Файна_зупка• 26 августа 2023

У Вас получилось сделать полную отмену

рашкиной«культуры» в своей жизни, интересуют русскоязычные области. Больше не смотрите никогда никакие фильмы, музыку, книги? Получилось ли у вас от всего этого избавиться? Даже например, музыку тех кто поддерживает Украину там БГ, ДДТ, Земфиру, Б2? Поделитесь своим опытом :(
makeup and hair• 26 августа 2023
Ответ дляничевока
Так, принципово) навіть тих кого дуже любила і знала на пам´ять. Молодість, але ні...
Відкрила купу класного українського, фільми на рєзці. Сама почала тільки українською спілкуватися. І Києві багато хто з моїх знайомих перейшов, малий 5 років знає що не можна дивитись Пашу і Валєру, бо не треба монетизувати дрисню
Паша и Валера из Украины.
Filomena• 26 августа 2023
І що саме цікаве, що думаючі росіяни зараз читають не Пушкіна чи Достоєвського, а «архіпелаг гулаг» Солженіцина.
navang• 26 августа 2023
Ответ дляМолчавочка
Фильмы, музыка, книги только на русском. И не собираемся отказываться.
ого, а че так категорично?
я хоть на обоих языках, если переводные - стараюсь с украинскими субтитрами, а не с русскими, книги тоже читаю и так и так
Vlada-Maria• 26 августа 2023
Ответ дляУгги в горошек
підтримую вашу думку.
я зі східної області України, але знаю, що і з заходу також багато на фронті.
тому оці ’’ваюєт только васток, а запад сідіт в норє’’ - росіянський наратив.
і тут або автор того посту попалася на цей наратив, або ботяра.
або таке вроджене і навіть москальські бомби на голови таким мізки не вправили
Vlada-Maria• 26 августа 2023
Ответ дляnitka83
Так. Ця передача на той час унікальна була, я теж її дивилась постійно!
теж пам’ятаю її
Anna-705s• 26 августа 2023
Я никогда и не смотрела их фильмы. Как это Г вообще можно смотреть.
Музыку раньше слушала. Есть хорошие исполнители. Сейчас ничего не слушаю.
Юлия_Юлия• 26 августа 2023
Фильмы русские не смотрю уже очень давно. Музыка как-то сама собой ушла. Вообще до войны я постоянно слушала попсу чаще всего русскую - потом как то само собой ушло это. Оставалась одна Дубцова - её песни о женской грусти как-то много лет откликались во мне. Но сейчас из плей листов ушла и она. Даже русские песни наших исполнителей сейчас раздражают почему то. Русский язык тоже бесит. Хочу, чтоб запретили этот язык везде и всюду!!! Тогда и я со спокойным сердцем перейду на Украинский!
Businka_05• 26 августа 2023
Ответ дляЮлия_Юлия
Вам кто-то мешает перейти сейчас на украинский? Или обязательно нужно всем запретить, чтобы вас жаба не давила, что перешли?
Юлия_Юлия• 26 августа 2023
Ответ дляBusinka_05
Я в Запорожье живу. И много лет нам внушали и навязывали русской язык. И хотя я знаю укр язык в совершенстве, свободно общаюсь на нем по работе, в гос органах и в сфере обслуживания - но все таки русскоязычное окружение сбивает меня перейти полностью в повседневном общении на Украинский. К сожалению!
Businka_05• 26 августа 2023
Ответ дляЮлия_Юлия
Кто вам сейчас ’внушает’ русский? Извините, но ваши комплексы - ваши проблемы. Вы хотите прогнуть окружающих, чтобы вам было комфортно говорить на украинском?! Может тогда украинский - не ваш язык? 🤷‍♀️
Юлия_Юлия• 26 августа 2023
Ответ дляBusinka_05
Бред не пишите! Заздалегідь дякую
Юлия_Юлия• 26 августа 2023
Ответ дляПьяная вишня
Я зараз в ЗУ. Ви не праві. Багато звідти воюють. Похорон у місті майже кожного дня.
Я жила 10 місяців у Львові як ВПО з кінця березня 2022. Майже кожного дня на площі ринок були похоронні процесії. Від воєнного храму ховали наших захисників. В центрі міста люди стають на коліна, віддаючи шану хлопцям. Також була на Личаківському кладовищі у Львові. Найболючіше місце..
nataangel• 26 августа 2023
Так
nitka83• 26 августа 2023
Ответ дляFilomena
Просто цікаво. Хтось може написати конкретний список рос культури без якої жити не може?
Я особисто не вірю, що хтось регулярно перечитує Достоєвського чи лермонтова.
Радянські фільми? Після прочитаних Тигроловів, приходить розуміння, що це повний фарс. І так з усим: фарс, понти, пропаганда, імперськість.
Є звісно більш пізні, але той же боярський чи Міхалков просто перекреслює весь свій «талант» життєвими цінностями.
Доліна, безрукий, Джигурда?
Що там такого цінного, що можливо відпустити і пройти повз?
Нічого.
Я одна з тих, хто багато читав Достоєвського, в старших класам, 98, 99 рік і Булгакова в той же час. Зараз нудить. Розумію, що в багатьох країнах це вивчають, особливо в поліцейських вишах, але мене як відрізало. А тоді читала ночами, в захваті була!
