Садоводница• 25 августа 2023
Пик вашей сексуальной жизни, когда наступил?
Болтушка Му• 25 августа 2023
Секс любила завжди,але в 35 пізнала всі його можливості, це найбільше задоволення життя
Тримаю свічку• 25 августа 2023
З 43, зараз 48, дуже треба, і відчуття зовсім інші, чоловік в шоці, але йому подобається.
БлинчикБезСметанки• 25 августа 2023
Це можна сказати, коли сексуальне життя вже всьо. А то хто зна, що там в 60 років...
куркулиха• 25 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
В 43, на полгода-это было начало предклимакса
А сейчас) ?
Рятівник Малібу• 25 августа 2023
Ответ длякуркулиха
А сейчас) ?
Полшестого всегда, ну, только по-женски :-))))
Я инженер, меряю от 1• 25 августа 2023
Примерно в 40 , когда встретила будущего мужа. Хотя до этого была замужем почти 20 лет.