Любви вам!• Изменено сегодня в 16:49

Хто втратив рідних, як налагодити життя?

Дві недільні як поховали батька. В середині біль, який здається фонить на інших. Коли зможу радіти звичайним речам? Дратують всі навколо.
Чижик Пижик• сегодня в 16:52
Все проходить. Навіть смерть дітей забувається. Відпустіть батька. Ви не можете вплинути на його смерть. Все скінчено. Боліти буде поки ви будете тримати смерть в собі.

В гости звали?• сегодня в 16:53
Обычным вещам радовалась в тот же день и никто меня не бесил. Боль вот уже 13 лет, притупилась лет после 10, но я еще это связываю с оккупацией, в смысле нет возможности поехать на могилу и как-то отчасти легче.
Дон Пэдро• сегодня в 16:58
Дати собі час прожити цю втрату.
При бажанні спілкуватися з людьми, якщо є потреба в тиші тоді обмежити соціум.
Одним днем не проходить.
Дати собі час на тишу, сльози, крики або інші прояви.
Чупокабра• 2 часа назад
Тут вообще никакие советы не работают. Разве что время. Хотя и с годами становится жалко, что папы.
Перемелица• 2 часа назад
Ответ дляЧижик Пижик
и не стал язык колом вещать о смерти детей,которая забывается.
вы уже потеряли ребенка и забыли или просто звездите?
Чижик Пижик• 2 часа назад
Ответ дляПеремелица
Так. Мій син помер. Але неможна вбивати себе за це і вмирати разом з ним, тим паче що я потрібна іншій дитині.
Перемелица• 2 часа назад
Ответ дляЧижик Пижик
видимо болел и это стало для вас избавлением.
вобщем прекращаю чтобы вас не травмировать.чужая душа потемки.

Чижик Пижик• 2 часа назад
Ответ дляПеремелица
За два тижні в психушці мені вправили мозок. Дома мене чекала інша дитина якій було лише 18 місяців.
Дон Пэдро• 2 часа назад
Ответ дляЧижик Пижик
Мене дивує безтактність людини, яка відповідала вам на ваші коментарі.
Бажаю вам міцного здоров´я
Чижик Пижик• 2 часа назад
Ответ дляДон Пэдро
Бажаю вам міцного здоров´я
Дякую.
Знову Я• 2 часа назад
Мене ніхто не дратував,була непоправна втрата.Такий час був в мене,важко з 2-ма дітьми на зйомі,потім сама кредит на житло виплачувала,заливалася на 3-х роботах і мало приділяла йому уваги.Батьки жили бідно і важко,але дуже мене любили.Маму вже я забрала і доглядаю,хоч поживе з теплом і туалетом дома ,в комфорті.Хай трошки.Вам глибоко співчуваю,в мене це заняло роки.
Чумацький Шлях• 2 часа назад
Тільки час
Я втратила маму, брата, зараз тато в онко(
Єдине - ліки заспокійливі для підтримки організму обов´язково приймати.
Вони не дуже допоможуть це пережити, але допоможуть не поступатись здоров´ю. Бо після моїх у мене самої здоров´я не лишилось.
Зараз з татом на препаратах, які виписав невролог - краще.