Файно Замало• Изменено 25 августа 2023
Забирати чи ні посилку?
Замовила мольберт для дитини. Домовились з продавцем спочатку за відому доставку, але там плюс комісія вийшло 200 грн доставка. На новій пошті сказали, що це товар габаритний і лише на грузове відділення можна замовити, тому ми з продавцем домовились вже за наложку. Але він упаковував не сам і пішов на пошту за 15 хвилин до закриття. В 7.50 прислав номер ттн з даними лише про відправника, нижче дані про отримувача і оплату закрив. Без 5 мені прийшло повідомлення з нової пошти про суму доставки 274 грн (70 грн сама упаковка). Для мене це дуже дорого….. я написала йому, що поки є час нехай забере посилку, ще ж там.. але він вже був не на зв’язку , до цього постійно на зв’язку був. Написав мені через 10 хв, що нова пошта працює до 8 і вже він нічого зробити не може. Але в подарунок поклав нові кисті. Не гарно було б його підставляти, але це великі кошти для мене, то забрати, щоб не підставляти в ущерб собі?( а з іншої сторони неприємно що закрив поле з сумою і даними і ігнорував час, коли ще можна було її забрати(
Додаю напруги• 25 августа 2023
Доречі, якшо це наложка, то порахуйте, нова пошта бере 2%+20 грн від вартості товару, вони додають цю суму до вартості товару. Покажіть ттн?
Файно Замало
• 25 августа 2023
Ответ дляДодаю напруги
Знайшла. То окремо йде від доставки. Сума грошового переказу. Дійсно, ще й там додана наложка.
короткопамятна• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Бажаю вам ніколи не мати покупців! З таким відношенням, що ви так обманюєте не хочеться вже нічого. Обіцяєте одну суму, потім рахунок інший. Жесть
А нічьо, що вартість доставки вам ставить Нова Пошта? І продавець відношення до доставки взагалі не має!?
А я вам бажаю мати хоч трошки більше розуму, він вам точно не завадить!
Додаю напруги• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Значить то за пакування. Скоріш за все поспішав продавець. Швидко віддав і скинув вам ттн, не дивився що там ще за упаковку нарахували. А сказав приблизно за доставку вам ціну і все
Бешене сарі• 25 августа 2023
Ответ длякороткопамятна
Я как то маме отправляла посылку приняли, посчитали, оформили я все оплатила, потом мама пришла забирать , а ей говорят с вас еще 35 грн , я охренела видите ли у них была перепроверка и в городе мамы в котором принимали решили, что офлрмлена цена неверно и досчитали)))) кипиша на нп я навела нормального, и дело не в 35 грн , а в том, что они ох...ие стали
Ms. Откровенность• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Не пройшло. Відміна в додатку. Домовились за наложку з такою ж сумою, а по факту вийшло більше
а Ви розумієте,що за наложку завжди виходить більша сума? Скількі коштує мольберт? там відсоток від вартості додають.
короткопамятна• 25 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
Да, я согласна, они часто дурят на стоимости. Я специально покупала коробки для упаковки именно по их размерам. Те, что 2 кг. Как-то отправила в своей коробке, поставила вес 2 кг. Смотрю в приложении, исправили на 2.4кг. И доставка вместо 70 грн.стала то ли 120, то ли 130 грн.
Но в этом же не продавец виноват. А по факту автор продавца кидает на доставку.
Най хоч раз• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Я не знала, що вона габаритна. Ми домовлялись за одне спочатку, а вийшло зовсім по-іншому(
А які розміри мольберту ви не цікавились при покупці?
Файно Замало
• 25 августа 2023
Ответ длякороткопамятна
Він був на пошті. З пошти сказав, що доставка обійдеться в 200, я не на його місці, щоб знати всі тонкощі. Він перепитав чи відправляти мені за 200, я перепитала чи повна вартість. Отримала відповідь так.
