Бараболька• 26 августа 2023
Свекруха. Не запросила, не чекаю
Опишу все як є. Старшому 7, молодшому 3.5. За все життя бабусю ніколи не бачили з внуками. Вона працювала в 5 хв пішки, часто було, що ходила в 2 хв від нашого дому і до дітей не заходила. В неї город - малини, вишні, дітям нічого не давала. Був випадок, що черешні погнили на дереві, але дітям не дістались. Одразу скажу, заробляємо ми достатньо, малини і без неї купити можемо, допомоги не просимо. Коли народився молодший, то перший раз дитину побачила на святкуванні ДН через рік. Зараз ми в Європі і як ні в чому не бувало вдруг вирішила приїхати до дітей в гості (мені на голову). Я і не проти, але перемкне знову, знову відвернеться від дітей. Вирішила, що ні. З такими стосунками і ставленням до дітей я її не чекаю. Написала сумбурно, але до цього роками діти були не потрібні, чого зараз стали треба? Раніше 2 хв пішки, а зараз тисячі на дорогу
Меломанка Маланка• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
От не хотів, бачив що жме. Він одразу сказав, все самі купим
Ну день ему было лазить,а виновата свекровь)
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Так а в чому причина, що з двома маленькими дітьми ви, такі успішні вдома, виїхали? І ще й працюєте)
Тут таких історій було сотні) просто захотілось посидіть на соціалє, під шумок, а свекруха то привід звалити.
Не зрозуміла ваше питання, можна конкретніше
Подмигашка• 26 августа 2023
Ответ дляЛастоноша
Ні, вашу.
Це ж ви пропонували чоловіку автора піти і самому нарвати, без запрошення. Тобто, для вас це прийнятно.
Да, договориться с мамой о том, что детям хотел бы насобирать ягод.
В чем проблема ?
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Ну зачем придумывать?
Ему удобнее было купить, отлично.
А автору теперь удобнее, чтобы свекровь не приезжала, отлично. Думаю автору такой вариант подходит
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ну вот автор вернётся в Украину с детьми, бабушка пригласит к себе на ягоды, тогда и помирятся
Та скоріше б, аби війна закінчилась перемогою, я б забила на все і м´яса б на шашлик накупила. Ладно б з тими черешнями, але ж ви самі бачите, що затягується (((
Меломанка Маланка• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Також вірно )
Слушайте,другие жалуются что свекровь целыми днями в гостях ,по шкафам лазит,жизни учит.А у вас прекрасный нейтралитет.Обсудите поездку,вы сами там не хотите недельку погулять без детей ,пока бабушка в гостях?
хутряна володарка• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Так, сказала, що не чекаю
Так мы поддерживаем автор. Только не понятно в чем вопрос то?
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
автор, так вы не ответили на пост 28.
Знает ли она ваш адрес ?
Я не знаю, якби їхала, я б зустрічала її з потяга
Ластоноша• 26 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
В чем проблема ?
Якщо мама сама не розуміє, що онукам непогано було б малинки екологічної зі свого городу, і не пропонує прийти нарвати, то навіщо принижуватися і проситися?
Про гордість, я так розумію, ви не чули)
Меломанка Маланка• 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так она эту черешню сама может купить. А уже поздно, черешня сгнила
Так никто никому не зажал ягоды,сами решили покупать ,а не помочь со сбором урожая
Подмигашка• 26 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я где написала по другому.
Я не согласна с ягодами, которые и её мужу не были нужны для детей.
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Я була в декреті, я могла полазить. Так ніхто ж не пропонував
Пацан к успеху шел• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
В мене також була бабуся, знаєте. ДУЖЕ дивно було б оце жмотнічество з малиною спостерігати. Нам можна було їсти все
А Ви їздили на дачу? Бо щось таке враження, що Ви туди ні ногою, бо там працювати треба.
Меломанка Маланка• 26 августа 2023
Ответ дляЛастоноша
Это не гордость,а корона на голове и проблема коммуникации
Їжак в панчохах• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
нафига ????
пусть бы помаялась на вокзале трое суток,
вот нафига вы хотите встречать ??
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Я працюю, які погулять?
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
Дякую, цікава думка. Чи я не оборзіла часом
Меломанка Маланка• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Вы сами не позвонили и сами обиделись.При чем тут свекровь?
Подмигашка• 26 августа 2023
Ответ дляЛастоноша
Оказывается поговорить с мамой это унижение.
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляЛастоноша
От десь близько від істини
Реанимация• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Як відповісти. Розумієте, ми живемо окремо, він там вже не хазяїн. Тим паче не дають
прям не дають і відстрілюються?
Їжак в панчохах• 26 августа 2023
Ответ дляРеанимация
прям не дають і відстрілюються?
нормальная бабушка всегда позовет в гости
Подмигашка• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Ещё раз, Ваш муж мог бы поговорить с мамой.
Дівчина заглядєніє• 26 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Ну а теперь автор тоже не жмёт, чтобы свекровь приехала, просто автор сама решила, что не хочет теперь у себя свекровь. Все по честному
Меломанка Маланка• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Я працюю, які погулять?
Вечером,выходные.
Мне курсы и учеба не мешают вечерней программе
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Ніхто мене і дітей там не радий бачити. То не дача, вони живуть в будинку
Бараболька
• 26 августа 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Та ніпричому
Подмигашка• 26 августа 2023
Ответ дляБараболька
Началось !!! Кто бы сомневался.
Пацан к успеху шел• 26 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
В чем проблема ?
Тоже не розумію. Якщо знають, що погнили, то або самі бачили, або свекруха сказала. Сумніваюсь, що казала, погнили, зото онукам не дістались. Скоріш, згнили, а ніхто так і не з´явився нарвати.