Завжди недо...• 25 августа 2023

Мудрі мої порадниці, я знаю ви мене зупините

Сьогодні чоловіка др. 39. Ми разом 19років. 3дітей . Старша вже вчиться...
От Сьогодні поїхав святкувати. Він взагалі не п´є. Ну максимум раз два в рік. На своє др в тому числі. Поїхав з колегами, домовились вдома в неділю, з сім´єю.
Виїхали в кафе на озері. Там 4 продавці (жінки замужні) і 4 чоловіки майстри, ну і він.
Поїхали в 6 вечора.
Спиніть мене шоб я зараз не наярювала, дала людині відпочити. Він реально хороший чоловік, ніколи ні в чому не помічала, завжди додому вчасно, завжди на звязку, ніяких претензій.
Але ж мене гризе.. чого так довго , шо там можна робити, і тд
Їжак в панчохах• 25 августа 2023
Чому ви не там?

Нічна ненажера• 25 августа 2023
давайте так: 1 раз звоните и баиньки
буреЛОМКА• 25 августа 2023
А почему вы не с ним?Странно.
Гарантую неперелевки• 25 августа 2023
Мій завжди святкує окремо з колегами і друзями, я навіть не знаю чи бувають там жінки. Мене більше бісить, що коли вип’є, починаю надзвонювати серед ночі і розказувати, як він мене любить, і яка я найкраща. Спать лягайте краще))
автор Завжди недо... • 25 августа 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Чому ви не там?
Тому шо не спілкуюсь з його колективом. Він до мене не ходить на моє др на мою роботу
Марія В• 25 августа 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Не дивуйтесь потім
Їжак в панчохах• 25 августа 2023
Ну тожі вже дочекайтесь...
НЛОша• 25 августа 2023
Автор, напишите ему.
Надеюсь, что у тебя всё хорошо. Я ложусь спать. Целую.
И таки ложитесь спать.
ЯсноВидящая• 25 августа 2023
Зателефонувати один раз, спитати чи все норм, це ок.

неДоЖиру• 25 августа 2023
Думаете, вони прямо таким чином вирішили його привітати?😂 два рази на рік гуляти, то можна і пізніше повернутись. І хіба 11, то пізно?
Крапипопка• 25 августа 2023
Автор - звоните
Доверяй, но проверяй!
неДоЖиру• 25 августа 2023
Ответ дляКрапипопка
Автор - звоните
Доверяй, но проверяй!
А він такий - люба, зараз з катюхою кінчу і передзвоню)) так, це мене досі нема, бо я тут на всіх підряд скочив😂
ТаЕщеОптимистка• 25 августа 2023
Слухайте, а чого ви боїтеся? Що він вас покине? Що він переспить з кимось з тих продавщиць? Ну не з майстрами ж? Якщо у вашій сім’ї не все добре, то неважливо де ваш чоловік знаходиться, бо для того, щоб вам зрадити, йому не потрібно їхати на річку з алкоголем та іншими людьми, йому достатньо в час коли ви думаєте, що він працює, комунікувати зі своєю коханкою. Більше того, чоловіки якраз так і роблять, бо підставлятися в компанії Про яку ви в курсі де, що, з ким — це зашквар або для зовсім ідіотів, або для тих кому жінка абсолютно фіолетова і публічні історії вже не лякають.
Тому видихніть і якщо підозрюєте чоловіка у зраді, то пильнуйте за ним в його робочий час, а не в час його відкритого відпочинку. А ще краще, якщо ви зрозумієте, що ніяка в світі сила не здатна втримати людину, яка хоче припинити стосунки, аби їх не припиняти. Всі сумніви — це про історії коли таке бажання неоформлене у рішення. Якщо ви підозрюєте, що ваш чоловік на межі такого рішення, то ваші дзвінки точно його пришвидшать. Тому зупиніться! Якщо підстав підозрювати чоловіка немає, то поставте себе на його місце і не гризіть людині голову. Врешті, ви саму себе підставляєте такою поведінкою і даєте йому привід вважати вас схильною до зради, особливо якщо він не схильний. От ваша поведінка якраз може його на цю думку і наштовхнути.
Бджолина королева• 25 августа 2023
Ви пишете, що все у Вас з чоловіком класно, але при цьому боїтесь своїм дзвінком зіпсувати йому відпочинок. Значить не так уже і класно все. Коли в стосунках все добре, люди не бояться один одному писати/дзвонити
На_оба_рот• 25 августа 2023
Та все ок. Я і сама би деколи хотіла собі розслабитися, не думати про обов´язки. В кожному колективі свої жарти приколи. 23 год не так і пізно. Я на корпоративах засиджувалася і до 2 год, лишалася ночувати у співробітниці, ми сплєтнічали і обмивали кісточки начальству. Чоловік все рощуміє, сам каже, що радий за мене, є можливість потусити, хочеться почувати себе молодими. Нам по 40
Життє Бентежне• 25 августа 2023
Набрать и спросить все ли ок и попросить открыть своим ключом по возвращении домой потому что вы ложитесь спать. Но названивать, как вы пишите, конечно не надо! Что именно вас беспокоит? Уже 11, ком час с 12, скоро будет дома ваше сокровище
Вельшановна• 25 августа 2023
А комендантської години у вас немає? Де він ночувати збирається?
Якось так і живу• 25 августа 2023
Ну таке дивне відчуття від теми. День народження чоловіка, але він хоче святкувати його з колегами, а не сім´єю. Автора навіть не запросив, святкує з якимись продавщицями.
Автор боїться йому звонить.
Таке шось
Крапипопка• 25 августа 2023
Автор, заоните!
Скажите, что подумали, вдруг у мужа телефон разрядился и сами решили позвонить!

