Белоснежко• 26 августа 2023

Панические атаки в супермаркетах ((

Не могу понять почему, но стоит мне зайти в супермаркет (огромный), то в течении первых минут начинают шпарить экстрасистолы, дрожь в теле и паника. При этом в магазине не людно, прохладно, цивильно.
В маленьких магазинах такого нет. И в супермаркете возле дома тоже.
Я превращаюсь в психа ((((
Как с этим бороться? Без психолога реально?
побольшомусекретику• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
значит где-то вы все равно включаете защитное поведение, и страх паники потому и не уходит.
В мене це транспорт. Фобія на все життя змалку.
Анонім-ка• 26 августа 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Автор, беріть з собою воду. Або цукерки. Я так намагаюся обдурити організм. Він відволікається на смачненьке. Але в мене це не маркети.
ну в цьому ж и проблема, що ви дурите і відволікаєтесь, тому страх і залишається. Відволікання допомагає знизити інтенсівність тривоги, але не вирішує проблему.
Панічні атаки або зникають назавжди, або зберігаються)
Тут не буває проміжного варіанту.
побольшомусекретику• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
Тут не буває проміжного варіанту.
Проблема в тому що я їх не контролюю. Я контролюю страхи свої всі. Типу стоматолог і т.д. але це поза межею моєї свідомості. Я не знаю чого боюся так було завжди. Зараз я тупо боюся цього стану.
Алина-1240• 26 августа 2023
Реально(((но только борьбой с собой.вам только наедине там плохо,или с кем то тоже?
Анонім-ка• 26 августа 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
А чому неможна вийти подихати і знову зайти? Це краще ніж стояти і задихатися в маркеті. А потім боятися цього стану. Срах страху
тому що в цьому і знаходиться голка кощея.
Ви боїтесь своїх відчуттів.
Нестачі повітря, серцебиття, екстрасистол, втрати свідомості, проносу і тд. Там великий перелік)
Тому як тільки це починаєтесь, людина намагається ці відчуття зупинити, тільки б це не посилилось. А тут мета - посилити і пережити, побачити і переконатись, що це не смертельно. І з кожним разом відчуття будуть менш інтенсивними.

А щоб це не було як ’різати по живому’ в терапії проводять різні ’підготовчі вправи’, експозиції.
Анонім-ка• 26 августа 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
це і є панічні атаки, ’боюсь цього стану, тому що не контролюю його’.
побольшомусекретику• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
Ви боїтесь своїх відчуттів.

В мене були випадки коли я не могла це зупинити. Поїзд наприклад. Тобто я пережила па, але це нічого не змінило. Я знаю, що це пройде. Я знаю що я не помру. Але ці знання нічого не міняють?
автор Белоснежко • 26 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
Ви боїтесь своїх відчуттів.

мне, например, при панической атаке сразу кажется, что вот именно в этот раз уже не паника, а настоящий приступ ((
и лишь после того, как всё проходит, я делаю вывод, что это была ПА
побольшомусекретику• 26 августа 2023
Ответ дляБелоснежко
Авторе то па і є. Воно завжди проходить.
Пушап Мі мі• 26 августа 2023
Как только сбегаете - закрепляете свой страх. Безмедикаментозно есть выход - перебороть эту панику там же, ощутить все прелести сполна и выйти только после нормализации состояния. Раз хотя бы так переживете - уже будет легче
Aishiteru• 26 августа 2023
В мене так, але не прямо паніка, а передоз звуків, музики, запахів, світла, як в аутистів. Фізично боляче це все переносити.
Анонім-ка• 26 августа 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Міняють, ви з більшою готовністю зможете експериментувати)
Перший етап - це когнітивна реструктуризація, тобто коли головою розуміють, що це не смертельно. Але тіло ще реагує по-старому.
побольшомусекретику• 26 августа 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Не легше. В мене було не один раз так. Легше не стає.
побольшомусекретику• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
Отут так, я постійно емоційно реагую, без підключення розумового аналізу.
Мэри Попкинс• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
я працюю з панічними атаками в методі когнітивно-поведінкової терапії.
Я психолог.
Хочете психіатра, можу порекомендуваьти колег з центру ’Коло сім´ї’. Загугліть їх сайт.
Там черга до року на діагностику. А потім ще така сама на терапію.
Але якщо автор не поспішає, то можна записуватися. Вони профі.
Анонім-ка• 26 августа 2023
Ответ дляБелоснежко
так и есть
попробуйте во время ’сердечного приступа’ приседать)
Aishiteru• 26 августа 2023
Ответ дляБелоснежко
Прозвучить дивно, але в великих маркетах ще буває важко дихати через постійну зміну температури повітря. То холодно то гаряче, через це важко дихати. Кондиціонування дивне буває, ніби кисню не вистачає. Може й не ПА у вас. В мене теж від тих кондиціонерів серце з перебоями тарахкотить, гіпервентиляція, озноб і тд, як при ПА, але без переляку. Чутливість повишена
СМСница• 26 августа 2023
Автор, а чего у вас тремор? Вас там что сожрут монстры? Вот в чем причина? Вы логически умеете мыслить или не дано?
Мэри Попкинс• 26 августа 2023
https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkc...

Автор, послухайте. Це кптшні терапевти. Добре людською мовою розказують, що таке Па і що робити.
автор Белоснежко • 26 августа 2023
Ответ дляСМСница
тремор от внутреннего страха сердечного приступа или т.п.
Анонім-ка• 26 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
серйозно?
раніше наче простіше було, я до дитячих психологів часто відправляла.
автор Белоснежко • 26 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс

спасибо большое!
СМСница• 26 августа 2023
Ответ дляБелоснежко
Так а чего именно в супермаркете?
СМСница• 26 августа 2023
Ответ дляБелоснежко
Если беспокоит сердце, обратитесь к кардиологу
автор Белоснежко • 26 августа 2023
у нас был знакомый, который умер от остановки сердца через неделю после диагноза кардиолога ’полностью здоров’.
Это не прибавляет оптимизма.
а еще может тромб какой-то оторваться.
психу с ПА не так-то просто от всего этого
автор Белоснежко • 26 августа 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
дякую! я спробую
автор Белоснежко • 26 августа 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Вы к психологу ни разу не обращались с этим вопросом?
Можете ответить, чего конкретно вы боитесь? Боитесь ли вы людей? Социофобия - это про вас? Или боитесь, что будет толпа и вас задавят?
боюсь приступа сердечного, инсультов всяких... боюсь упасть в обморок при людях
автор Белоснежко • 26 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у многих такое есть, и именно в супер и гипер. Ответ давно известен - духота.
вы ее еще не чувствуете, а сердце уже качает кровь чтобы компенсировать.
как раз наоборот.
сейчас на улице духота, а в магазине очень комфортно
Тарас Бульба• 26 августа 2023
Ответ дляЖертва интернета
О, началось. А я королева Камилла, здрасьте.
П.с тут все профессионалы под анонимом
Зря вы так...
Мэри Попкинс• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
серйозно?
Так, я навчалася, то викладачі казали, що з початком війни звернень стало дуже багато. Плюс вони військовим надають безкоштовну допомогу.
А потім записалася на терапію. Десь же в квітні, поки мені ще не назначили навіть дату.