Rey_555• 26 августа 2023
Для мене майже нічого не змінилось. До війни читала книги і дивилась фільми лише українською. Так, було кілька винятків, коли книги чи фільму, які мене ну ДУЖЕ цікавили не було в укр. перекладі - то дивилась на рос. Зараз - ні. Фільми російські це десь на рівні з фільмами Болівуду. Тому їх і їхніх серіалів не дивилась. Музику теж не слухаю принципово (колись слухала, але після війни відвернуло на 1000%)
AstoriaT• 26 августа 2023
Так. Книги не читаю, канали/ фільми не дивлюсь. Музику їхню виключила. Це було неважко при бажанні
Rey_555• 26 августа 2023
Ответ дляЮлия_Юлия
Переходьте, будь ласка, на українську!) Знаю, це складно. На колишній роботі колега переїхав з Запоріжжя на час війни до Львова. То казав, що на жаль, раніше в Запоріжжі косо дивились на україномовних тому розмовляти українською там було трохи проблематично. Але невже зараз ситуація зовсім не змінилась? :( Розповідав ще, що у ВУЗах теж викладають на 99% російською (він не так давно закінчив ВУЗ), це дуже сумно
nitka83• 26 августа 2023
Ответ дляRey_555
Ну не кажіть, Болівуд іноді класно знімає. Якось з дітьми натрапили на індійську казку, відірватися не могли 2 години, це при тому що хлопці не люблять отого пісні, танці, любов, сльози. Дуже якісне кіно було)
Rey_555• 26 августа 2023
Ответ дляnitka83
Так, Ви мабуть, праві. Не хочеться індійський народ порівнювати з смердючими орками. Я думаю, що індуси значно людяніші і нормальніші.
nitka83• 26 августа 2023
Ответ дляRey_555
Вони ні на кого не схожі. Але вплив рашки там великий. Дивилася передачу, там всюди рулить нац.культура. Індійські танці, пісні, фільми, страви досі найулюбленіші. Європейська, американська культура мало приживається. І нац. вбрання найпоширеніше. В дечому нам дійсно з них варто брати приклад)
Filomena• 26 августа 2023
Ответ дляnitka83
Я не говорю, що його читати не можна чи навіть, що він поганий. Я не вірю тутешнім плакальщицям, що вони його перечитують кожен тиждень чи хоча б раз на рік, щоб так сильно страждати.
Є тисячі книг, що не осягнути за життя.
Я зараз Сад Гетсиманський намагаюсь дочитати і не можу, бо досить складне чтиво для осягнення всього лицемірства в якому ми жили.
Тому дивує, що хтось не може розлучитися з одними і тими ж творами все життя.
Недавно Марусю Чурай переслухала( бо сидіти з книжками ніколи), то досі під враженням як передана глибина почуттів.
Leka_Leka• 26 августа 2023
Мне были не интересны русские писатели, но я читала на русском мировую литературу. Я и сейчас пишу на русском. Не любила их фильмы и музыку, у меня нет эффекта отмены, поэтому совру что как отрезало, это было и до войны, В 14 году как отрезало от запчастей, техники сделанных в раиссе
nitka83• 26 августа 2023
Ответ дляFilomena
Є тисячі книг, що не осягнути за життя.
Абсолютно згодна. Я до того, що багато чого, якби не школа, і до рук би не взяла. І спокійно б прожила. Мене ще з 2014 року почало відвертати... знали б Ви, скільки я тоді наслухалася від сусідів і знайомих, що це внє палітікі і вєлікая культура. З деякими розсварилися, аж гай шумів! А кожний день білборди з хлопцями Герої не вмирають, і похорони в церкві проти мого провулку... зараз ці люди згадали, що українці і поїхали по Європах. І знову постять спорт внє палітікі, про бідних росіянських спортсменів, і ніде ні слова про Україну. Ніхто не працює, на пасобіях страждають від нєсправєдлівості
Soufit• 26 августа 2023
Ответ дляmamaМия
Антипович, Марія Матіос, Андрій Кокотюха, Іларіон Павлюк «я бачу вас цікавить пітьма»
Дякую! В мене сестра Марію Матіос любить читати
Irusik-0874• 26 августа 2023
музыку, фильмы не слушаю, не смотрю.
Imann• 26 августа 2023
Ответ дляnitka83
Вы сейчас серьёзно? Люблю, когда люди пишут такие интересные вещи
Индия - бывшая колония, настрадавшаяся от колонизаторов. И... обожают все английское, язык в том числе. Вы там даже журнал не купите на хинди, разве что сельский листок. И вся элита говорит на английском, даже дома между собой стараются.
Национальный одежда для девочек, потому что яркая и красивая. Парни в джинсах, футболках и бейсболках.
Imann• 26 августа 2023
Ответ дляRey_555
Ну да, всего лишь в первой пятёрке стран по количеству изнасилований, особенно групповых
Oasis in the Desert• 26 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Однозначно! А Пчілка! Вона шикарна!
Цвєтаєвої для мене щось огидно-бридке.
Кончена
Може, хтось інший кончений?🏆😉
Sanechko• 26 августа 2023
Ні.
Але слухаю та дивлюся лише тих, хто проти війни.
Хоч і в Україні багато @імна.
З останніх- Бистряков ,наприклад.
Для мене шок його проросійська позиція
nitka83• 26 августа 2023
Ответ дляImann
Я серйозно. Дивилася дослідження музика, танці, їжа, кінофільми. Про мову в передачі скромно промовчали. І дослідження було серед простих людей, бідних і за межою бідності, не серед еліт. А таких майже вся Індія. Еліти логічно, що все буде англійське.