Дуже болить зуб,вдень важлива робота. До лікаря записана тільки на завтра,сьогодні вона не працює. Куди можно терміново потрапити і щоб не спортили зуб і не космічна дуже ціна. Треба відкрити зуб і покласти ліки думаю.
ВасильевнаЯ• 27 августа 2023
У меня недавно была такая же ситуация, обзвонила много клиник, нашла место только в ДД клиник, на Позняках, мне понравилось, отлично и недорого все сделали