед цим етапом буде період коли школи не буде, або буде знов повернення до колективу 0 класу, що просто треш
Переживе дитина. Це такий вік коли корисно міняти всё ще. Пробуйте, не бійтеся. Міняйте житло, не засиджуйтеся в селі.
ДелиВерка• 24 августа 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Автор у Польщі
Тю я думала Германия что там оплата от джобцентра и многие брать не хотят. А в Польше вообще не проблема найти квартиру - были б деньги
ДелиВерка• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Стіни теж нею помити?
На стенах шерсть кота осела? Или слюна? Ну всякой чуши уже начиталась на советчице но такого бреда ещё не было. Пейте лоратадин неделю после заселения пока организм адаптируется (если реально кот прыгал и облизывал стены)
Бентливуман• 24 августа 2023
Ответ дляДелиВерка
То автор суперзамороченная. Вы на её темы, наверное, не попадали раньше.
Майданщица• 24 августа 2023
Снимайте нах москитки просто, они реально не пропускают воздух. Терпеть их не могу. У меня дома сняла, купила лампу мочилку насекомых и реппеленты. Лучше так, чем без кислорода.
Лорка-хлорка• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
я вибираю далі страждати і жити зі спільною кухнею, душем і туалетом.
може це не душа не лежить, а якийсь мазохізм чи якісь скриті страхи
Мы жили с родственниками , но как подвернулась возможность съехали сразу не глядя в съёмную квартиру. Да в ней тоже много проблем. Я всё исправила по возможности. Но зато я тут сама с своими детьми. Своя кухня и свой санузел ❤️ Реально это первая квартира которую мы нашли или точнее она случайно подвернулась ….
Всех в сад• 24 августа 2023
автор, а почему они не хотят сдавать женщине с ребенком? в чем им не так?

Trink• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
я втрачу дуже багато грошей.
два місяці і заставу.
бо при алергії ж доведеться буде поїхати одразу.
плюс звичайно, що тут не було витрат на ріелтера
сделаете генеральную уборку, можно паровой шваброй
Каяспер• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
двічі до години.
Немає алергену. На що почнеться? Я теж алергік і з встановленою алергію на котів. Он поруч сидить, як не цілувати то все ок
Подвійна веселка• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
двічі до години.
Дивна ви людина.
Повкртайтеся додому і не морочте всім голову
Обстановщица• 24 августа 2023
ви дурепа якщо відмовитесь. такий шанс рідко випадає
Ответ дляОбстановщица
який саме?
Ответ дляКаяспер
вище лікар писала, що алерген на кота тримається місяцями
Svitlaaana• 24 августа 2023
що тут думати, коли в вас алергія, як ви там будете жити?
Прибираю щодня• 24 августа 2023
Чого не поїхати в столицю , і нормально там жити
Бла бла бла• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
двічі до години.
если у вас началась аллергия сейчас, то она психологическая.
На улице. в доме у людей ест коты.
Вы же ходите? в квартире все вымыть и забыть что там ббыл кот.
Ваша аллергия - причина чтобы не принимать решение, чтобы была причина отказаться.

И тогда вопрос: почему вы боитесь принимать решение?
Брюльтик• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
та ні..
працюю дистанційно і маю дуже багато роботи.. ледве вигрібаю.
це від відсутності мужчини цей бред)))
Извините, не по теме, а кем работаете?
Ваша прЭлесть• 24 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
просто навіщо їм цей тест-драйв..
вони мають піти в уряд після укладення договору - а їм не в прикол ходити туди двічі..
і як це документально оформити
який уряд? укладається угода між двома сторонами