Благоуханочка• 25 августа 2023

На Рівненщині горе-матір жорстоко втопила у кар’єрі двох синів

Дежавю?

У Рівненській області 42-річна мати топила двох малолітніх синів у водоймі кар’єру. Дітям було шість та сім років.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської обласної прокуратури та відділі комунікації поліції.

Правоохоронці встановили, інцидент стався 23 серпня близько 11:00 у Вараському районі. Мати разом зі своїми синами пішла до місцевого кар’єру, аби купатися. Втім, кажуть в прокуратурі, вона "вирішила позбавити дітей життя шляхом утоплення",

"Встановлено, що старшого сина вона із застосуванням фізичного примусу занурила у воду і утримувала його в такому положенні до моменту припинення ним супротиву. Вийшовши на берег, взяла за руку меншого сина та повела його до дерев’яного помосту, під яким була значна глибина, й штовхнула у воду, знаючи, що той не вміє плавати. При цьому, стояла на тому ж помості і споглядала неминучість утоплення", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Невдовзі до водойми прибіг 37-річний батько дітей. Одного із синів він зумів дістати самотужки. Втім, реанімаційні заходи не допомогли врятувати хлопчика. Іншу загиблу дитину дістали водолази.

У поліції повідомили, що жінку затримали. У скоєному горе-матір зізналася. Наразі вона перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Їй повідомлено про підозру в умисному вбивстві своїх дітей. Санкція статті передбачає позбавлення волі від десяти до 15 років або довічне позбавленням волі. Вирішується питання про обрання жінці запобіжного заходу.

Деталі трагедії
Тим часом видання "Суспільне" пише, що трагедія сталася у селі Сопачів. За словами старости села Сергія Бойко, який допомагав реанімувати дитину, жінка вела себе неадекватно.

"Вона сиділа, тупо посміхалася. Видно, що геть поїхав дах. Ми її просили: скажи, де друга дитина? Вона не казала спочатку. Потім розповіла, що кинула його далі", - згадує Бойко.

Зазначається, що мати дітей до грудня 2022-го працювала вчителькою англійської мови у місцевому ліцеї. Шість років перебувала у декреті, але після виходу на роботу звільнилася.
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляБолтушка Му
А почему придушить ребёнка, а не мужа?
Бо трусиха звичайна
Знає,що він мужика на горіхи отримає,а дитина ж беззахисне створіння.
Петриківна• 25 августа 2023
Ответ дляМарія В
Шиза вона від народження
ошибаетесь
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Вспомнила воспитательницу, от которой ушел муж. Утопила двоих детей ему ’ в наказание’. Сидит сейчас или в психбольнице.Никто не замечал отклонений.
З Києва історія?
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вот вам и роды одни за другими
Как свиноматки
Ничего много не умеют - ноги раздвинуть только и плодить
Потом декреты, быт
Результаты налицо
Не всі матері погодок їх вбивають
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
У меня родственница так отдала сына временно в интернат, потому что нечем было кормить (может еще причины были, не знаю). Он уже взрослый, она постарела, а он не прощает и не помогает ей.
Зате живий
Перемелица• 25 августа 2023
Ответ дляДверной_Проем
От не зрозуміло, невже всі просто дивились?
Всі були зайняті своїми справами: хто пив, хто їв, хто купався, хто загаряв.
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляРаспутница
поэтому я считаю что вместо букетов на первое сентября учителям нужно дарить магний в6 антистресс ,а день учителя витС и цинк.т.к. и всякие поливитамины эти микроэлементы им нужно пить всегда и ведрами)
Вони не діють
Дверной_Проем• 25 августа 2023
Ответ дляПеремелица
Дуже шкода
Неймовірно шкода, яке життя жорстоке, і які долі жахливі
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Отец побежал заявление в школу подавать, а она детей утопила, чтоб в школу не ходили?
Інше питання,нащо він дітей в цей час з нею залишив?
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Це сталося у нас, вчора хоронили цих хлопчиків, вона все спланувала, заздалегідь сказала, що діти в школу не підуть, вони погодки, мали йти у перший клас, в неї були розлади з психікою, кажуть, що вона була у психлікарні, але то не правда. Як той бідний батько ридав і плакав, себе вона не втопила, сказала зухвало: Ну то втопіть мене, бо я сама не змогла, Як її допитували де втопмла другу дитину, вона лиш посміхалась.
Ви з цього села?
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Чому він дітей не взяв з собою в школу?
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Він заснув
А коли проснувся,то пішов до кар´єру?
ЖивунаБагамах• 25 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Я в шоке с этих новостей. Бедные дети. Куда смотрят соц.службы? Соседи? Почему у нас не забирают детей так же просто, как в Германии? Почему нельзя временно отдать детей в детский дом, если понимаешь, что не справляешься? Почему нормальным людям не дают детей под временную опеку?
Вы читали тему автора о том, что она она слышит крики из соседней квартиры и думает, что соседка бьёт ребёнка? Там ей половина ответила, что ей кажется и нечего лезть не в свое дело.
Здесь видимо соседи тоже думали, что это не их дело и не надо вмешиваться.
И да, я считаю что лучше детдом, которого здесь так боятся, и живые дети. Чем неадекватная мать или отец и мёртвые дети по итогу
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Я чимдалі переконуюсь, що справа у безкарності і халатності. Як палила бабця без штрафу у селі вогке листя так, що все село на вулицю вийти не могло , так і палить , байдуже ,що у правнучки рак ока від народження. Як сусіди зверху дебоширять пізніми ночами і поліція їм до фєні , так вони й все одно пупи землі . І так у всьому. Сподіваюсь,що разом з Євроінтеграцією ми , накінець, також станемо законослухняними.
За бички на тротуарах теж саме ,накипіло
Кумася• 25 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
Как обычно у нас говорят: какая там депрессия у тебя послеродовая, не выдумывай! Все справились и ты справишься 😓😔
6 и 7 лет - это не послеродовая депрессия однозначно.
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
https://tsn.ua/ukrayina/lyubila-ditey-susidi-ne-os...

