Околовита• 26 августа 2023
Де взяти сил добути до середи
У мене в батьків дуже тяжкий характер. Приїхала допомогти з городом. Квитки назад в мене аж на середу. Хотіла ж як краще, більше допомогти. Вчора посварилися на рівному місці. Ну те, що я невдячна дочка то для мене не новина. Так вона ж тепер не розмовляє і демонстративно надута. Атмосфера що ..... Ще й з дітьми я приїхала. Сама б ще вчора псіхонула і поїхала. Один квиток простіше знайти ніж 3.
На роботі п...ц, в особистому п...ць ще й тут
Хочу в БАНю• 26 августа 2023
Ответ дляОколовита
Я пару тижнів стримувалася. Вчора накипіло.
Вы ещё и несколько недель там?
13чудоСВЕТА• 26 августа 2023
Автор, нарешті настав момент коли ви отримаєте користь від дітей у вигляді друга і любові. Ідіть їх обніміть полоскочіть і ідіть гуляти, покажіть їм будівлю школи де навчалися, поїжте морозива.
Хочу в БАНю• 26 августа 2023
Ответ дляОколовита
От і я не знаю. Все дитинство пахала на городах. Вчилася, приїжджала на день, вигрібала срачі. Бо молодша сестра ж вчиться. Їй ніколи і вона маленька. Коли в декреті була , то знову приїжджала консервувала, полола ті городи. Ми їх не брали ніколи ( гроші, побутова техніка.
І все рівно я не така. Я вже давно думаю про те, щоб поїхати, змінити номери телефонів і ніколи ні з ким не спілкуватися. Можливо воно так і зроблю
Ишак какой-то, а не женщина... Другая бы давно выводы сделала, а Вы опу рвёте, ещё и детей туда попёрли...
Спасу мир• 26 августа 2023
Ответ дляМолчунья
Можно не проявлять инициативу и не брать с огорода, все покупать, а нет, ездит, сумки тягает от родителей регулярно.
Так потому что Вы ж наверное эти сумки сами втюхиваете, а если не берут, то заставляете, долбите мозг и манипулируете. Иначе если не будут брат, как Вы чувство вины навесите, что мать пашет, а ты тварь неблагодарная?)
Кондуктор маршрутки• 26 августа 2023
Ответ дляОколовита
В неї навіть якщо попросити - буде ходити дутися. Це ще добре що з дітьми розмовляє. То бувало зі мною посвариться, хлопці ’ бабуся’ , а вона мовчки відвертається
Вам треба працювати з психологом. Бо мало того шо ви дурна, то ше й дітей у цю деструктивну історію втягуєте. Дітей би пожаліли.
13чудоСВЕТА• 26 августа 2023
Батьки завжди були такі, ви просто забули живучи далеко, вони уже старшого віку і не зміняться, змиріться що вони такі важкі у спілкуванні.
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Оооо, як це мені знайомо))) в таких випадках не звертаю уваги і роблю свої справи що запланувала, по дому чи городу, так за роботою і дні швидше минають. Завтра неділя, в понеділок свято, забирайте дітей йдіть купатись чи гуляти кудись, можливо знайомі якісь ще ваші там є, можна шашлик (пікнік) організувати.
вибачте, а яке свято ?
Коржик• 26 августа 2023
Ответ дляОколовита
Поясніть дітям, що то старече слабоумство, коли мозок стає в‘ялим та атрофується. Не сприймайте дуже гостро. Просто як до хворих літніх людей.
Кондуктор маршрутки• 26 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
вибачте, а яке свято ?
Нічого собі, у вас за ніч буква і на клавіатурі намалювалася чи шо то коїться?
Молчунья• 26 августа 2023
Ответ дляОколовита
Знаєте, іноді їдуть допомогти бо люблять батьків.
Так любят, что на форуме на всю страну обсырают?
Кондуктор маршрутки• 26 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
яка буква тут укра1нська ?