Нащо брати на себе таку відповідальність тоді??
Файно Замало
• 25 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
Чому не купили поблизу в магазині і зекономили б 270 грн
Бо протупила((( на жаль…. Дякую за підтримку
короткопамятна• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Так претензії Новій Пошті висувайте, не продавцю. Вони ж перевізники. Сказали одну суму, а порахували іншу.
Файно Замало
• 25 августа 2023
Ответ длякороткопамятна
Ну він оформив за таку ціну. Я потім спитала чому така сума, сказав подарунок поклав той… а чому збрехав не сказав(
Най хоч раз• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Коли людина каже, що всього 200 і ні за що платити не треба буде я вірю, а не додумую цифри. Нащо обманювати якщо ттн вже на руках? Чому одразу не сказати правду? Я б не погодилась на наложку якби знала це
Ви вперше замовляєте післяплатою?
Щастя-здоровля• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Чесно не розумію коментарів. По-людськи би хтось пояснив що і до чого…
Добре одна людина сказала, що упаковки такої як треба у продавця немає, то вже легше стає.
Вы думаете у каждого дома склад упаковочных материалов,или мольберт в пакетик?
Файно Замало
• 25 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
Ви вперше замовляєте післяплатою?
Так
Файно Замало
• 25 августа 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Коли людина на пошті оформляє. Якби це я відправляла я б сказала повну вартість бо я на пошті і все бачу! Це відбувалось там, а не вдома
Бешене сарі• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Боже, какая Вы противная и душная, ему могли сказать 200 и все, а потом добавить эти 70 грн, или Вы думаете мужик будет сильно вникать и вычитывать ттн. Ну или так здрасте, сколько будет стоить пересылка, здрасте 200 грн ок , а про упаковку н кто не сказал , ведь не спрашивали))))
Файно Замало
• 25 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
Ви прямо як на ресепшині в поліклініці))) приходите на консультацію, а вам кажуть «Чому 500 грн консультація ? Ця консультація в 500 грн це коли ти описуєш скаргу. А щоб подивилися це ще 200 грн, щоб лікар склав план лікування це ще 350, ви що не знали?»))) дивна ви
Файно Замало
• 25 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
А сколько же стоит новый такой мольберт, просто уже интересно
Паспортний стіл• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
А в чем тогда был смысл покупки б/у за эти же деньги или он какой-то особенный и редкий?
Файно Замало
• 25 августа 2023
Ответ дляПаспортний стіл
550 з доставкою б вийшло.. несуттєво дешевше.. а сам він дуже хороший, якісний, майже новий на вигляд! Дитині саме такий хочеться як у друзів, зручний дуже
Файно Замало
• 25 августа 2023
Ответ дляПаспортний стіл
А зараз розумію, що попала(((
Бешене сарі• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Так прежле чем идти в поликлинику платную прайс посмотрите , там все расписано )))
Яжемать Мне можно• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Так доставка и вышла 200 грн, 70 это упаковка! Вы дурочкой специально прикидываетесь? На НП свои требования по упаковке габаритных товаров. Они могут насчитать сумму уже после оформления. И продавец об этом узнает уже после того, как посылка уедет. Как же с вами сложно общаться.
Бешене сарі• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
Вот умеют люди удивлять вы покупаете мольберт за 350 , вам говорят пересылка 200 , а это уже 550 и вы такая ок, а теперь он Вам конечно на гривень 70-100 выйдет дороже нового ))) вот вас жаба за собственную жадность и пардон тупость и давит . Неужели нельзя было сразу купить ребенку новый мольберт и порадовать его ((((
Бешене сарі• 25 августа 2023
Ответ дляФайно Замало
А как вы ему краски , кисточки и холсты покупаете? Тоже подешевле ищите ?
Бешене сарі• 25 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Новый стоит 600 понимаете 350+200 =550...там видимо Вы правы все плохо и не прикидываються.