Бараболька• 26 августа 2023
Свекруха. Не запросила, не чекаю
Опишу все як є. Старшому 7, молодшому 3.5. За все життя бабусю ніколи не бачили з внуками. Вона працювала в 5 хв пішки, часто було, що ходила в 2 хв від нашого дому і до дітей не заходила. В неї город - малини, вишні, дітям нічого не давала. Був випадок, що черешні погнили на дереві, але дітям не дістались. Одразу скажу, заробляємо ми достатньо, малини і без неї купити можемо, допомоги не просимо. Коли народився молодший, то перший раз дитину побачила на святкуванні ДН через рік. Зараз ми в Європі і як ні в чому не бувало вдруг вирішила приїхати до дітей в гості (мені на голову). Я і не проти, але перемкне знову, знову відвернеться від дітей. Вирішила, що ні. З такими стосунками і ставленням до дітей я її не чекаю. Написала сумбурно, але до цього роками діти були не потрібні, чого зараз стали треба? Раніше 2 хв пішки, а зараз тисячі на дорогу
Їжак в панчохах• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Вже писала, в нього аж полегшення сталось, коли я сказала що не прийматиму
ничего, она все равно припрется.
вот увидите.
она уже взяла билет на поезд
вот увидите.
она уже взяла билет на поезд
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляРеанимация
а це хіба не видно з постів автора? Цариці треба було зібрати і принеси на блюдечку з поклоном ’Не соизволит ли Ее высочество принять?’
Не ей, а внукам от родной бабушки и от души. Для вас это дико?
Смурфик• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Цікава думка зі сторони
Зі сторони : так буває, ви все вірно зробили. Смілива. Не кожна зможе.
Їжак в панчохах• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Свекруха живе не сама. Там живе брат чоловіка. Він тепер там хазяїн, ми там лишні
так с этого и надо было начинать
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Наче ж ясно задано питання. Але з вашої манери спілкування бачу, ви не умієте комунікувати, сорі
Запитайте прямо. 1. Я живу не на виплати. 2. Я працюю. Що ще вас цікавить?
Реанимация• 26 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Значит ни муж , ни мама мужа о детях не думали. Оба.
ні мама дітей.... отака сімейка ’адамсів’
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Може вона так відносилась до вас, бо ви їй по господарству нічого не допомагали. А ви не могли самі піти до неї в гості ? Подзвонили, що йдем до вас в гості, і прийшли. В мене ще немає невістки, але в сина є наречена, вона може завжди до мене прийти, і по запрошенню, і просто так. Ніяких проблем не бачу .
Внукам будете ягоды передавать или пусть гниют?
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
И уже тем более в возрасте с давлением не лучшая идея ехать в автобусе через границу хрен знает куда. Это и молодому тяжело, а в возрасте тем более. А если вдруг давление поднимется в дороге ? Пусть лучше дома сидит
Планувала потягом
Столічна штучка• 26 августа 2023
Мені цікаво, хто повинен був зібрати ту черешню і занести вашим дітям, свекров?
Чи може ваш чоловік чи ви?
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Вопрос решен. А зачем Вы это тогда вынесли на Советчицу ?
Мені цікава думка зі сторони
Колишня муза• 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Чому передавати ? Нехай всі разом прийдуть і нарвуть собі що хочуть.
Реанимация• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
о, так з цього б і починали, що ви ’абідєлісь’)))) а то черешні, черешні)
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Да ,если у меня лишнее и не хочу лазить,то пусть кто угодно придет и соберет сам
И сколько так чужих людей уже приходило?
Намазюкана нішою• 26 августа 2023
Ответ дляЛастоноша
Для вас норма зайти, куди не запросили, і набрати того, що не запропонували і не пригостили?
Не усі такі безцеремонні.
Даже если это собственный сын?
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляСмурфик
Ого, дякую. Неочікувано
Подмигашка• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Мені цікава думка зі сторони
Он хоть её предупредили, чтобы она не ехала ? Силы в себе нашёл.
Чтобы деньги на билеты не тратила.
Или только Вас поддержал?
Чтобы деньги на билеты не тратила.
Или только Вас поддержал?
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
так с этого и надо было начинать
Це щось кардинально міняє? Будували будинок два брати, а що хазяїн там кричить тепер один. Чоловік сваритись не хоче і випрошувати нічого не хоче
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Почему не думали? Думали. Дети же без ягод не остались. Они их просто покупали. А вот бабушка о внуках не думала, теперь внуки не думают о бабушке, вместе с автором
Реанимация• 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
для мене дико старшу людину гнати на черешню, аби мої діти могли їх поїсти. А для вас, бачу, абсолютно не дико так зі своїми батьками поступати. певно, ще й тлумки з продуктами мама сама тягне на плечах чи соїзволите приїхати і готове забрати?
Смурфик• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Ого, дякую. Неочікувано
Не беріть дурного в голову , але й образ не тримайте.
Реанимация• 26 августа 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
так с этого и надо было начинать
Удалено администрацией...
Подмигашка• 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Значит хотели магазинных.
Меломанка Маланка• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Так муж ещё и родному брату позвонить не может
Он решил для себя все покупать,почему вы решили обижаться на свекровь?
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Чи може ваш чоловік чи ви?
Звониш, Маня, поспіла черешня, прийди обірви дітям. Знаєте, там така черешня погнила, що її запросто можна було продати по 100 грн кг. Скільки кілограм нарвав, стільки й заробив. Але це так, ні дітям, ні собі
Реанимация• 26 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Чи може ваш чоловік чи ви?
та он вище ще одна така ж, радіє, що мама горбатиться на неї і готове передає
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляРеанимация
а не дико, щоб старша людина лазила по черешні, коли два здорові лоби сидять і чекають, що їхнім дітям принесуть/привезуть?
Ну они не сидят и ждут, он работает, автор в декрете, что тоже не маленький труд. А вот чтобы старшая людина автобусом по 40 часов по Европе ездила как то дико
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляРеанимация
В нас своє житло, я той поділ не лізу
Подмигашка• 26 августа 2023
Автор, Ваш муж предупредил маму, чтобы она не тратила деньги на билеты ??? Что её никто не ждёт.
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Обсудить ситуацию с советчицами. Тут большая часть тем такая, просто поговорить
Ластоноша• 26 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Чи може ваш чоловік чи ви?
Для того, щоб автор, її чоловік чи їхні діти самі пішли і нарвали собі ягід, господарі їм повинні були це як мінімум запропонувати?