Белоснежко• 26 августа 2023

Панические атаки в супермаркетах ((

Не могу понять почему, но стоит мне зайти в супермаркет (огромный), то в течении первых минут начинают шпарить экстрасистолы, дрожь в теле и паника. При этом в магазине не людно, прохладно, цивильно.
В маленьких магазинах такого нет. И в супермаркете возле дома тоже.
Я превращаюсь в психа ((((
Как с этим бороться? Без психолога реально?
Анонім-ка• 26 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Так, я навчалася, то викладачі казали, що з початком війни звернень стало дуже багато. Плюс вони військовим надають безкоштовну допомогу.
А потім записалася на терапію. Десь же в квітні, поки мені ще не назначили навіть дату.
ви в УІКПТ навчались?
Мэри Попкинс• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
ви в УІКПТ навчались?
Так, на річній програмі. Кпт+
Анонім-ка• 26 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Так, на річній програмі. Кпт+
Зрозуміла)
Я на базовій 4-річній у Львові.
Инста_Богиня• 26 августа 2023
Выйдите из образа,автор!Кому,на х ,интересны ваши фантазии
автор Белоснежко • 26 августа 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Мэри Попкинс• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
Зрозуміла)
Я на базовій 4-річній у Львові.
Оу, клас))
Важко було вступити?)
Бо в групі було декілька людей, які не потрапили.
А я от думаю наступного року спробувати вступити. Чи може на схему. Ще вагаюся.
Творческий типаж• 26 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ви одразу у супермаркетах починаєте шукати вихід?
Я починаю шукати?
Це погано?(((
Також захожу у великий і починає сіріти в очах, стає жарко , кидає у піт(((
Анонім-ка• 26 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Оу, клас))
Важко було вступити?)
7 осіб на 1 місце.
треба готуватись, тоді все реально. Дуже багато питать по діагностиці психічних розладів, треба розбиратись в нюансах.
Питання такі з зірочкою))
Тест, на мою думку, складний. Питання і 4 відповіді, і всі чотири майже правильні)) вгадати нереально.

Але багато вступают з другого разу, моя колега тільки з третього разу вступила після КПТ+. Так що все реально.
Пиу!Пиу!• 26 августа 2023
Ответ дляБелоснежко
боюсь приступа сердечного, инсультов всяких... боюсь упасть в обморок при людях
Вы когда-нибудь падали в обморок? Есть основания считать себя склонной к сердечно-сосудистым заболеванияи?

Обратитесь к психологу, панические атаки это не сложный случай.
Мэри Попкинс• 26 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
7 осіб на 1 місце.
Питання такі з зірочкою))

Дякую велике за відповідь
Колеги після кпт+ таки повступали.
Зараз говорять уже 10 чол на місце.
Значить у мене є рік поготуватися))
Анонім-ка• 26 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Дякую велике за відповідь
Колеги після кпт+ таки повступали.
Зараз говорять уже 10 чол на місце.
Значить у мене є рік поготуватися))
зараз дуже збільшився попит на КПТ-спеціалістів, тому і конкурс такий великий. Але ж і не всі там прям такі підготовлені вступають.
Багато недооцінюють рівень складності іспитів. Це підвищує шанси для вмотивованих і тих, хто готувався)

Плюс у Вас вже є підготовка на КПТ+.
Так що бажаю успіхів на вступних іспитах!
Мэри Попкинс• 27 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка

Плюс у Вас вже є підготовка на КПТ+.
Дякую❤️
Все таки я правильно прийняла рішення, щоб рік підготуватися.
Буду готуватися.
Може щось з літератури порадите? Що вам стало найбільш помічним?
Анонім-ка• 27 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Дякую❤️
Буду готуватися.
DSM-5 українською мовою)
Вивчала критерії діагностики. Багато питань стосуються депресивних і всіх видів тривожних розладів, вміння їх розрізняти.
Наприклад, це проживання горя, чи депресивний розлад.
Панічні атаки чи вже мова йде про панічний розлад.
Після подання заяви на участь у іспитах, вам вишлють літературу для підготовки.
Так що буде ще час повторити)
Анонім-ка• 27 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Я починаю шукати?
Це погано?(((
шукати вихід - це варіант захисної поведінки.
Ситуативно зменшує рівень тривоги, а в довгостроковій перспективі посилює ще більше.
Мэри Попкинс• 27 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
DSM-5 українською мовою)
Так що буде ще час повторити)
Ага, дякую. Вже купила його, у другу хвилю додруку))
Дуже зручно ним користуватися
Ви трохи знизили мою тривогу
Наче не так і страшно тепер)
Мэри Попкинс• 27 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Я починаю шукати?
Це погано?(((
Послухайте подкаст, що я вище читала. Там за пів години дуже добре пояснюють що це таке і що з цим робити.