Міряно-переміряно• 24 августа 2023

дівчата, це заговор? що зі мною?

у нас родове прокляття, 7 поколінь назад тримали на даху біса. у мене в усіх сферах життя все стоїть на місці. ніколи не було стосунків, роботи, хоча я роблю більше , аніж інші. я красива (це кажуть всі, не тільки я) , і тому ми на це не сплавимо відсутність стосунків, я розумна і грамотна, артистична, цікавий співрозмовник, цього не забереш, я реаліст, але самооцінка занижена. я психолог за фахом взагалі. завжди відчувала інший світ. їх погляди, як на мене щось дивиться, сутності і тп, нічні кошмари, сонні паралічі, вильоти з тіла в астрал. магією ніколи не займалась. прийшов до нас екзорцист священник, він молився, я хоч і не релігійна людина , коли він читав, у мене крутилась голова і я падала, він приходив три рази, кожен раз казав, що після мене тиждень відходив, і що у мені щось засіло , але вдалось позбутись
подруга порадила піти до одної жінки , вона по хлібі подивилась , сказала родове прокляття 7 поколінь, застій у всіх сферах і великий фінансовий потенціал, який під замком, тому треба читати 40 днів молитву від родового прокляття спочатку. після священника вже не відчувала сутностей. читаю 4й день молитву, страшні дуже сни, кошмари, чую , як щось на мене дивиться, але не одне, три сутності відчуваю, це дуже страшно. молитва ось ця
як ви думаєте , може це якась погана молитва чи заговор? і в чому причина ? перестати читати?
Единорог_помог• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
та чому ви угараєте? не у вас ж в житті це відбувається, у мене, плату за це несу я, і відчуваю сутностей я, написала сюди, щоб люди, гарячі у цьому порадили, а вам смішно
Ви зараз серйозно вважаєте, що у вас не має роботи і ви в злиднях живете( образно) через якусь тітку ’яка у магії була ’

автор Міряно-переміряно • 24 августа 2023
Ответ дляТишком нишком
ви психолог за фахом і такі історії розказуєте і вірите. багато дуже питань виникає, чому саме ви вирішили цим займатись, а не ваші предки по жіночій лінії? і те що ви пишете, що у вас ’застій’ у всіх сферах-так він не у вас одної є, при наявності освіти, краси і молодості
тому, що Я, як психолог , можу допомогти іншим людям і направити на правильний шлях, розкрити їхні сильні сторони і допомогти у психологічному плані. у моєму випадку ситуація не відноситься до психології) я не можу забити на це. у всіх йде життя вперед, хоч вони нічого не роблять, я як аліса в країні чудес, мені треба бігти дуже сильно, щоб залишатись на тому самому місці
Незнакомлюся• 24 августа 2023
чесно кажучи, я б боялась до такого психолога попасти. ви точно психолог? де ви навчались? який напрямок?
Сосиска_Втесте• 24 августа 2023
Ответ дляСливочная пенка
Есть форумы, которые специализируются на этом. Туда идите. Или вы думаете, что тут ведьмы сидят и консультируют?
Это вы точно подметили здесь ведьмы сидят и змеи
И_В_офигительных_штанах• 24 августа 2023
Вам треба зʼїхати в інше житло. Це продати. І все буде ок
Все будет, но потом• 24 августа 2023
Ответ дляТишком нишком
біс був платоспроможний
Ну звісно. Але може потім почали ціну задирати, він образився, знайшов собі житло подешевше і залишив по собі прокляття орендарям.
Боже-Боже , і це 21 сторіччя на дворі
Ответ дляНезнакомлюся
Так, ну ви ж психолог.

Заспокойтесь в першу чергу з цим всім. І прийміть факт як є. що там, порча, прокляття, заговор. Ок
Тепер подивіться зі сторони на ситуацію. всі сім поколінь до вас з тою порчою жили (ок, бідно. але бідно раніше жили практично всі), мали сімї і багато дітей. Тобто і стосунки були, і здоров´я дозволяло дітей багато народжувати. Про хвороби у смерті в муках це теж не рідкість, особливо раніше при поганій медицині і важкій роботі.

Отож повернемось до вас. У вас застій. Це буває. У всіх і без прокляття. Щоб з нього вийти - потрібно щось самій робити. У вас сімїі і стосунків немає - їдьте за кордон куди-небудь. Це ого-го яка зміна в житті буде. антизастій просто. Позаповнюйте різні анкети на сайтах знайомств. (тільки не вздумайте говорити оце от все, що тут розказуєте) і погоджуйтесь на всі зустрічі перші. на каву-ресторан-кіно-погуляти. Далі видно буде. Що там з роботою психолога? у вас є практика? ви навчаєтесь? у вас є супервізор? ви йому розповідали оце все???
за два останні роки я поміняла три міста для життя, у мене було більше 50ти побачень та купу співбесід і проходження практики, в більшості жінки бачили мою домінантність і відмовляли , або наговорювали керівництво, щоб мені відмовити) кожен раз - свої причини)
я роблю багато, дуже багато, я стою на місці чомусь. чому ?
Ответ дляСливочная пенка
можете. порадити форум ?
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
за останні два роки у мене було не одне житло, не два, не три

Незнакомлюся• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
що з приводу супервізора?

