Добрий день. Підкажіть,хто з ваших студентів жив та навчався в НАУ, ніде не можу знайти навіть фото. Цікавить гуртожиток 1, які там умови проживання? Можна в лічку написати, якщо що. Треба розуміти ,що взагалі туди потрібно привезти чи купити або тікати та шукати щось пристойне.
Бачила як виглядає кімната в гуртожитку 11, не хочу таких самих умов.
Дякую усім хто відповість
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 августа 2023
Я колись в ньому жила
Пятиповерхівка з довгими коридорами
С/в 2 на поверх
Звісно умови зараз не знаю, але навряд вони достойні
Пятиповерхівка з довгими коридорами
С/в 2 на поверх
Стриптизерка• 24 августа 2023
11 гуртожиток був колись елітним так як і 10, блокова система на 8 кімнат кухня і душ був. А от 1 то довгі коридори і темні там здається лісники жили в 1 му. Але я навчалася там у 2005 році. Я жила рік в 11 там такі дурні вахтери були- нелюди!!
Ответ дляСтриптизерка
В гуглі
Дайте будь ласка ссилку,перекрила не знайшла жодного фото. Але воно не блакитне,воно кірпічне
Ответ дляСтриптизерка
11, це зараз жах жахливий нажаль
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Я колись в ньому жила
Пятиповерхівка з довгими коридорами
С/в 2 на поверх
Пятиповерхівка з довгими коридорами
С/в 2 на поверх
Ой,щось не дуже мені це подобається
Ответ дляГомосноб
фото
дякую,неймовірне фото фасаду. Хотілося б кімнат ще,є
?
Ответ дляБезпринципова
Вы вже маєте ордер?
Так син має, але поселення було в 11 гуртожиток,а в цьому році в 1. Але не проживал,була дистанційка
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 августа 2023
Ответ дляТатьяна@..
Да
Я теж. Бо вище блакитний корпус то не він
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Так ,я теж бачу,що не він
Кудлата хмаринка• 24 августа 2023
Син зараз там у друзів в гостях, ввечері розпитаю і відпишуся вам. Але точно знаю що ремонт в кімнаті робили самі. І здається навіть якісь меблі купляли.
english book• 24 августа 2023
Навпроти Форсажу. Бережіть своїх дітей, бо там є і наркотики і алкоголь і все інше.Лякати не буду, але будьте уважні. Раніше дівчатам був безкоштовний вхід
Ответ дляКудлата хмаринка
Велике дякую.
головне щоб не бомжатня з обідраними стінами , а в кухню страшно зайти, а в душ навіть дивитись страшно,про зайти я взагалі мовчу.
Дуже чекаю
головне щоб не бомжатня з обідраними стінами , а в кухню страшно зайти, а в душ навіть дивитись страшно,про зайти я взагалі мовчу. Дуже чекаю
Ответ дляenglish book
Маю на увазі берегти від нічного клубу Форсаж
Фух, зрозуміло дякую.
english book• 24 августа 2023
Ответ дляТатьяна@..
Велике дякую.
Дуже чекаю
Цей гуртожиток один з пристойних з тих що є, так що не переживайте. Це невелика 5 поверхівка.
Єдиний недолік, це ця штука прямо навпроти. Хоча зараз вони ведуть себе зовсім тихо в порівнянні з довоєнним часами. Але працюють і офіційно і неофіційно через приватні запрошення.
Ответ дляenglish book
Просто величезне дякую. Ви мене трохи заспокоїли.
Гомосноб• 24 августа 2023
Автор, працюю в НАУ, прожила в гуртожитку більше 5 років. Однозначно треба топпер або матрац, там дають, але звичайний ватяний, не зручно спати. Подушку, постіль, посуд. Холодильник в оренду, або викупити в старших курсах. Одразу можна міні ремонт зробити, переклеїти шпалери, поміняти замки в кімнату. Це гуртожитки коридорного типу. Тобто кімнати без умов, на поверсі є дві кухні і два туалети , в різних кінцях коридору. Душ тільки на першому поверсі, дівчачий і хлопчачий по декілька кабінок. Тазік, тапки, плечики для одягу, такі дрібниці треба привезти. Мультиварка, електрочайник і мікрохвильовка полегшать житття теж, але це вже хай з хлопцями, з якими буде жити вирішує. Квартиру не спішіть винаймати, ходять слухи що навчання офлайн на пару місяців, потім знову онлайн через блекаути і економію опалення
Ответ дляГомосноб
Дякую, дякую що написали 🥰 🥰 🥰. Електрочайник та мікрохвильова вже зібрані,а ось холодильник,це таки поки біда , в НАУ барахолці такого добра поки не продають.
А Підкажіть будь ласка,кухня, душ, туалет нормальні? І є можливість домовитись на 2-х местний номер?
Гомосноб• 25 августа 2023
Ответ дляТатьяна@..
Не знаю який зараз стан душових і туалетів, зазвичай було не дуже( домовитись щоб жили вдвох практично не реально, кімнати розраховані на 4/5 людей. Це хіба в інших гуртожитках, де не коридорна система, а блокова - там є кімнати на 2,3,4 людей, але й кімнати менші. Але зараз гуртожиток закріплений за інститутом, тому якщо Вашого факультету/інституту 1, то і поселять тільки туди.
Ответ дляГомосноб
Так в блочних кімнати маленьки для 4 людей.
Зрозуміло, дякую. ❤️
english book• 26 августа 2023
Ответ дляLudmila-49d7
Добрий день,а хтось може щось сказати за 8гуртожиток???
Сказати нічого. Крім того що це величезна 9 поверхівка.Там їх декілька. Колись там були стандартні не найкращі умови. Все залежало від поверху. Може щось робили останніми роками. Я не знаю.
Фото на сайті НАУ не актуальне. Там вже багато років навпроти величезний будинок і АТБ
Ответ дляenglish book
Думаю там все теж саме ,як і в інших 😩😩😩😩😩😭😭😭😭😭
Ludmila-49d7• 28 августа 2023
Ответ дляenglish book
Дякую 😟