Свисток ля-минор• 26 августа 2023
Концерт Півоварова з оркестром. Це щось неймовірне!
Вийшла на ютубі повна версія кілька днів тому. В навушниках я просто відлітаю. До чого талановитий артист. Як це красиво, потужно, феєрично.
Мабуть, зараз це артист номер ОДИН в Україні. А з оркестром всі ці україномовні пісні звучать неймовірно.
Мрію сходить на отакий концерт.
Хто був?!раніше я щось не звертала увагу на цього артиста. Саме зараз він відкрився.
Доречі пісні російською об´єктивно не звучать
Мрію сходить на отакий концерт.
from Ukraine• 26 августа 2023
Я також дуже хочу на концерт але чоловіку не подобається( одна не хочу
Перша на селі• 26 августа 2023
Я года три назад была на его выступлении. Так он был такой весь гордый и грубый. Требовал чтоб громче хлопали. В конце сказал, что никому билеты на следующий концерт не подарит, т к публика была неактивной) и все с такой притензией. Но песни его любим давно и всей семьей.
Свисток ля-минор
• 26 августа 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Підемо вдвох)
Обнимашкина• 26 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Я уже старая, 35 годиков, не знаю кто это)))
Мені 43, знаю, хто це й була на концерті. Він справді неймовірний, згодна з автором
Колгоспниця• 26 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Жах. Мені 65 і я знаю, що Артем - золота дитина!
Скляна миша• 26 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Мне 37, немного слышала,но честно,вы ничего не потеряли, хороший мальчик,но никакого выдающегося таланта нет
Как нефиг делать• 26 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Мені 50, я не стара , знаю хто це і мені подобається дуже
from Ukraine• 26 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Підемо вдвох)
Якщо в Києві буде я тільки за)
Свисток ля-минор
• 26 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Послухайте! Вас сподобається. Саме цей концерт не може не сподобатись
Туся муся• 26 августа 2023
Ответ дляОбнимашкина
Пойду тож теперь погуглю)
Свисток ля-минор
• 26 августа 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Якщо в Києві буде я тільки за)
Я вас запрошую! Я весела, буде круто
Познайомимся перед концертом за рюмочкою чаю
Дюймовочка• 26 августа 2023
Погоджусь з Вами. Чула окремо ’Маніфест’ і ’Там у тополі’- прям до мурах. Повну версію концерту обов´язково послухаю на днях.
Артем дуже виріс, неймовірний артист💛🩵
Туся муся• 26 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Послушаю, спасибо) а то вон меня за незнание задизлайкали уже
Свисток ля-минор
• 26 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Артем дуже виріс, неймовірний артист💛🩵
Треба обов´язково в навушниках. Це різні відчуття
Незламна Україна• 26 августа 2023
а я люблю его еще со времен dance party dance dance. была на их выступлениях несколько раз. такая энергетика) пел и поет супер. н ораньше был рокешный самобытный) а ща звезда)
Столічна штучка• 26 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Я с вами понятия не имею кто это) Погуглила и все равно не знаю, морда противная)
Столічна штучка• 26 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Ну треш...Как такое может нравится? Но сейчас тут конечно нападут...
from Ukraine• 26 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Я вас запрошую! Я весела, буде круто
Напишіть в лс)
Свисток ля-минор
• 26 августа 2023
На концерті не видно, але в нього два таких крутих беквокалісти.
Такі харизматичні і красиві хлопці.
Пісні ОЧІ не було на концерті, лайв версія на радіо така класна. Оті хлопці мене зводять з розуму))
Такі харизматичні і красиві хлопці.
Обнимашкина• 26 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Что у человека должно быть голове, чтобы написать, что у другого человека морда, да ещё и противная
Свисток ля-минор
• 26 августа 2023
Ответ дляFilomena
Дайте посилання.
Насолоджуйтеся.
Може хтось вміє вставити відео концерт. Я не вмію
Столічна штучка• 26 августа 2023
Ответ дляОбнимашкина
Пишу как вижу, мне антипатичен. Ни внешне, ни творчество. А что уже все, нельзя? Надо чтобы нравилось всем)?