Путающаяся• 24 августа 2023

Якого бренду купити сумочку, якісну, щоб виглядала "дорого", близько $100

Давно хочу сумочку кросбоді якусь типу дорогу, для мене це десь 100$, фірмову, не масмаркет. Щоб виглядала як хороший аксесуар. В яких брендах дивитися?
Olenka_y• 24 августа 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ужас, ви хотіли когось ціною здивувати?
ніт. Дизайн достойний. але бачу, тут прям снобізм щодо американського бренду процвітає

Kusalochka• 24 августа 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ви намагаєтесь автора принизити?
Я теж так розсуждаю маючи ось такий бюджет на сумки. Покажіть ваші
Фенди ябывдул🤤
KaVika29• 24 августа 2023
Я бы купила JW pei
маска Ілона• 24 августа 2023
В мене такі. Обожнюю всі три, їх якістьта зручність. І мене не парить, що Корс типу вже не в тренді. Вона по якості і комфорту не поступається всім іншим брендам.
Кава з адреналіном• 24 августа 2023
Ответ дляOlenka_y
GUESS
Для подростков у меня дочки любят, хотя есть вип коллекция, у мужа были классные кожаные кроссовки , младшей пару лет назад ботинки покупали , прикольные кожаные в Волкере
Не гавкаю- но охраняю• 24 августа 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ви намагаєтесь автора принизити?
А где унижение?В бюджете автора как раз корм и гесс,но ей они не такие.С вашим бюджетом можете так рассуждать что корс г и покупать луи и тд.
Області пітьми• 24 августа 2023
Ответ дляOlenka_y
Достойний дизайн?
Ви серйозно?
Я живу в америці, тут це барахло ніхто не носить, бідні мексиканці хіба

Пускаю бісики• 24 августа 2023
Michael Kors зараз чудові знижки.
Привіт з ботойбіччя• 24 августа 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ви намагаєтесь автора принизити?
Ой, мне ваша фенди наравится🥰
Какая ее цена?
Області пітьми• 24 августа 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ні, в її бюджеті є багато нормальних гарних брендів і тут дали багато гарних порад, я теж порадила, бо справді подобаються, навіть постійно маю намір замовити….))))
Області пітьми• 24 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ой, мне ваша фенди наравится🥰
Какая ее цена?
Не питайте 🙈
Зілля до весілля• 24 августа 2023
Ответ дляOlenka_y
Маю 2 чи 3 сумки гес, вони просто жахливої якості. Більше не купую, то я коси повелась і взяла зразу. Фурнітура облізла, шкір замінник жахливий. Зараз ніч, а там би я сфотографувала і показала.
До дизайну претензій нема
Клептоманка• 24 августа 2023
Ответ длямаска Ілона
Баглет гарна.
Сарафанное радио• 24 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Так все на любителя. В корсе чуть дороже можно найти не жлобское. Не смотря на фу местных икон стиля. Вот совремннная классика корсятины на скидках. Для укр модниц конечно же не пойдет
Оууу супер👍
автор Путающаяся • 24 августа 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Близко 100$ - мій бюджет. Це може бути трохи більше. Якщо ви зациклені на корс і гес, можете ділі їх любити, носити, боготворити. Як бачите, інші мислять ширше і знають більше, і вже багато чого порадили іншого.
Привіт з ботойбіччя• 24 августа 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Не питайте 🙈
Я уже нашла😭
3 К для меня за круто.
Но поздравляю вас, отличная коллекция.
Kusalochka• 24 августа 2023
Вот мой корс, что есть в телефоне. Сумка под одну кофту, но она мне понравилась. Джейкобс и Пинко, которые я брала малой хуже. Туда же и Лагерфельд.
Області пітьми• 24 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я уже нашла😭
3 К для меня за круто.
Но поздравляю вас, отличная коллекция.
Дякую))) бажаю вам мати колекцію яка вам подобається і щоб не було вам задорого
людмила_К• 24 августа 2023
Ответ дляБутерброд и я
Katerina Fox
https://instagram.com/katerinafox.ua?igshid=
Тоже за цей бренд.

Області пітьми• 24 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
Не парьтесь, вам дали хороші поради, шукайте, виловлюйте, будете мати гарний досвід і гарні сумочки. Пам‘ятаю як я купила свою першу фурлу, чуть не зійшла з розуму.
Ищу Аленя• 24 августа 2023
Український боенд- Катерина фокс
Ношу вже більше 4 років, наступну теж у них візьму. Єдине нарікання- металева застібка в містах тертя трохи колір змінила, шкіра в ідеала
Ошеламиссимо• 24 августа 2023
Ответ дляМагиня
О, ні, тільки не це
Шо не так?
автор Путающаяся • 24 августа 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Я не парюсь) дякую, так, порад багато, буду дивитись и обирати😊
Дама_с_караваем• 24 августа 2023
Ответ дляМагиня
Марк Джейкобс гляньте. Обожнюю колхоз Корса❤️
Аналогічно, на останньому розпродажі взяла собі 3 сумки корса (з доставкою за всі вийшло майже 10 тис.), може кому і колхоз, а мені подобається і якість хоч нормальна, а то ходтла по тц сподобалась сумка, 1700 грн. Шкірозамінник, ну думаю пофіг сезон відхожу... 3 тижні!!!! І кути затерлися до картону, викинула. А корса я 2-3 роки ношу і потім мамі віддаю в ідеальному стані, а ця відразу на смітник пішла
Не гавкаю- но охраняю• 24 августа 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Например?джейкобс и Лагерфельд дороже,фура и кочинелли надо сильно постараться выловить и классная все равно будет дороже
Області пітьми• 24 августа 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дорожче ніж скільки?
TetyanaBobrova• 24 августа 2023
Cromia гарна якість. Vif також гарно виглядають. Cors не погано також, але їх як на мене забагато на оточуючих …
delphoto
Великий сатирик• 24 августа 2023
Ответ дляУгги в горошек
Не треба. В них якість вже років 5-7 як зіпсувалась
Ну может вам не повезло
Магиня• 24 августа 2023
Ответ дляПускаю бісики
Michael Kors зараз чудові знижки.
Вони завжди в них чудові
Сокодавка ще та• 24 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
О, доречі, так , треба буде глянути. В мене є кілька їх сумок, класні були (вже теж не тренд). Але також хотіла би щось типу світових брендів
за 100 дол?)
на алі знайдете всі світові бренди і недорого)