Життє Бентежне• 25 августа 2023
По ходу автор уехала на озеро в кафе)
Кондуктор маршрутки• 25 августа 2023
Авторе, у вас є хоббі, своє життя ? Подивіться фільм, зробіть манікюр, почитайте книжку... Чого ви так за чоловіком труситеся наче мала дитина. Мене б такі відносини душили б
Якось так і живу• 25 августа 2023
І не кажіть мені, що ’з сім´єю у неділю’. Бо важливий саме цей день - день народження. Саме в цей день хочеться бути з найріднішими.
А в неділю, через неділю, то вже виставляються, а не святкують.
І навіть коли дружина колег не знає, то це був би добрий привід їх познайомити, якщо вже ті колеги чоловіку такі цінні
Готова до другої• 25 августа 2023
Ой мля захочеш. Трахнутся трахнешся где угодно ) я б не звонила ) я когда работала то отмечала исключительно коллективом ) ну это нормально было так принято у нас было
Суцільна зрада• 25 августа 2023
Розслабтеся. Чому бути, тог не оминути )), то чого зайвий раз витрачати сили? )) Жартую. Я сама ревнива, але ніколи не писала і не дзвонила зайвий раз. Мої дзвінки нічого би не змінили.
Бджолина королева• 25 августа 2023
Не розумію навіщо такі стосунки, в яких боїшся поворохнутись, щоб не дай боже бусічкі настрій не зіпсувати.
НЛОша• 25 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
По ходу автор уехала на озеро в кафе)
Точно 😂
Кстати у меня с моим мужем начались отношения с секса на корпоративе. В то время мы оба были в браке более 15 лет.
Но как мы оба поняли позже , нормального брака не было ни у него, ни у меня.
Так что, когда в семье всё хорошо, даже по пьяни налево никто не ходит.
Якось так і живу• 25 августа 2023
Ответ дляНЛОша
Точно 😂
Не хочу быть Бабой Ягой, но у автора разве все нормально? Дни рождения хотят праздновать с теми, с кем комфортно, кто не будет одергивать ’Вася, шо Ти робиш, люди дивляться’. И это, к сожалению, не жена, а продавщицы.
Он как будто год в рабстве, а в День рождения ему дают вольную.
И даже тут барыню нужно сдержать, чтобы она не взяла в руки кнут.
НЛОша• 25 августа 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Возможно так, а возможно автор просто тролль.
Но нам же всё равно.
автор Завжди недо... • 25 августа 2023
Ответ дляМарія В
Не дивуйтесь потім
Ну не смішіть
Прямо всі ходять до своїх чоловіків на роботу?
Я вже 5 роботу за життя поміняла
І на жодній! Не святкували парами
автор Завжди недо... • 25 августа 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Ну різні бувають обставини? Наприклад старша донька пр їде в неділю
Я сьогодні на роботі до 8 вечора
Менші з бабусею в карпатах- завтра повертаються
Саме сьогодні сімейне святкування зручно, правда?