Домовилась з майстером. Ходила до неї в салон, в цей раз т.я. рано дуже, вона запросила мене до дому, адресу не сказала, я два дні працювала й не було часу навіть набрати, а зараз телефон майстера не обслуговується. Хто може допомогти з волоссям завтра рано Київ, Дніпровський район, Стара Дарниця
Кусман Сиру• 25 августа 2023
Наберите эту девушку, но завтра суббота, не знаю даже, будет ли у нее время(