Путающаяся• 24 августа 2023
Якого бренду купити сумочку, якісну, щоб виглядала "дорого", близько $100
Давно хочу сумочку кросбоді якусь типу дорогу, для мене це десь 100$, фірмову, не масмаркет. Щоб виглядала як хороший аксесуар. В яких брендах дивитися?
Області пітьми• 24 августа 2023
Ответ дляБезникаЯ
У меня есть сумка Корс которой 6 лет ну она как новая . Кожа зернистая и очень мягкая , обожаю ее . Покупала за 250€ в Вене . Была coach не айс возможно она была не супер качественная ( заказывала первый раз сама на 6пм) . Еще качественные в балдинини . Все остальные люкс .
Коли ви купували вашу балдініні?
Тетя Фрося• 24 августа 2023
Ответ дляПазлШредінгера
Best secret, але, нажаль, вони в Україну не відправляють
Спасибо.
Думаю проблему с доставкой мы решим. У меня сестра во Франции.
Kusalochka• 24 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
Ну тут не тільки про якість, а і про дизайн. А де його не фукать? Де його носять? Я, коли жила в Англії, не бачила жодної людини, крім наших українок, з корс.
Странно. Корс явно не на рвнок Украины)))
Області пітьми• 24 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Так все на любителя. В корсе чуть дороже можно найти не жлобское. Не смотря на фу местных икон стиля. Вот совремннная классика корсятины на скидках. Для укр модниц конечно же не пойдет
Ну воно ж страшне, той вічний закос під ботегу, гуччі і вітон просто бєєєєж
Kusalochka• 24 августа 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Це не правда. Наприклад коуч, джейкобс та ж фурла з кочінелі прекрасно виглядають
Бирка. Все.
Королева краси• 24 августа 2023
З італійських брендів пошукайте на свій бюджет з розпродажу Cromia, Coccinelle.
Море Щастя• 24 августа 2023
Ответ дляНаливайКа
Наприклад katerina Fox ,не лінуйтесь пошукайте
дуже хотіла іхню сумку. Побачила вживу і перехотіла(
Путающаяся
• 24 августа 2023
Ответ дляПазлШредінгера
У мене в віші такі. Навряд буду купувати, я ношу свої роками і інші недорогі сумки чомусь не приживаються, а переходять до мами. Може вам допоможе
Такий стиль якраз подобається
Надежда наш компас• 24 августа 2023
Ответ дляKusalochka
І ця модель значно краща за тих пінко-голубів, і якість чудова. Але ж тут аристократи, які Корси )))
Не гавкаю- но охраняю• 24 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
Корс колись давно хотіла, але тепер не подобається, цей бренд вже неактуальний (не трендовий). Рада, що колись не купила його, він мені тепер трохи ’колхоз’
Странно так рассуждать,имея максимум 100 уе на сумку
Кава з адреналіном• 24 августа 2023
Dkny посмотрите, у меня три маленьких разных цветов, зимой купила дутик под пуховик, она потрясающая- такая удобная, небольшая , а влазит все, у меня муж ее прячет, чтоб летом не ходила, а то говорит, зачем эти склады сумок, что ты в зимнюю вцепилась)))
БезникаЯ• 24 августа 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Коли ви купували вашу балдініні?
Около 2 лет назад , по сей день тоже в идеальном состоянии , качественная . Заказывала с оф сайта .
Магиня• 24 августа 2023
Ответ дляКоролева краси
Cromia класні
Наивная Хо• 24 августа 2023
Ответ дляOlenka_y
розшифруєте це мля? Це middle up і саме на такий бюджет
Ну вы что, у советчиц этот бренд топ в антитрендах
Я записую
Kusalochka• 24 августа 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Я в прошлом году купила корс лимитку. Коллекшн Миранда у меня есть, там вопросов нет по качеству. Так вот лимитка с сейла не хуже Гуччи ни видом, ни качеством. Приятно в руках держать
Путающаяся
• 24 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Ця, до речі, виглядає супер
Кава з адреналіном• 24 августа 2023
Автор так смешно рассуждает про сумки, колхоз- не колхоз, имея в бюджете 100 уе, в корсе разные сумки, их огромное количество.
Фурча, кромия, но надо искать в пределах 100, Ральф Лорен
Тетя Фрося• 24 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Моя дочка купила наподобие такой. Не фирменную, а базарную. Я поняла что ей сейчас нравятся эти квадратики и уже приготовила на ДР такую. Выглядит жутковато, но обещают цвет беж. Ещё не приехала.
Області пітьми• 24 августа 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ви намагаєтесь автора принизити?
Я теж так розсуждаю маючи ось такий бюджет на сумки. Покажіть ваші
Області пітьми• 24 августа 2023
Ответ дляOlenka_y
вартість 7 000
Ужас, ви хотіли когось ціною здивувати?