Лепетун• 26 августа 2023
Дві доби автобусом
Дівчатка, хто їхав дві доби автобусом? Як воно? Бо якщо летіти, то до до Варшави більше доби автобусом, потім переїзд в аеропорт, переліт. По часу так само, по грошам дешевше, але ж боюсь пересадок, переїздів.
Моторошні троянди• 26 августа 2023
Я їхала недавно 34 години автобусом, думала буде гірше. Це перший раз я так наважилась. На кордоні стояли 6 годин. Тому якщо вам необхідно - їдьте все буде гаразд.
Пишу з калідору• 26 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Я так їхала. Але мені до Києва їхати три-чотири години. І потім від Хелма, я не встигну до Варшави на літак з будь-якого з трьох поїздів. І з того що на Варшаву, теж не встигаю
Заночуйте в Варшаве.