https://lb.ua/society/2017/02/12/358418_kieve_zhen...
Перше вже бачила
А друге,там дитина вижила?
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляВоздух в банке
Трагедія жесть, бідні діти.
В мене мама психічно хвора, правда в психлікарні лише 2 р за життя лежала, але постійно на таблетках. Всі родичі і сусіди кажуть, що я бездушна доця, бо внуків бабі не даю і самих з нею не лишаю, бо ж на їх погляд вона абсолютно нормальна
Правильно робите!
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляПетриківна
ошибаетесь
А як?
ВыФсеВрете• 25 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
Сусідка моєї мами. І вчилися вами в одному виші. Захворіла. Тиждень тому вийшла з лікарні
Два роки тому з нею спілкувалися, гуляли з дітьми на майданчику, коли я приїздила до мами.
И она была тогда нормальной ? Что стало причиной что крыша уехала ?
Поумничка• 25 августа 2023
Ответ дляНезламна
я читала що в неї спитали навіщо ти це зробила, і вона відповіла : щоб не мучились на цій землі.. і що вона психічно хвора була..
но сама при этом не утопилась, осталась мучаться
Поумничка• 25 августа 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Бачила інтервʼю,що вона вчителька англійської,була у декреті,дітям 6 і 7 років,вийшла на роботу,потім сказала що важко і звільнилась,її ніби лікували,це мабуть і лікарі винні
зная, что она с психушки только, оставлять с ней детей - это просто страшная халатность остальных родственников..
помню страшный случай, когда мать освежевала ребенка вместо дичи. отец тоже знал. что с головой не в порядке, и пожалуйста - доступ к ребенку и ножу. дал ей тушки разделывать, а она и дитя заодно. даже не понимая что делает
ВыФсеВрете• 25 августа 2023
Ответ дляПеремелица
Кажуть, що вона нещодавно проходила лікування в Ороловці. А це психлікарня. Діти в цьому році мали йти до школи, але вона заявляла, що мої діти вчитися в школі не будуть.
Как жаль детей . Если она лечилась то многие ж знали и понимали что у нее такие проблемы но детей не уберегли . А были ли у них бабушки ? Чтоб забрать на время ? Ситуация ужасная. Я думаю до конца все не понимали что она такое может натворить ?!
миссДавеча• 25 августа 2023
Ответ дляКумася
Я не диагноз ставила. Это как вариант реакции людей и обесценивания труда и нагрузок женщины в декрете. А спусковым механизмом для активного проявления расстройства психики может стать и банальная простуда
ВыФсеВрете• 25 августа 2023
Ответ дляЛетчица
У меня был период, когда я начала бояться своих мыслей, реально лежала, выла и боялась идти за ребенком в садик. В тот момент я поняла маму, которая утопила детей в Киеве. Это очень страшно, просто нереально. Я из последних сил встала и пошла в ПНД, села в очередь к психиатру и попросила помощи. Мне помогли, вовремя, слава богу я ничего не сделала плохого ни себе, ни детям.
Вы умничка❤️
Зам. зав. Анонима• 25 августа 2023
о боже, меня подташнивает.. ужас и волосы дыбом как представляю недоумение, страх и беспомощность этих детей ((
Пополняю_Карму• 25 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
Це страшна трагедія. Дуже шкода діток і чоловіка. Видно у людини дах їхав і ніхто не помітив.
Не шкода чоловіка. Він не міг нічого не помітити, так що це і його вина.
Кумася• 25 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
Мы не знаем, было ли там в семье обесценивание труда женщины. Зачем строить теории?
ВыФсеВрете• 25 августа 2023
Ответ дляБолтушка Му
У меня тоже мама была учительница ... что творила - не передать...
Я когда-то здесь тему писала - половина советчиц не поверили, что так может быть
Это вы писали о маме которая била вас? Простите если ошиблась !
Викликаю на дебати• 25 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
Дітей не повернеш, дуже шкода. Але його вина в цій ситуації теж є, нажаль.
Нет никакой его вины!! Многие женщины сходят с ума, но не все мужчины их бросают! В моем окружении у двух женщин диагностировали шизофрению, они состоят на учете, пьют таблетки, периодически ложатся на лечение, чтобы продлить инвалидность! Эти люди среди нас! и с ними муж не может быть круглосуточно за руку! Представьте себе, что одна из этих женщин даже работает парикмахером! Это страшное горе для семьи... а такие комменты, как ваш, в 10 раз его утяжеляют для отца
VitalinkaGL• 25 августа 2023
ну у нее крыша за день не сьехала.
такое длиться годами.
безразличие родных-причина трагедии.
муж не хотел.сам тянуть детей,ессли бы судился и забрал и жили с ним.
родственникам она и дети,по видимому,тоже не были нужны.
трагедия,конечно.
всем пофиг,у папы еще будет и не один,а этих не вернешь.