Слава Українi• 26 августа 2023

Дитина 1,8 перестала спати вдень, як вкласти?

Як стукнуло 1,8 це вже третій день не спить вдень. Мені дуже важко( ми лягаємо, співаю, читаємо, але не засинає. Потім встає і йде гратися…. Режим як завжди все
Цвіпканя• 26 августа 2023
Ніяк,то вже всьо
Почемучечка• 26 августа 2023
Ніяк, не всі діти сплять в день. Моя теж не спала, хоч і вставала рано.
So_so• 26 августа 2023
Раньше ложите вечером и всё
Губи з філером• 26 августа 2023
Тільки змиритися
А я з косою• 26 августа 2023
Моя с 1,5 не спала,я не укладывала
автор Слава Українi • 26 августа 2023
Ответ дляА я з косою
Моя с 1,5 не спала,я не укладывала
А скільки вночі спала?
Хочу на Балі• 26 августа 2023
Раньше пусть встает
Б´ю байдики• 26 августа 2023
Как вариант- поднимать утром раньше и давать бОльшую физ нагрузку,убрать гаджеты.
Но может быть и так,что просто пришло время не спать и изменить это не получится
автор Слава Українi • 26 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Їй всього 1,8… чи так буває?
Б´ю байдики• 26 августа 2023
Ответ дляСлава Українi
Їй всього 1,8… чи так буває?
Бывает, моя не спала с 1.2.не смотря на то,что вставала в 6 и занималась час в бассейне.
Но в 8 вечера она уже просто вырубались и до самого утра не шевелясь.
Печенюшка• 26 августа 2023
Ну не хочет, не заставишь ведь. Я своих не ложила , также и с едой, одна кушала без проблем, вторая на вытрышках)
Дую на вітер• 26 августа 2023
Ніяк. В мене одна дитина спала вдень до шести років і спала би далі,але вже бракувало часу. А інша перестала спати в рік. Я маленька також вдень не спала і зараз мені достатньо 6-7 годин на добу.Всі різні
Я Вас не боюся• 26 августа 2023
Моя младшая перестала спать днем дома с 1,6. А в саду спала
Семенівни сусідка• 26 августа 2023
Моя в 1,5 перестала спать. В саду только лежала тихонько.
Анонім-ка• 26 августа 2023
Ответ дляСлава Українi
Їй всього 1,8… чи так буває?
У моїх обох так.
Зі старшим мучилась,вкладала, в решті я засинала, а він ні.
А з молодшою плюнула і все ок.
Хоча в садку вона таки спала, але засинала останньою і важко.
dahashutka19• 26 августа 2023
Жесть, знвю як це важко. Спробуйте раніше будити
А я з косою• 26 августа 2023
Ответ дляСлава Українi
А скільки вночі спала?
Не знаю,но долго,мы спали вместе и она так незаметно ела ночью,что я уже даже не просыпалась, дрыхли вместе до обеда))
Мания-Величия• 26 августа 2023
Убрать напряжение нервной системы! Чтобы дятя уснуло надо:
- расслабленность
- ощущение защищенности
- усталость от пложительных эмоций (прогулка, игры...)
Просто так никто спать не хочет, нервная система имеет свои законы и их надо соблюдать. Ищите причину!
Аноним Советчик• 26 августа 2023
Никак, моя в полтора где-то перестала спать днем
Бриджит_Фрикандо• 26 августа 2023
Автор, это тяжело ((( целый день развлекать, следить, убрать. , кушать приготовить и не иметь возможности хоть часик отдохнуть
культУра• 26 августа 2023
Якщо дитині ок і вона спить добре вночі, то ніяк. Моєму 6,6 і його треба вкладати бо через декілька днів без денного сну він втомлюється.
Добра, коли сита!• 26 августа 2023
Теж така проблема. Тільки у мене двійня і ось з 2 років почалося. Бувають дні, що самі можуть в 13-14 год лягти спати, а так щодня до 17 гуляють, граються і неможливо вмовити поспати, це при тому, що встають в 6:30 Потім в 17 засинають до 20 і це проблема, бо на ніч кладу спати в 21 і якщо вони в 20 тільки встали, то який сон? Буває зовсім не лягають вдень, тоді в 21 засинають нормально. Напевно, такі діти. Старший в 2,5 теж відмовився від денного сну.
Зоркая Зорро• 26 августа 2023
Ответ дляСлава Українi
Їй всього 1,8… чи так буває?
буває. я з року не спала в день. мама моя була дуже «рада»)) каже всі діти підуть додому, посплять, виходять на вулицю, а ми ще ганяємо)
намагалася вкласти мене, сама засинала, а я перелазила через неї і сиділа тихенько гралася)