Міряно-переміряно• 24 августа 2023

дівчата, це заговор? що зі мною?

у нас родове прокляття, 7 поколінь назад тримали на даху біса. у мене в усіх сферах життя все стоїть на місці. ніколи не було стосунків, роботи, хоча я роблю більше , аніж інші. я красива (це кажуть всі, не тільки я) , і тому ми на це не сплавимо відсутність стосунків, я розумна і грамотна, артистична, цікавий співрозмовник, цього не забереш, я реаліст, але самооцінка занижена. я психолог за фахом взагалі. завжди відчувала інший світ. їх погляди, як на мене щось дивиться, сутності і тп, нічні кошмари, сонні паралічі, вильоти з тіла в астрал. магією ніколи не займалась. прийшов до нас екзорцист священник, він молився, я хоч і не релігійна людина , коли він читав, у мене крутилась голова і я падала, він приходив три рази, кожен раз казав, що після мене тиждень відходив, і що у мені щось засіло , але вдалось позбутись
подруга порадила піти до одної жінки , вона по хлібі подивилась , сказала родове прокляття 7 поколінь, застій у всіх сферах і великий фінансовий потенціал, який під замком, тому треба читати 40 днів молитву від родового прокляття спочатку. після священника вже не відчувала сутностей. читаю 4й день молитву, страшні дуже сни, кошмари, чую , як щось на мене дивиться, але не одне, три сутності відчуваю, це дуже страшно. молитва ось ця
як ви думаєте , може це якась погана молитва чи заговор? і в чому причина ? перестати читати?
Оч@ров@Шк@• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
сутності ж теж живуть у моєму приміщенні фізичному , і у мені фізичній, і у дзеркалі можуть засісти, дзеркало ж теж фізичне
что за сущности? и на вас могут? вы на себе ощущаете, а потом нет его, а потом снова есть? так бывает?

Донька подруги• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
серйозно? що можна очікувати від того, що я буду читати цю молитву ?
Нічого доброго, ви розрухаєте родовий Егрегор, справу не закінчите тимчасово проблеми почнуть нізвідки появлятися. Читайте спеціальні форуми і самі зрозумієте
Оч@ров@Шк@• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
за два останні роки я поміняла три міста для життя, у мене було більше 50ти побачень та купу співбесід і проходження практики, в більшості жінки бачили мою домінантність і відмовляли , або наговорювали керівництво, щоб мені відмовити) кожен раз - свої причини)
я роблю багато, дуже багато, я стою на місці чомусь. чому ?
потому что вы зациклена на себе, а не на построении отношений с людьми
Барабан для дорослих• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
мої всі предки були бідними і багатодітними сімʼями, з останніх, у моєї бабусі було 9 дітей і вони жили у двохкімнатному будинку разом зі своїми батьками і бабуся і дідусь
для чого біса - поняття не маю, це я вже ніколи не дізнаюсь
Ну були багатодітними. Значить в особистому житті в них все було гуд. А у Вас це один з нарікань - відсутність особистого життя
Санька-4b93• 24 августа 2023
Ответ дляНеробименінерви
Держали беса на чердаке? Это откуда вы узнали?
Видать, копыта и шерсть после линьки там ещё осталась.
Передают из поколения в поколение
Лорка-хлорка• 24 августа 2023
Ответ дляДонька подруги
Я десь писала, що я пропоную чистку? Хто чистить рід на порадниці не сидить. В Україні на пальцях однієї руки можна порахувати, хто за таке візьметься. І то коштуватиме більше ніж квартира в Києві, і не факт що візьметься
Смех! Больше, чем квартира в Киеве. Нехило так на лохах умные зарабатывают!
Лорка-хлорка• 24 августа 2023
Ответ дляТишком нишком
він був як громовідведення
Точно!
Багиня• 24 августа 2023
Вы сами магией не занимались, но по ведьмам с хлебами ходите. А это одно и то же. Только ведьма, как посредник между вами и бесами. Но все равно вы там должны были своей рукой подтвердить согласие на ритуал.
И проклятие не заканчивается, а просто продлевается дальше.
Лорка-хлорка• 24 августа 2023
Автор, а что соседи ваших предков говорили, когда видели дьявола на крыше?

