Бараболька• 26 августа 2023

Свекруха. Не запросила, не чекаю

Опишу все як є. Старшому 7, молодшому 3.5. За все життя бабусю ніколи не бачили з внуками. Вона працювала в 5 хв пішки, часто було, що ходила в 2 хв від нашого дому і до дітей не заходила. В неї город - малини, вишні, дітям нічого не давала. Був випадок, що черешні погнили на дереві, але дітям не дістались. Одразу скажу, заробляємо ми достатньо, малини і без неї купити можемо, допомоги не просимо. Коли народився молодший, то перший раз дитину побачила на святкуванні ДН через рік. Зараз ми в Європі і як ні в чому не бувало вдруг вирішила приїхати до дітей в гості (мені на голову). Я і не проти, але перемкне знову, знову відвернеться від дітей. Вирішила, що ні. З такими стосунками і ставленням до дітей я її не чекаю. Написала сумбурно, але до цього роками діти були не потрібні, чого зараз стали треба? Раніше 2 хв пішки, а зараз тисячі на дорогу
автор Бараболька • 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Мой муж тоже не ездит к свекрови на огород за ягодами, ему легче их купить на рынке. Но несмотря на это свекровь сама всегда их привозит
Ну от моя - ні. Чоловік винен чи я?

автор Бараболька • 26 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Муж с Вами ?
Ні
Веккy• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Як дивно ))) я думала на мене зараз накинуться, що мене не люблять, бо є за що. Та мене хай не любить, а дітей за що?
А перенос идёт в вашу сторону. Я своей сразу начала все высказывать, никогда не молчала. С хрена ли? Даже из дома выгнала один раз, пришла умничать тут 🤦‍♂️🤦‍♂️
Їжак в панчохах• 26 августа 2023
Ответ дляКолгоспниця
Чим мотивує приїзд, що каже? Надовго хочедо вас?
то, вероятно, ее соседки и подруги спрашивали у нее фото с внуками, так ей стало стыдно
автор Бараболька • 26 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Это другой вопрос, легче купить, значит покупает. При чем здесь тогда свекровь.
Та ніпричому власне
Меломанка Маланка• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Як відповісти. Розумієте, ми живемо окремо, він там вже не хазяїн. Тим паче не дають
Мог позвонить и спросить
автор Бараболька • 26 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Может она переосмыслила, в вы не дали шанс.
Сумніваюсь, мотивація там точно не діти. Але це моя думка

Скорая помощь• 26 августа 2023
А ще вона дуже скучатиме, коли онуки підростуть і їй потрібна буде допомога
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Ну от моя - ні. Чоловік винен чи я?
Никто не виноват, не хочет не надо
автор Бараболька • 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
А бабушке не хочется самой внуков угостить?
Нашій не хочеться
автор Бараболька • 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Все правильно
Дякую
автор Бараболька • 26 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
То чоловік з вами чи в Україні?
В Україні
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Нашій не хочеться
Та я уже поняла, я другой советчице написала
автор Бараболька • 26 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Я тоже не поняла ,она сама должна была оборвать черешню?
Без проблем, скажи - я прийду і обірву
Меломанка Маланка• 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Автору лучше не обижаться на черешню,проще купить чем потом лежачая свекровь с переломом шейки бедра
автор Бараболька • 26 августа 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ага, тільки як онуки за кордоном то одразу скучила))
От от, десь так з мого боку і виглядає
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
А с чего вы решили, что это ляжет на ее плечи?
Подмигашка• 26 августа 2023
Ответ дляЛастоноша
Для вас норма зайти, куди не запросили, і набрати того, що не запропонували і не пригостили?
Не усі такі безцеремонні.
Вы свою норму описываете ?
Если бы мужу нужны были ягоды для детей, думаю с мамой он бы договорился.
Коханозадовільна• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Ні
Так а в чому причина, що з двома маленькими дітьми ви, такі успішні вдома, виїхали? І ще й працюєте)
Тут таких історій було сотні) просто захотілось посидіть на соціалє, під шумок, а свекруха то привід звалити.

автор Бараболька • 26 августа 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Я їй слала періодично
Не пириживай• 26 августа 2023
Автор, мне кажется раз в таком возрасте решила приехать за тридевять земель, может действительно хочет помириться. Хотя люди не меняются, но есть исключения..
автор Бараболька • 26 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Мог позвонить и спросить
От не хотів, бачив що жме. Він одразу сказав, все самі купим
Меломанка Маланка• 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
А на чьи?она ж своим детям черешню хочет
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляНе пириживай
Ну вот автор вернётся в Украину с детьми, бабушка пригласит к себе на ягоды, тогда и помирятся
Ластоноша• 26 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Вы свою норму описываете ?
Ні, вашу.
Це ж ви пропонували чоловіку автора піти і самому нарвати, без запрошення. Тобто, для вас це прийнятно.
Не пириживай• 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
И то верно)))
Їжак в панчохах• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Я їй слала періодично
автор, так вы не ответили на пост 28.
Знает ли она ваш адрес ?
автор Бараболька • 26 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Також вірно )
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Так она эту черешню сама может купить. А уже поздно, черешня сгнила
Подмигашка• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Ну зачем придумывать?
Ему удобнее было купить, отлично.