Retu• 26 августа 2023

Рашисты убивали украинцев во время второй мировой войны

Зачем? Объясните мне, зачем рашисты убивали украинцев, если во время войны мы были вместе против немецких нацистов. Натолкнулась на пост про Демьянов Лаз, загуглила, таки да, место массовых расстрелов.
Mariya Prokhorova• 26 августа 2023
Ответ дляPrervana
Ну так все ж курица, да?
https://life.pravda.com.ua/society/2018/09/6/23303...

А за законом логіки , ви навіть можете це прочитати , слова впливають на мислення людини ! Російською мовою говорють 140 млн і більшість з них сьогодні неадекватні зомбі
--Елена--• 26 августа 2023
Ответ для vihola
Тобто, влаштовувати геноцид, вбивати незгодних щоб вижити і відбудуватись вже передумали?

Писали єдиний спосіб, інших не знаєте.
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
Та їм пофіг. Бо вкрадене то ж державне. Немає сенсу говорити про те що ,то й була чиясь кров. Бо вона наразі не голодна і пофіг ,що саме її батько без докорів совісті забрав у власність те ,що у когось відібрали.
Кров лилася тільки росіська , відбудували нам в Україні тільки росіянці , а до того українці сиділи на пальмах і чекали , коли прийдуть святі росіянці і навчать нас жити
--Елена--• 26 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Дуже доречна відповідь. Суцільно патріотично звинувачувати всіх навкруги ,та не бачити що коїться під носом. До чого ви взагалі це пишите? Щоб що?
vihola• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
Знов тесаме. Якщо про минулий час ,то відповідь така. Я не виправдовую жодних кривавих вчинків ні того часу не теперішніх. Небуло тоді можливості збирати донати, відбирали силою. Наразі те саме ,чи ні? Які шляхи були тоді? Чим кормити армію? Чому ті ,хто зараз в країні не віддають останній шматок хліба до армії? Це прості та дуже загальні питання. Я ще раз наголошую ,я жодного разу не виправдовую жодної війни. Та те що саме сьогодні відбувається страшніше тих часів набагато.
«Голодомо́ри в Украї́ні— неодноразова масова загибель людей від голоду на території УРСР, спричинена зумисними діями сталінської влади і спрямована на геноцид корінного населення. Найвідомішим і визнаним на міжнародному рівні голодомором є масове вимирання українців у
1932—1933 роках. Визначення «голодомор» вживається також для голоду
1921—1923 та
1946—1947 років.»

А тепер розкажіть навіщо парашинці морили голодом українців, щоб яку армію нагодувати? в 30-ті, 20-ті роки, після 1945 року?
Навіщо відібрали в українців майно, землі, коли окупували після жовтневої революції?

Не могли вижити? То це їхні проблеми.

А якби не розстріляли нещасних увʼязнених, про яких мова у темі, коли відступали, теж би не вижили? А що вони взагалі робили на заході України?
Де москва, а де Івано-Франківськ.
Mariya Prokhorova• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
Що коїться під носом ? То що зараз виходить на поверхню злочини ссср ?
vihola• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
Удалено администрацией...
Були інші шляхи, сидіти параші на своїх болотах і в Україну своє рило не пхати.
--Елена--• 26 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви що з минулим зовсім ніколи не розійдетесь? Що було загуло. Під носом Вас все влаштовіє? Тут і зараз? Нахрен вам те що колись було? Його вже немає ,як і Ваших власних висновків з нього. Сьогодення повинно бентежить.
Mariya Prokhorova• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
Ви , взагалі не розумієте , що без знання минулого не буває майбутнього !
Злочини ссср треба засудити , комуністичну ідеологію , як і фашистську під заборону по всьому світу бажано , бо ці ідеології приносять тільки горе
vihola• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
Ні, не загуло.
Парашинці якими були такими й залишились.
Вони прагнуть крові, хочуть здирати шкіру, пороти животи, виколювали очі.
Про це не можна забувати нікому ніколи!
--Елена--• 26 августа 2023
Ответ для vihola
Ну нарешті. Рзкажіть будь ласка. Чим же ми так недогодили цім сусідам ,що вони в супереч всім законам логіки і політичного сусідства вирішили отак одним махом знищити нас ,ризикуючи при тому всім ,своїм народом ,своїми ресурсами,своїми економічними і політичними зв´язками? Тобто от так от раз і безглуздо проти всіх?
сладкий_ноябрь• 26 августа 2023
Ответ дляRetu
Для чого?
Для того щоб знищити націю, культуру, мову, звичаї і тд.
Prervana• 26 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova

За риииибу грооооші

Я уже всячески намекнула, что диалог зашел в глухой угол. Но нет
Mariya Prokhorova• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
Ви розумієте , що імперія живе поки вона розширює свої кордони !
путлер пішов війною на нас , ми не можемо залізти в його голову , думав він чи ні , що ця війна зробить пробоїну в його тітаніку , а політичні зв‘язки виявилися не такими міцними , як він сподівався
--Елена--• 26 августа 2023
Ответ для vihola
Ні, не загуло.
Про це не можна забувати нікому ніколи!
Так. Але ,чомусь пам´ять у Вас трохи вибіркова. Бо тоді саме Германія була ворогом? А ні. Лише ж совеєти.
vihola• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
Своїм існуванням.
Де російська орда-нема ніякої логіки.
Це деструктивне утворення.
Країна, народ, які без насилля не можуть жити.
Як ви вище писали вижити.
Їм для виживання треба обʼєднуватись, вбивати, красти чуже майно, тоді почуваються великими та могутніми.
Коли їхні ракети за мільярди летять сусідам на голови, не помічають, що самі живуть в деревʼяних дірявих ізбах та ходять на ямку срати.
Mariya Prokhorova• 26 августа 2023
Ответ дляPrervana
За риииибу грооооші

Ви прочитали статтю , там є відповідь на ваше запитання
Mariya Prokhorova• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
ссср і фашистська Германія , ці дві країни винні в розв“язанні Другої Світової війни ! Є пакт ребінтропа - молотова , до нього є додаток мапа з розділу Европи між двума диктаторами ! Тому і пішов в 1939 на Балтію та Польщу !
сталін сам хотів напасти на німців історики вже і дату кажуть 17 липня , але гітлер його опередив , ще і фраза була в совєт інформ бюро ’ про вероломний напад ’
Так що минуле треба знати
--Елена--• 26 августа 2023
Ответ для vihola
Своїм існуванням.
Де російська орда-нема ніякої логіки.
Це деструктивне утворення.
Як ви вище писали вижити.
Все ,мабуть немає сенсу далі в діалозі ,бо пояснювати що ті ,хто живе в дерев´ яних домівках зовсім нічого не вирішують . Бо потрібно довго роздивлятись крок за кроком дії тих ,хто саме щось вирішує ,а це вже інша бесіда.
vihola• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
Ваша памʼять взагалі пропонує геть все забути.
А моя памʼятає злочини парашенців, бо вони досі тривають в реальному часі.
Досі ніхто не покаявся, не спокутував, не визнав.
Навпаки продовжують вбивати, грабувати, брехати.
Бо їм треба, як ви вище написали для виживання.
Mariya Prokhorova• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
Так , як вирішувати вони ’маленькі люди ’ , як запитати чий Крим ? То він ісконоруський , в груди себе б‘ють (
--Елена--• 26 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так що минуле треба знати
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 26 августа 2023
Ответ для vihola
Ви ж бачите , німцям то не можна забувати , а то що ссср вбивав і морив голодом власних громадян , то можно забути і не згадувати
vihola• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
Вони можуть не лізти в чужу країну, можуть не бути вбивцями і ґвалтівниками.
Можуть не підтримувати «сво» та хуйла.
Можуть знести свою злочинну владу.
Mariya Prokhorova• 26 августа 2023
Ответ для--Елена--
Удалено администрацией...
Так ось , як раз в російськіх школах і не кажуть , що ссср винен в розв‘язанні Другої Світової війни
Мені в совєцькій школі також про таке не розказували , я як раз сама читаю і волосся дибки встає від тіх жахів , яки відубувалися при совєтах
Mariya Prokhorova• 26 августа 2023
Ответ для vihola
Можуть не підтримувати «сво» та хуйла.
Можуть знести свою злочинну владу.
Правда в тому , що більшість росіянців підтримує пуйла , як що його не стане завтра плакати будуть ще за ним