ГоловнаЯ• 24 августа 2023
У вас психоз
Барабан для дорослих• 24 августа 2023
Автор, а кто Вам посоветовал на психолога учиться?
Невгамовна шахиня• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
7 поколінь назад це не 30) якось передавалась інформація. тим паче, предки з села
7 поколінь тому, більшість сьогоднішніх міст були селами
ГоловнаЯ• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
У меня все мужчины алкаши и все бедные, от бесы проклятые.
Автор возьмитесь за голову и не дуркуйте
Svitlo_• 24 августа 2023
Ходячи до різних чаклунок і читаючи заговори - ви все більше запутуєтесь в бідах і проблемах.
ИзЮмрудная• 24 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
беса,не имеющего физического тела, удерживали в рамках (физических) чердака. Гоголь со своими перлами в гробу вертится от такой информации
Угу и скелет есть)
автор Міряно-переміряно • 24 августа 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Я собі порадила)
Барабан для дорослих• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Я собі порадила)
А зачем Вам нужна была психология, учитывая такой ненаучный (антипсихологический) взгляд на жизнь?
Моторошні троянди• 24 августа 2023
Страшно читать. У нас подобными письменами какой-то псих все поверхности на районе расписывает. Тоже такая же шизофазия, когда мимо прохожу мороз по коже. Все-таки психиатрия это тяжкий крест.
Тро Нью-Йорку• 24 августа 2023
Ви , часом , не в Ужгороді живете ? Вас не Оля кличуть ? ) Бо все , що ви понаписували в старпості - прямо слово в слово ))). І красива , і психолог , і пише і пише в себе на сторінці в ФБ під кожним фото . Дуже жаль іі старих батьків , їх всі поважаюсь , а от доросла по суті донька - це повний жах. Лікуватись не хоче , бо не бачить ні якої проблеми у себе

Хочу в БАНю• 24 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Так только те, кто не верит вам и смогут помочь. Вы же видите, все, кто верил за 7 поколений так и не смогли помочь
а чего они из той хаты с бесом не ушли?
ГоловнаЯ• 24 августа 2023
Страшно, когда человек верит в то написал и ходит по бабкам. Реально страдает, что просто наслаждаться жизнью.
Забейте ничего нет
И_В_офигительных_штанах• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
тільки у батьківській хаті відчуваю його, але це не село, це місто велике і новобудова
То йдіть на зйом чи хай батьки кошти дадуть на окреме житло.
blackvolf• 24 августа 2023
Попробуйте регрессивный гипноз. Погуглите.
Правильно_Валерчик• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
вона онлайн не приймає
то я домовлюся про зустріч офлайн
Тишком нишком• 24 августа 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
а лікуватись від чого? чи для чого?
пані Солоха• 24 августа 2023
Є родове прокляття, в мене є знайомі, їм зробили(дуже на це схоже). Усі діти в поколінні вмирають або з вадами. Недавно дівчину збила машина, вона була вагітна. О це схоже на прокляття, а у вас скоріше самі собі надумали. Тем паче вам тільки 19 все життя попереду
Вэнди Стар• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
якщо ви не вірите в магію, порчі , прокляття, астрал, потойбічне, то вам у цій темі не місце
причем тут магия к подобному бреду?
проклятье семи поколений- так Род должен же вымереть. как вы родились?
чем больше пугают. тем больше задумывайтесь о мошенничестве.. особенно это любят религиозники экзорцисты
Мальовнича даль• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Яке стояння на місці? Ви ще не психолог, вчитесь лише. Навчання просувається і добре. Автор, вибачте, але коли б до мене прийшла якась неадекватна зарвана сцикуха, яка вважає себе домінантною і далі по вашому списку, я б теж вас нікуди не взяла, пореготала б і перехрестилась. По перше у вас ще нема освіти, життєвого досвіду, я мовчу про професійний, а за гарну мордашку і фігуру самі знаєте кому платять, явно не психологам. Опустіться на землю, зніміть корону. І нашо вам ті 50 побачень? Чоловіків це теж лякає, ваша самовпевненість і підозрюю місцями вона безпідставна і виглядає комічно. Якщо що я пішла головбухом у 18років, але так себе не ставила і не вела як ви.
Капризуля• 24 августа 2023
Автор, у Вас слишком много тараканов в голове, надуманных. Люди (в том числе парни) это чувствуют и сторонятся вас. Вам всего 19, а уже возомнили из себя гуру психологии. Поверьте, когда вы будете старше в два-три раза, будете вспоминать себя сегодняшнюю, и смеяться).
Тень льва• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
та чому ви угараєте? не у вас ж в житті це відбувається, у мене, плату за це несу я, і відчуваю сутностей я, написала сюди, щоб люди, гарячі у цьому порадили, а вам смішно
Так ми дуже гарячi)))