Veselka28• 25 августа 2023

Чому всі кажуть, що так як до війни більше не буде?

Який саме смисл вкладають в цю фразу? Зростуть ціни, зміниться робота чи по інших вулицях будете ходити? Невже дійсно все так кардинально змінилось (зміниться)? Просто бісить ця фраза
З вишневого садка• 25 августа 2023
Ответ дляPORKA
Наші діти будуть ненавидіти кацапів до кінця життя. Кацапи будуть боятися наших дітей до кінця життя
Очень сомневаюсь, смотря на наших беженцев в Германии.

Мания-Величия• 25 августа 2023
купа людей з зруйнованою психікою, рівень життя ( ми після мадану десь років 5 піднімалися, а це війна, то всі 25 знадобиться)
Бавовнятий Пупс• 25 августа 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Очень повезло тем городам , у которых улицы не изменились. А у многих да - теперь по другим улицам ходим - по развалинам.
Тоже эта фраза задела
Аноним_• 25 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Тут спорный вопрос, многие бросали свои запасы и бежали с одними рюкзаками
Да, я теперь только деньгами запасаться буду
Люблю порядок• 25 августа 2023
Ответ дляVeselka28
Ну я ж в загальному а не все один в один відновити.
За чей счёт банкет?
Психологічка• 25 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
Все пропало?
Амелі на мілені• 25 августа 2023
Ответ дляVeselka28
Ви думаєте не можна повернути як ’до’?
Воскресити загиблих родичів і друзів? Забути звуки вибухів, відсутність елементарного комфорту, неможливість нормально працювати і навчатися? Повернути всіх знайомих біженців, які ніколи вже не захочуть повернутися в Україну?

Seehund• 25 августа 2023
Раз беситесь, пейте успокоительные. Сколько городов и сел разрушили, а сколько ещё могут пострадать, сколько людей погибло и ещё погибнут, стали и станут инвалидами.
Люблю порядок• 25 августа 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Страшно представить сколько горя, смертей, разрушенных жизней принесли кацапи и это не восстановить. Не люди.
Не в обиду, но те кто дальше от линии фронта это не осознали и не ощутили
Печально
Вам будет легче если другим тоже плохо будет?
tarveldy• 25 августа 2023
Ответ дляVeselka28
Ви думаєте не можна повернути як ’до’?
ні, це вже минуле, але майбутнє буде набагато краще
Пік Антна• 25 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
Все пропало?
Ваша любимая фраза?
Первоклашка Я• 25 августа 2023
Ответ дляVeselka28
Ви думаєте не можна повернути як ’до’?
у родных разрушенный дом в Мариуполе, как им вернуть ’до’?
у знакомой погиб муж и отец их дочки, как вернуть ’до’?
а глобально экономически и психологически мы все еще долго будем выгребать последствия войны
дожену і ощасливлю• 25 августа 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Я вернулась в Харьков более года назад. До сих пор не могу себя заставить поехать к родным на северную салтовку. Мой район меня впечатлил, много разрушений. А там... Все другое, и люди стали другие.
автор Veselka28 • 25 августа 2023
Ответ дляБритоножка
Я стала жестокой, хладнокровной, ни к кому нет жалости. Как думаете смогу ли я быть прежней? Врядли. А вот такие как вы, которые войны не видели, в шоколаде и с подобными вопросами
Чому ви вирішили що я не бачила? Ми знайомі з вами особисто?
Бавовнятий Пупс• 25 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Странная вы конечно
++++
По другому не скажешь
Шиворот Навыворот• 25 августа 2023
Ответ дляЛюблю порядок
О чем вы🙈
ГороховаЯ• 25 августа 2023
Ответ дляVeselka28
Ви думаєте не можна повернути як ’до’?
да хоть мелочь, сколько времени еще будем втягивать голову в плечи,когда вертолет летит?
Невгамовна• 25 августа 2023
Дуже багато горя !
Багато нещасних людей
Це не виправити
автор Veselka28 • 25 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
У вас из близких кто-то воюет? Вы разговаривали с человеком, ставшим инвалидом, защищая страну? С мамой, потерявшей сына или дочь? С женщиной, носящей малыша под сердцем, а вчера получившей похоронку? Отстроить города, это одно, а жизни и здоровье людей, как моральное, так и физическое это боль, боль и ещё раз боль на годы и она не пройдет, увы.
Так. Один близький родич воює один загинув

Престидижитатор• 25 августа 2023
Ответ дляVeselka28
Ага. Кум двоюродного брата мабудь.
Вилами по воде• 25 августа 2023
На ваше життя так мало вплинула війна? Моє життя стало іншим ще 2014, коли я зібрала тривожну сумку. Знадобилась вона мені у 2022. Всі ці роки я розуміла, що через географічне положення війна будь-якого дня може прийти у моє місто. Коли вона прийшла, життя змінилось ще більше. І це в мене ще житло ціле. Але навряд я в нього повернусь, бо не хочу жити з дитиною там, де він може натрапити на боєприпаси, що його вб´є. А щн не хочу знов жити з тривожною сумкою, настільки поряд з країною, що хоче нас вбивати.

А ще в мене є не лише друзі, знайомі, колеги, які воюють, а й загиблі( І ті, хто і не й не воював, а просто намагався виїхати, чи вывезти сім´ ю, батьків - і зник десь на півдороги ще минулого березня.

І яким чином моє життя могло б стати, як раніше?
Барабан для дорослих• 25 августа 2023
Ответ дляМанка Я
Навіть в цілих містах повно вдів і сиріт. Аби ж то лише вулицями пройшлася війна. ...
Вот именно. Автор как не от мира сего.
Люблю порядок• 25 августа 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
О чем вы🙈
Ваша последняя фраза
Всех в сад• 25 августа 2023
Як ви це уявляєте? Воскреснуть тисячі загиблих, сиротам повернуть батьків, влада радо поверне вкрадені мільйярди, розсмокчуться міни в полях, у тих, хто повернувся з фронту, відростуть ампутовані кінцівки, у них розвіється ПТСР, їм повернуть робочі місця у бізнесі, який неодмінно повернеться, а ще повернеться молодь, яка вже повивчала мови і отримала освіту за кордоном?
Бритоножка• 25 августа 2023
Ответ дляVeselka28
А где вы видели? В Северодонецке , Мариуполе или может в Бахмуте?
Амелі на мілені• 25 августа 2023
Ответ дляVeselka28
І як Ви збираєтесь повернути життя до?
Манула• 25 августа 2023
Ответ дляVeselka28
Ви думаєте не можна повернути як ’до’?
Як повернути загиблих? Чи кінцівки пораненим? Частина українців вже ніколи не повернеться в Україну ...
автор Veselka28 • 25 августа 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Ага. Кум двоюродного брата мабудь.
Ні, брат і дядько
Life is Beautiful• 25 августа 2023
Я вважаю, що треба вірити в краще у майбутньому, щоб у людей була надія.
Таке враження, що деякі самі собі внушають, що нічого хорошого вже не буде, - це не подобається. Богато от думок залежить.
Гірчинка• 25 августа 2023
Ответ дляБритоножка
Странно, а старые люди всегда говорили, что после войны люди были добрые, всегда помогали друг другу, в отличие от довоенного времени.