Прикуси Язика• 27 августа 2023
Видалення липом
Порадьте, будь ласка, хирурга для видалення липома, у Киевi
Копуша• 27 августа 2023
А чому хочете видалити? Мені лікар сказав, що нема сенсу вирізати, бо нові з´являться..
Моя на нозі нижче коліна, точніше їх там три. Зараз задумалася..
Прикуси Язика
• 27 августа 2023
Ответ дляКопуша
Треба видаляти з капсулою, тодi не з´являться
Копуша• 27 августа 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Вельми дякую, тоді буду шукати іншого лікаря, що скерує)
Тень льва• 27 августа 2023
Мені вже 9 видалили. І зʼявляються нові, але не в тих самих місцях, а поряд. Була у 5 хірургів, більшість каже, що видаляти треба. Я затягнула з останніми і вони почали вже пережимати нервові закінчення і боліли. Вирішила більше так не тягнути. Зʼявляється іду різати. Діагноз-ліпоматоз.