Деловитая• 26 августа 2023

Чи модні зараз такі туфлі?

Вийшла на роботу , потрібно взуття на осінь , щоб було стильне і зручне. Побачила такий варіант, сподобався. Можна брати чи шукати інші варіанти ?
Завжди недо...• 26 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
фото
Да уж

Завжди недо...• 26 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
Очень даже зря. Отличные кожаные шлепанцы, а без лямки сверху стройнят ноги. Я в них могу ходить целый день. В жару самое оно
Ну если Вам нужно строить ноги)
ЖаннаНеАгузарова• 26 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
фото
Ну это я бы и даром не взяла. И даже если бы мне заплатили.
Леди_в_ночи• 26 августа 2023
стильные офисные туфли. классный цве . подобные пряжки часто у Массимо Дутти. в отличие от советчиц, которые работают в штате Дольче Габбана и Шанель, там не знают, что это колхоз, и шлепки с рынка , худящие полные ноги, маст хэв для бизнес ледь.
Єдина Країна• 26 августа 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Візьміть якісь стильні лофери. А не цей жах, який виглядає, як адова суміш несмаку.
Очень классные лоферы. Но насчет туфлей, которые показала автор, не согласна, тоже красивые.
Карапуз13• 26 августа 2023
Мне нравятся
Умничка-помощничка• 26 августа 2023
Ответ дляДеловитая
Трохи менше, але робота офісна.
Модні. Нікого не слухайте. Я теж на знижках урвала дві пари з квадратними носами. З ремінцем супер зручні на кожен день, замшеві на вихід.

Умничка-помощничка• 26 августа 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Раз вдягнути ці лофери на капроновий колготок або слідок і пятки стерти до мяса.
Ната1975• 26 августа 2023
Для офісу в самий раз
Під діловий стиль одягу буде добре