Ашолюдискажуть• 25 августа 2023

Це ознака анемії?

У вас слизиста оболонка під оком теж дуже світло та блідо рожевого кольору чи це ознака анемії?
ПесиКот• 25 августа 2023
у анемии столько явных признаков, что ее не заметить сложно
Одні думки• 25 августа 2023
Ответ дляПесиКот
Каких?
автор Ашолюдискажуть • 25 августа 2023
Ответ дляПесиКот
Тому і питаю, просто у мене симптоми не яскраво виражені, загальна слабкість присутня, волосся дуже випадає та сухе, шкіра суха, синці під очима та бліда оболонка слизової, це ж ознаки анемії?
sunholder• 25 августа 2023
У мене Волосся погане, мухи перед очима іноді. Ще я дуже бліда.
Про слизову, як ознаку, ніколи не чула.
sunholder• 25 августа 2023
А ви що аналіз не здавали, що маєте сумнів в діагнозі?
ПесиКот• 25 августа 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
головокружение, сильно чувствуете запахи, отвращение к продуктам (особенно мясо), желание съесть мела или нравится нестандартные запахи - пыль, краска, бензин, выпадают волосы, тусклая кожа, заеды и еще ооочень много.
сдайте анализы. максимально быстрый ответ, чо гадать.
автор Ашолюдискажуть • 25 августа 2023
Ответ дляsunholder
Не здавала аналіз, бо немає зараз такої можливості
автор Ашолюдискажуть • 25 августа 2023
Ответ дляПесиКот
Ну таких ознак немає, тільки з волоссям проблема, можливо у мене легка форма анемії? Бо аналізи поки що немає змоги здати
Sandra_6594• 25 августа 2023
Я знаю про таке, що білі віка очей та дуже світла мочка уха це ознаки анемії, наш педіатр мене так навчила спостерігати за дитиною