Я про загальну тенденцію, шо змінилася мова написання коменту, а раніше роками вам заважала відсутність букви і)
Околовита
• 26 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Добре що ви розумні
Ответ дляChaterbox
Чого вони такі? Забрала до себе з Краматорська, живе вже 1,5 роки, морда ( соррі)весь цей час перекошена в неї. Вчора купила на 200 грн 3 трусів їй класних, приношу, мені, тю , ого, я в секонді за 7 грн купила(((.
це просто люди такі. завжди шукає де її можуть скривдити, в будь-чому.
колись поміняв їй унітаз, цілий день вбив на це, а вона і каже подругам, що це вже ’вони’ під себе ремонт роблять, чекають, коли помру. от тоді я навіть лампочки перестав міняти і приїздити взагалі. якщо і буваю в рідному місті, живу в готелі
Ответ дляКондуктор маршрутки
господи, я вам могу кучу скринов сделать, где я писала на украинском, но русскими буквами. без и, е, йи и апострофов. как достали уже мовносрачники.
Мрії у вирії• 26 августа 2023
Ответ дляОколовита
Добре що ви розумні
Я б не выдержала до среды. Хоть такси, хоть как. Вариантв всегда можно найти.
Чарівна патика• 26 августа 2023
Ответ дляОколовита
Зверніться до психолога, автор.
Ви намагаєтесь їх любов заслужити, якої ніколи не було і вже не буде. Ви все одно будете поганою, що не зробіть їм.
То нащо це вам подумайте? Пахати на тих городах...
Околовита
• 26 августа 2023
Ответ дляішо
Шкода що в селі унас немає готелів(
Околовита
• 26 августа 2023
Ответ дляМрії у вирії
Пішки 300 км пішли б? З дітьми
Околовита
• 26 августа 2023
Ответ дляЧарівна патика
Зверніться до психолога, автор.
Та я вже вчора сеанс ’ психотерапії’ отримала. Якщо й заїду колись, то хіба буде з ким на пів дня. В мене це рішення давно зріло. Потрібно було точку не повернення
Молчунья• 26 августа 2023
Ответ дляСпасу мир
Та пусть не приезжает, не умрем, соседи помогут, но нет, едут, зачем?
Чтобы потом полоскать наши трусы на советчице?
Околовита
• 26 августа 2023
Ответ дляішо
можна просто не їздити, витратити цей час на себе, просто полежати на дивані із задраними догори ногами, це теж корисно
Я ще з кумами та подругою зустрічалася.
НеКонец-Света• 26 августа 2023
Ответ дляМолчунья
А вы наши с соседями полощете.
ШанельКуКу• 26 августа 2023
Ответ дляМолчунья
А иначе б не ездила помогать😆
И такие оказывается есть, по себе судите? Я от родителей не брала ничего, но помогала всегда
Молчунья• 26 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
А вы наши с соседями полощете.
Ну вы ж не такие, как мы, вы ж святые🤦♀️
А переплюнули нас в масштабах полоскания.
Молчунья• 26 августа 2023
Ответ дляШанельКуКу
И обсырали на советчице?
ШанельКуКу• 26 августа 2023
Ответ дляМолчунья
И обсырали на советчице?
Вы пример людей с особой логикой, от таких подальше нужно держаться. При чем здесь ваше продолжение? Я написала вам, что многие дети помогают родителям просто так, не за что-то, а чтобы спина меньше болела, чтобы отдохнули больше
НеКонец-Света• 26 августа 2023
Ответ дляМолчунья
Да, мы святые, на огороды давно не ездим. Чего вы хотели, того и добились, стойте раком на огороде сами. Только почему-то ко мне мои дети едут с удовольствием.
Молчунья• 26 августа 2023
Ответ дляШанельКуКу
Ну не всем же быть с примитивной логикой, кому-то надо быть с особой.
Приехать помогать от большой ’любви’ и тут же полоскать родителей на всю страну на форуме, подальше лучше быть от такой ’заботы’.