Повітруля• 24 августа 2023

8-9 міс дитина погано спить, на гв, що робити?

Дівчат, що в цьому віці впливає на сон?
Бо це ппц кожні півтори-дві години вмикає сирену, трохи підїсть і назад. І помітили що не може сходити по маленькому в памперс, треба знімати і тоді може. Позавчора давали жарознижуюче бо була темпа (чи на зуби чи на вірус від брата), нічого не змінило зі сном — тобто це не біль, яку могли прибрати ліки.
В чому ваші діти сплять? Може він мерзне, чи перегоівається? Може повністю затемниьи кімнату (але татові не ок таке)?

Я ніх@на не розумію вже.
Ищу-брожу• 24 августа 2023
До лікаря

Банка з медом• 24 августа 2023
Вночі погано спить? В мене діти в такому віці без світла спали вночі. Не просиналися вночі місяця з 5 так точно. Ну а в день то один сон 2-3 години. Може у вас обідній сон піздно?
Коржик• 24 августа 2023
Может ему жарко? Мой без кондиционера плохо спит тоже
Алина-1240• 24 августа 2023
Активненько выгулять ,выиграть за день,накормить на ночь,искупать и будет дрыхнуть как убитый.если у вас свет везде горит,ничего выключать специально не надо,ребенок должен жить в ритмике своей семьи.грудное сворачивать уже можете,в нем уже толку 0
Алина-1240• 24 августа 2023
Не ходит в памперс,то высаживайте на горшочек почаще,так даже и лучше
З понеділка на дієті• 24 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Вночі?
автор Повітруля • 24 августа 2023
Ответ дляБанка з медом
Я вже хз, може. Буду змінювати графік. Дякую

автор Повітруля • 24 августа 2023
Ответ дляКоржик
З кондішном спимо, ми в іншому кліматі. Але може я накриваю і стає жарко ((
автор Повітруля • 24 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Да вот ванной на ночь у нас нет. Попробую еще и ее наверно
автор Повітруля • 24 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Вночі?
Ага, це засада вночі висаджувати
Кокосиха• 24 августа 2023
Настройке кондей, не накрывайте и сс помогает. Если не приболел, конечно
Алина-1240• 24 августа 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Вночі?
Когда проснется