де ви навчались?
ви можете відкрити свою практику, а не шукати роботу. Психолог - це ж оптимально на себе працювати
Ответ дляНезнакомлюся
що з приводу супервізора?

де ви навчались?
я ще навчаюсь
Ответ дляНезнакомлюся
що з приводу супервізора?

де ви навчались?
я на третій курс перейшла, я не можу відкривати щось своє
Незнакомлюся• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
я ще навчаюсь
де? який напрямок? ви до психолога на сесії ходите?

а як ви навчаєтесь і міста міняєте?
Ответ дляНезнакомлюся

а як ви навчаєтесь і міста міняєте?
навчання було дистанційне… потім на індивідуалку переводилась, тепер на заочну
Ответ дляНезнакомлюся

а як ви навчаєтесь і міста міняєте?
не мед психолог, практичний, напрямок ще рано обирати, третій курс, мені 19
Незнакомлюся• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
а де ви навчаєтесь? який напрямок? там же постійно треба проходити на якісь сесії групові. практичного досвіду набиратись
Вишиванка• 24 августа 2023
Ответ дляНеробименінерви
Держали беса на чердаке? Это откуда вы узнали?
От беса ж. Он к автору в астрале приходит жаловаться.
Ответ дляМіряно-переміряно
І що? Він за Вами бігає ?
Ответ дляНезнакомлюся
до чого тут це зараз ? … тема не про це

Тишком нишком• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
можливо ви забагато домінуєте? і це роботодавцям не потрібно? то саме і зі стосунками і іншими галузями. я також була у пошуках роботи дуже довго, начебто половині роботодавців підходила по усім параметрам, а мене не брали. і теж красива (як і ви, написали про себе) , але чомусь з чоловіками не складались адекватні стосунки. ви психолог, подумайте над цим питанням. якщо на то пішло, то біс не заваджав вашим предкам виходити заміж і плодити по 9 дітей, вірно ж? все у вас буде, тільки перестаньте шукати причини у бісі і прокляттях
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
І що? Він за Вами бігає ?
тільки у батьківській хаті відчуваю його, але це не село, це місто велике і новобудова
Вишиванка• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Борони Боже від такого ’психолога’
Донька подруги• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
почекайте, тобто, ви в цьому щось знаєте? це нереально мені зробити цією молитвою? і себе освободити від зла ?
Цією ні, ви тільки розкопошите все як вулик з осами, стане ще гірше.
Читайте в інтернеті на форумах езотеричних про рід. Там все зрозумієте. І тоді вирішите що робити.
Як на мене краще вникнути в цю тему і чистити самостійно
Оч@ров@Шк@• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
тому що я за род карму несу , мій ж рід
Вы мнительная
Ответ дляДонька подруги
серйозно? що можна очікувати від того, що я буду читати цю молитву ?
Незнакомлюся• 24 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
тобто у вас є курс психіатрії

ви ходите на якісь сесії групові? без них не може бути навчання психолога. де це у вас якісь дистанційні лекції і все

Отож. Ви за останні 3 роки поміняли 3 міста. змінили 3 рази навчання. ходили постійно на зустрічі. були на практиці. на співбесідах.
ну і ще танці з бубнами з родовим прокляттям
у вас дуже насичене життя. в чому ви бачите застій? можливо, вам потрібно менше метушитися і ставити конкретні досяжні цілі. до них йти і бачити так, що щось міняється?
Тишком нишком• 24 августа 2023
Ответ дляВишиванка
Борони Боже від такого ’психолога’
мені колись подруга-психолог сказала, що у кожного психолога є свій психолог)
Вишиванка• 24 августа 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вы мнительная
Тут треба інше слово використовувати, але за таке можуть і бан вліпити)))
Незнакомлюся• 24 августа 2023
Ответ дляТишком нишком
так. супервізор. але щось наш автор про супервізора відмахується, що ще не доросла і не довчилась, щоб до психологів хоч якихось ходити.
а не завадило б їй
Автопортрет нурофена• 24 августа 2023
У нас в стране вообще у многих большой финансовый потенциал, а по факту застой
Красивая вся растакая и без отношений - ищите проблемы в себе, не верю

Прочитала, шо автору 19…